मकवानपुरमा पहिलो पटक देखियो कोरोना संक्रमण, देशभर २ सय ५८ जनामा कोरोना, ३६ जना निको भएर घर फर्के

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१५ मे, २०२०
काठमाडौं । काठमाण्डौंसँग सिमाना जोडिएको मकवानपुरमा पहिलो पटक कोरोना संक्रमण देखिएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार मकवानपुरका एक ३७ वर्षका एक पुरुषमा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । राष्ट्रिय प्रयोगशाला टेकु, काठमाडौंमा गरिएको परीक्षणका क्रममा उनमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि ती पुरुषलाई जिल्ला अस्पतालको आइसोलेसनमा राखिएको छ भने उनको सम्पर्कमा रहेकाहरुको पनि स्वाब संकलन गर्ने काम अघि बढाईको छ ।

यस्तै आजै बाँकेमा थप ८ जनामा कोरोना देखिएको छ । भेरी अस्पताल नेपालगन्जमा गरिएको परीक्षणका क्रममा बाँकेका थप ८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । बाँकेका १८ देखि ३६ वर्षका ८ जना पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपनि उनीहरुलाई अस्पतालकै आइसोलेसनमा राखिएको छ । संक्रमित ९ जनाकै अवस्था सामान्य रहेको बताइएको छ ।

योसँगै देशभर २ सय १० जना पुरुष र ४८ जना महिला गरी कुल २ सय ५८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनसार पर्सामा ८५, कपिलवस्तुमा ३९, बाँकेमा ३३, उदयपुरमा ३२, रुपन्देहीमा २८, काठमाडौंमा ८, कैलालीमा ४, रौतहट, बारा र धनुषामा ३÷३ तथा बाग्लुङ, चितवन, झापा, सर्लाही, महोत्तरी र भक्तपुरमा प्रतिजिल्ला दुई दुई जनाको दरले कोरोना संक्रमण देखिएको छ ।

त्यस्तै भोजपुर, सप्तरी, बर्दिया, कञ्चनपुर र नवलपरासी पश्‍चिम, नवलपरासी पूर्व, मकवानपुर र सप्तरीमा पनि एक एक जनामा संक्रमण पुष्टि मन्त्रालयले नियमित पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिएको छ । मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार विराटनगरमा रहेको कोसी अस्पतालबाट उदयपुरका २५ वर्षीय पुरुष कोरोनालाई जितेर घर फर्केका छन् । उनी डिस्चार्ज भएसँगै देशभरबाट ३६ जना कोरोनाको सफल उपचारपछि घर फर्केका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पहिलोपटक कपिलबस्तुमा पनि भेटिए २ कोरोना संक्रमित,  कोरोना संक्रमितको संख्या सय नाघ्यो पहिलोपटक कपिलबस्तुमा पनि भेटिए २ कोरोना संक्रमित, कोरोना संक्रमितको संख्या सय नाघ्यो

२०७७ असार २१ गते आइतबार

०७ मे, २०२०तौलिहवा । नेपालको कपिलबस्तु जिल्लामा पहिलो पटक...

सैन्य ‘कु’ का विरुद्ध भएको प्रदर्शनमा गोली लागेर म्यानमारमा १० को मृत्यु, दर्जनौं घाइते सैन्य ‘कु’ का विरुद्ध भएको प्रदर्शनमा गोली लागेर म्यानमारमा १० को मृत्यु, दर्जनौं घाइते

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२८ फेब्रुअरी, २०२१यांगुन, म्यान्मार । करिब एक महिना अघि...

बाजुरामा कोरोना राहतमा व्यापक भ्रष्टाचार : ७ किलो चामल हातमा, हस्ताक्षर भने ३० किलो बुझेको भन्दै गर्न लगाईयो बाजुरामा कोरोना राहतमा व्यापक भ्रष्टाचार : ७ किलो चामल हातमा, हस्ताक्षर भने ३० किलो बुझेको भन्दै गर्न लगाईयो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

बाजुराको बडिमालिका नगरपालिकाका हलिया, गरीब, असहाय र श्रमिकलाई कोभिड–१९...

भुटानमा पहिलोपटक भेटियो कोरोना संक्रमित, थिप्पुका विद्यालय बन्द, नाका पनि सिल गरियो भुटानमा पहिलोपटक भेटियो कोरोना संक्रमित, थिप्पुका विद्यालय बन्द, नाका पनि सिल गरियो

२०७७ जेठ २१ गते बुधबार

०६ मार्च, २०२० थिम्पु । भुटानमा पहिलो पटक कोरोना...

Top