टीकापुर हत्याकाण्डका मुख्य नाईकेको खुट्टामा फलामे सिक्री देखेपछि प्रधानमन्त्री रुष्ट..

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२२ जुन, २०१९
काठमाडौं । एक नाबालक सहित ९ जनाको निर्मम हत्याहुने गरी २०७२ सालमा कैलालीमा भएको हत्याकाण्डका मुख्य आरोपी रेशम चौधरीको खुट्टामा फलामे सिक्रीले बाँधेको देखेपछि प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सरोकारवाला निकायलाई कडा निर्देशन दिएका छन् । प्रधानमन्त्री ओलीले वीर अस्पतालमा उपचारार्थ भर्ना भएका चौधरीको खुट्टामा फलामको सिक्रीले बाँधेको तस्वीर सार्वजनिक भएपछि तत्काल चौधरीलाई सिक्री मुक्त बनाएर उपचार गराउन दिर्नेशन दिनुभएको हो ।

कैलाली हत्याकाण्डका मुख्य आरोपी चौधरीलाई केही समयअघि जिल्ला अदालतले जन्मकैदको सजायाँ सुनाएपछि उनी हाल डिल्लीबजार कारागारमा जेल जीवन विताईरहेका छन् । उनी राजपाका निलम्बित सांसद समेत हुन् । प्रधानमन्त्री ओलीले मुख्यसचिव लोकदर्शन रेग्मीलाई आज फोन गरी नेल फुकाउन निर्देशन दिनुभएको प्रधानमन्त्री कार्यालयले जानकारी दिएको छ । प्रधानमन्त्रल्ेि नेल लगाउन निर्देशन दिने सम्बन्धित व्यक्तिलाई समेत कारबाही गर्न निर्देशन दिएका हुन् ।

फोक्सो र ढाडमा समस्या देखिएपछि चौधरीलाई केहीदिन अस्पतालमै राखेर उपचार गर्नुपर्ने चिकित्सकहरुले भनाई छ । हाल उनी हतियारधारी प्रहरीको निगरामीमा अस्प्तालमा उपचाररथ छन् । टीकापुर घटनापछि भारतमा लुक्दै आएका चौधरी २०७४ मंसिरमा भएको प्रतिनिधिसभा चुनावमा कैलाली–१ बाट सांसद निर्वाचित समेत भएको थियो ।

२०७२ भदौ ७ गते कैलालीको टीकापुरमा भएको प्रदर्शनका क्रममा एसएसपी र नाबालकसहित नौ जनाको हत्या भएको घटनाको मुख्य आरोपी चौधरीलाई जिल्ला अदालत कैलालीले जन्मकैदको फैसला सुनाएको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
सेप्टेम्बर १ (भदौ १६ गते) देखि निश्चित मापदण्डसहित बाह्य उडान खोल्ने सरकारको निर्णय सेप्टेम्बर १ (भदौ १६ गते) देखि निश्चित मापदण्डसहित बाह्य उडान खोल्ने सरकारको निर्णय

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । सरकारले विभिन्न देशमा रोकिएर रहेका...

माओवादीका केन्द्रीयसहित ८ नेताकार्यकर्ता पक्राउ माओवादीका केन्द्रीयसहित ८ नेताकार्यकर्ता पक्राउ

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ मार्च, २०१९ काठमाडौं । नेत्र विक्रम चन्द नेतृत्वको...

अमेरिकी प्रहरीले २० वर्षअघिको बलात्कार काण्डका नेपाली पक्राउ गरी नेपाल पठायो अमेरिकी प्रहरीले २० वर्षअघिको बलात्कार काण्डका नेपाली पक्राउ गरी नेपाल पठायो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ अक्टोबर, २०१९ टेक्सास । पूर्वी नेपालको झापा जिल्लामा...

होसियार ! सामाजिक सञ्जाल वा अनलाईनको बहानामा झुठ्ठा अफबाह फैलाउँदै हुनुहुन्छ :  १ बर्ष कैद र १० हजार जरिवानाको भागीदार बन्नुपर्ला होसियार ! सामाजिक सञ्जाल वा अनलाईनको बहानामा झुठ्ठा अफबाह फैलाउँदै हुनुहुन्छ : १ बर्ष कैद र १० हजार जरिवानाको भागीदार बन्नुपर्ला

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ मार्च, २०२० काठमाडौं । विश्वसमुदाय यतिबेला कोरोना भाइरसको...

Top