hi himalaya nepal

भोलिबाट देशभरको मालपोतको सेवा सूचारु गर्न निर्देशन

Best Khabar Team | २०७७ जेठ २४ गते शनिबार


०६ जुन, २०२०
काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमणलाई मध्यनजर गर्दै करिब साढे २ महिनादेखि बन्द रहेको देशको मालपोत कार्यालयले भोलिदेखि सेवा सञ्चालन गर्ने भएका छन् । भूमि व्यवस्था तथा अभिलेख विभागले शुक्रबार एक विज्ञप्ति निकालेर सेवाग्राहीहरुको अत्यावश्यक काम सूचारु गर्ने उद्देश्यले कार्यालय सञ्चालनका लागि निर्देशन दिएसँगै मालपोत कार्यालयको काम सूचारु हुन लागेको हो । कोरोना संक्रमणका कारण भूमि सम्बन्धी कतिपय महत्वपूर्ण कामहरु रोकिएकोले निश्चित संख्यामा कर्मचारी राखेर तत्कालका लागि अति आवश्यकीय काम मात्रै सञ्चालन गर्न विभागले निर्देशन दिएको हो ।

यसका लागि भूमिसुधार विभाग, मालपोत कार्यालय र अन्य सम्बन्धित कार्यालयका प्रमुखहरुलाई अनिवार्य रुपमा कार्यालय उपस्थित हुन भनिएको छ । यस्तै अन्य विभागमा पनि आवश्यक अनुसारका कर्मचारीलाई उपस्थित हुन र कोरोनाबाट जोगिन आवश्यक पर्ने सुरक्षा सावधानी अपनाउन लागि निर्देशन दिइएको छ । गत चैत्र ५ गतेदेखि मुलुकमा लकडाउन शुरु भएपछि देशभरको मालपोतको सेवा अवरुद्ध बनेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
सेप्टेम्बर ११, १९ वर्षअघि अमेरिकाको कालो दिन ! सेप्टेम्बर ११, १९ वर्षअघि अमेरिकाको कालो दिन !

२०७७ भाद्र २६ गते शुक्रबार

११ सेप्टेम्बर, २०२०न्यूर्योक, अमेरिका । आज सेप्टेम्बर ११ ।...

काठमाडौंका सडकबाट मगन्ते हटाउन सप्ताहव्यापी अभियान काठमाडौंका सडकबाट मगन्ते हटाउन सप्ताहव्यापी अभियान

२०७६ पुष १२ गते शनिबार

२९ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाले आजदेखि उपत्यका...

ट्वीटरमा प्रधानमन्त्रीले पोखे दुःखेसो ट्वीटरमा प्रधानमन्त्रीले पोखे दुःखेसो

२०७६ असार ३ गते मंगलबार

१७ जुन, २०१८ काठमाडौं । पूर्व निर्धारित कार्यक्रम अनुसार...

गुल्मीमा पहिरोबाट खसेको ढुंगाले च्यापेर एकै घरका ४ जनाको मृत्यु गुल्मीमा पहिरोबाट खसेको ढुंगाले च्यापेर एकै घरका ४ जनाको मृत्यु

२०७७ श्रावण १७ गते शनिबार

०१ अगस्ट, २०२०तम्घास, गुल्मी । पहिरोसँगै खसेको ढुंगाले च्यापेर...

Top