टीकापुर हत्याकाण्डका मुख्य नाईकेको खुट्टामा फलामे सिक्री देखेपछि प्रधानमन्त्री रुष्ट..

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२२ जुन, २०१९
काठमाडौं । एक नाबालक सहित ९ जनाको निर्मम हत्याहुने गरी २०७२ सालमा कैलालीमा भएको हत्याकाण्डका मुख्य आरोपी रेशम चौधरीको खुट्टामा फलामे सिक्रीले बाँधेको देखेपछि प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सरोकारवाला निकायलाई कडा निर्देशन दिएका छन् । प्रधानमन्त्री ओलीले वीर अस्पतालमा उपचारार्थ भर्ना भएका चौधरीको खुट्टामा फलामको सिक्रीले बाँधेको तस्वीर सार्वजनिक भएपछि तत्काल चौधरीलाई सिक्री मुक्त बनाएर उपचार गराउन दिर्नेशन दिनुभएको हो ।

कैलाली हत्याकाण्डका मुख्य आरोपी चौधरीलाई केही समयअघि जिल्ला अदालतले जन्मकैदको सजायाँ सुनाएपछि उनी हाल डिल्लीबजार कारागारमा जेल जीवन विताईरहेका छन् । उनी राजपाका निलम्बित सांसद समेत हुन् । प्रधानमन्त्री ओलीले मुख्यसचिव लोकदर्शन रेग्मीलाई आज फोन गरी नेल फुकाउन निर्देशन दिनुभएको प्रधानमन्त्री कार्यालयले जानकारी दिएको छ । प्रधानमन्त्रल्ेि नेल लगाउन निर्देशन दिने सम्बन्धित व्यक्तिलाई समेत कारबाही गर्न निर्देशन दिएका हुन् ।

फोक्सो र ढाडमा समस्या देखिएपछि चौधरीलाई केहीदिन अस्पतालमै राखेर उपचार गर्नुपर्ने चिकित्सकहरुले भनाई छ । हाल उनी हतियारधारी प्रहरीको निगरामीमा अस्प्तालमा उपचाररथ छन् । टीकापुर घटनापछि भारतमा लुक्दै आएका चौधरी २०७४ मंसिरमा भएको प्रतिनिधिसभा चुनावमा कैलाली–१ बाट सांसद निर्वाचित समेत भएको थियो ।

२०७२ भदौ ७ गते कैलालीको टीकापुरमा भएको प्रदर्शनका क्रममा एसएसपी र नाबालकसहित नौ जनाको हत्या भएको घटनाको मुख्य आरोपी चौधरीलाई जिल्ला अदालत कैलालीले जन्मकैदको फैसला सुनाएको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बैशाख २५ सम्म लम्बियो ‘लकडाउन’ बैशाख २५ सम्म लम्बियो ‘लकडाउन’

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । सरकारले लकडाउनको समय पाँचौपटक थपेको...

आफूलाई ज्योतिष भन्दै भूकम्पको भविष्यवाणी गर्ने युवक प्रहरी नियन्त्रणमा आफूलाई ज्योतिष भन्दै भूकम्पको भविष्यवाणी गर्ने युवक प्रहरी नियन्त्रणमा

२०७५ चैत्र २३ गते शनिबार

०४ जुन, २०१९ काठमाडौं । मिति तोकेर ठूलो भूईँचालो...

कोरोनाको विश्वयापी प्रकोप : भारतमा पनि एकको ज्यान गयो, संक्रमितको संख्या ६० पुग्यो कोरोनाको विश्वयापी प्रकोप : भारतमा पनि एकको ज्यान गयो, संक्रमितको संख्या ६० पुग्यो

२०७७ मंशिर १८ गते बिहिबार

१२ मार्च, २०२०नयाँ दिल्ली । भारतमा कोरोना संक्रमित एक...

नेपाल प्रहरीको मुख्य कार्यालय काठमाडौंमा कार्यरत ४ प्रहरीमा कोरोना पुष्टि, अन्य केहीको रिपोर्ट आउन बाँकी नेपाल प्रहरीको मुख्य कार्यालय काठमाडौंमा कार्यरत ४ प्रहरीमा कोरोना पुष्टि, अन्य केहीको रिपोर्ट आउन बाँकी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ जुलाई, २०२०काठमाडौं । काठमाडौंको नक्सालमा रहेको प्रहरी प्रधान...

Top