बाग्लुङ्गकी ६५ वर्षकी कोरोना संक्रमित महिलाको लगातार तेश्रो रिपोर्ट पनि नेगेटिभ

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१६ अप्रिल, २०२० बलेवा । कोरोना संक्रमित भै जिल्ला अस्पतालको आइसोलेसनमा रहेकी एक ६५ वर्षकी महिलाले कोरोनालाई जित्ने तयारी गरेकी छन् । चिकित्सकहरुका अनुसार लगातार तेश्रो पटक गरिएको परीक्षणमा पनि उनमा कोरोना संक्रमण नेगेटिभ देखिएपनि उनलाई डिस्चार्ज गर्ने तयारी गरिएको छ ।

तर त्यो भन्दा अगाडि तेश्रो पटकको स्वाब परीक्षणको रिपोर्टका लागि नमुना पोखरा पठाईको छ । त्यसको रिपोर्टको आधारमा उनलाई डिस्चार्ज गर्ने वा नगर्ने भन्ने टुंगो लगाएने बताइएको छ । यसअघि स्वाब परिक्षणम कोरोना भाईरसको संक्रमण देखिएपछि विगत केहीसाता यता ती महिला जिल्लाको धवलागिरी अस्पतालमा उपचाररत छिन् ।

तर लगातार तेश्रोपटक गरिएको स्वाब परीक्षणमा समेत कोरोना नेगेटिभ भेटिएपनि आशा पलाएको अस्पतालले जनाएको छ । धौलागिरी अञ्चल अस्पताल बागलुङ्गका प्रमुख डा.शैलेन्द्र पोखरेलका अनुसार भोलि फेरि उनको स्वाब परीक्षणको अन्तिम रिपोर्ट आउने र संक्रमण नदेखिए अस्पतालबाट डिस्चार्ज गरिने छ ।

तर लगातार तेश्रोपटक गरिएको स्वाब परीक्षणमा समेत कोरोना नेगेटिभ भेटिएपनि आशा पलाएको अस्पतालले जनाएको छ । धौलागिरी अञ्चल अस्पताल बागलुङ्गका प्रमुख डा.शैलेन्द्र पोखरेलका अनुसार भोलि फेरि उनको स्वाब परीक्षणको अन्तिम रिपोर्ट आउने र संक्रमण नदेखिए अस्पतालबाट डिस्चार्ज गरिने छ ।

स्वाब परीक्षणका लागि आज साँझ नमुना पोखरा पठाईको । त्यसको रिपोट भोलि साँझसम्ममा आउने र रिपोर्ट नेगेटिभ आएमा उनलाई अस्पतालबाट आइतबार सम्ममा डिस्चार्ज गरिने छ । उनी नेपालमा भेटिएकी पाँचौ कोरोना संक्रमित हुन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
काठमाडौं गोंगबुमा तरकारी बेच्थिन् कोरोनाबाट ज्यान गुमाउने सिन्धुपाल्चोककी महिला काठमाडौं गोंगबुमा तरकारी बेच्थिन् कोरोनाबाट ज्यान गुमाउने सिन्धुपाल्चोककी महिला

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ मे, २०२०काठमाडौं । काभ्रेको धुलिखेल अस्पतालमा बिहीबार राती...

तनुहँको पर्यटकीय नगरी बन्दीपुरलाई ‘सिल’ गरियो, अस्पताल पनि २ साताका लागि बन्द तनुहँको पर्यटकीय नगरी बन्दीपुरलाई ‘सिल’ गरियो, अस्पताल पनि २ साताका लागि बन्द

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ जुन, २०२०डुम्रे, तनहुँ । तहुँ जिल्लाको पर्यटकीय नगरीको...

के नेपालमै रोक्न सकिन्न विदेसिने युवालाई ? के नेपालमै रोक्न सकिन्न विदेसिने युवालाई ?

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

– डा.देवीप्रसाद आचार्य युवा अवस्था जीवनको उर्बर समय हो।...

Top