भोलिबाट देशभरको मालपोतको सेवा सूचारु गर्न निर्देशन

Best Khabar Team | २०७७ जेठ २४ गते शनिबार


०६ जुन, २०२०
काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमणलाई मध्यनजर गर्दै करिब साढे २ महिनादेखि बन्द रहेको देशको मालपोत कार्यालयले भोलिदेखि सेवा सञ्चालन गर्ने भएका छन् । भूमि व्यवस्था तथा अभिलेख विभागले शुक्रबार एक विज्ञप्ति निकालेर सेवाग्राहीहरुको अत्यावश्यक काम सूचारु गर्ने उद्देश्यले कार्यालय सञ्चालनका लागि निर्देशन दिएसँगै मालपोत कार्यालयको काम सूचारु हुन लागेको हो । कोरोना संक्रमणका कारण भूमि सम्बन्धी कतिपय महत्वपूर्ण कामहरु रोकिएकोले निश्चित संख्यामा कर्मचारी राखेर तत्कालका लागि अति आवश्यकीय काम मात्रै सञ्चालन गर्न विभागले निर्देशन दिएको हो ।

यसका लागि भूमिसुधार विभाग, मालपोत कार्यालय र अन्य सम्बन्धित कार्यालयका प्रमुखहरुलाई अनिवार्य रुपमा कार्यालय उपस्थित हुन भनिएको छ । यस्तै अन्य विभागमा पनि आवश्यक अनुसारका कर्मचारीलाई उपस्थित हुन र कोरोनाबाट जोगिन आवश्यक पर्ने सुरक्षा सावधानी अपनाउन लागि निर्देशन दिइएको छ । गत चैत्र ५ गतेदेखि मुलुकमा लकडाउन शुरु भएपछि देशभरको मालपोतको सेवा अवरुद्ध बनेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पर्सामा थप २ कोरोना संक्रमितको मृत्यु,  जिल्लामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ३१ पुग्यो पर्सामा थप २ कोरोना संक्रमितको मृत्यु, जिल्लामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ३१ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ अगस्ट, २०२०वीरगञ्ज, पर्सा । पर्सामा कारोना संक्रमितमध्ये थप...

प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानले भन्छ :  पूर्व सचिवपत्नीको हत्या  कामदारबाटै प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानले भन्छ : पूर्व सचिवपत्नीको हत्या कामदारबाटै

२०७७ आश्विन १६ गते शुक्रबार

१०, फेब्रुअरी, २०२०ललितपुर । पूर्वसचिव अर्जुन कार्कीकी श्रीमती मुना...

सर्वोच्चले भन्यो : विषादी परिक्षण रोक्ने निर्णय तत्काल कार्यान्वयन नगराउनु सर्वोच्चले भन्यो : विषादी परिक्षण रोक्ने निर्णय तत्काल कार्यान्वयन नगराउनु

२०७६ आश्विन २० गते सोमबार

१० जुलाई, २०१९ काठमाडौं । भारतबाट आयातित तरकारी तथा...

Top