धादिङ्गमा जीप दुर्घटना, ४ को मृत्यु, १२ घाइते

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२१ जुन, २०१९
धादिङ्ग । धादिङ्गको गजुरी गाउँपालिकामा जीप दुर्घटना हुँदा ४ यात्रुको ज्यान गएको छ भने अन्य १२ जना घाइते भएको छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका अनुसार गजुरी गाउँ पालिका वडा नम्बर ४ को कार्कीडाँडाबाट तरकारी लिएर गल्छी जाँदै गरेको सो जीप गजुरीको बाँझगाउँमा दुर्घटनामा परेको हो ।

र्दुघटनामा गल्छीका ३८ वर्षका राजु रम्तेल, सेतु मिजार, वडा नम्बर ६ का ३० वर्षकी कान्छी भुजेल र नानु तामाङको ज्यान गएको हो । दुर्घटनामा ज्यान गुमाउने सबै कृषक भएको बताइएको छ । उनीहरु बा १८ च ९४०८ नम्बरको जीपमा तरकारी लोड गरेर बजार तर्फ जाँदै थिए । घाइतेहरुलाई स्थानीय अस्पतालमा उपचारार्थ भर्ना गरिएको छ ।

५ जना घाइतेलाई थप उपचारका लागि काठमाडौं पठाइएको छ । कच्ची सडकमा क्षमताभन्दा बढी यात्रु रहेका कारण जीपले नियन्त्रण गुमाएर दुर्घटना भएको प्रहरीको भनाई छ । कच्ची सडक, घुमाउरो र साँघुरो मोडबाट जीप ५० मिटर तल खसेको छ । जीप चालक सुजन रम्तेल फरार रहेको र उनीको खोजी भै रहेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
धादिङमा मण्डली दर्शन गरेर फर्केका तिर्थालु चढेको मिनिट्रक दुर्घटना, ६ को घटनास्थलमै मृत्यु, १९ घाइते धादिङमा मण्डली दर्शन गरेर फर्केका तिर्थालु चढेको मिनिट्रक दुर्घटना, ६ को घटनास्थलमै मृत्यु, १९ घाइते

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनवरी, २०२० धादिङ्ग । धादिङ्गको प्रसिद्ध मण्डलीमाईको दर्शन...

पर्वतको फलेबास र महाशिलाका ५ जनामा कोरोना पुष्टि पर्वतको फलेबास र महाशिलाका ५ जनामा कोरोना पुष्टि

२०७६ माघ २३ गते बिहिबार

०२ जुन, २०२०कुस्मा । पर्वत जिल्लामा मंगलबार ५ जनामा...

यूएई र अष्ट्रेलियामा गरी ३ नेपालीमा कोरोनाको संक्रमण यूएई र अष्ट्रेलियामा गरी ३ नेपालीमा कोरोनाको संक्रमण

२०७७ भाद्र १८ गते बिहिबार

०९ मार्च, २०२०दोहा । संयुक्त अरव इमिरेट्स (युएई) र...

चीनको राजधानी बेइजिङका एकदर्जन आवासीय क्षेत्रमा ‘लकडाउन’, विद्यालय पनि बन्द चीनको राजधानी बेइजिङका एकदर्जन आवासीय क्षेत्रमा ‘लकडाउन’, विद्यालय पनि बन्द

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ जुन, २०२०बेइजिङ्ग । कोरोना भाइरसको उद्गमस्थलको रुपमा रहेको...

Top