नेपालमा कोरोना : चौथो संक्रमितपनि डिस्चार्ज, २७ को उपचार चल्दै

Best Khabar Team | २०७७ बैशाख ७ गते आइतबार


१९ अप्रिल, २०२०
धनगढी । नेपालमा कोरोना संक्रमणमा परी निको भएर घर फर्कनेहरुको संख्या ४ पुगेको छ । आज कैलाली लम्कीका २१ वर्षका युवकले कोरोनालाई जितेका हुन् । धनगढीस्थित सेती प्रादेशिक अस्पतालमा उपचाररत ती युवकको ल्याव परीक्षणका क्रममा पछिल्लो ४ पटक नै नेगेटिभ रिपोर्ट आएपछि उनलाई आज अस्पतालले डिस्चार्ज गरेको हो । यसअघि कोरोना संक्रमित तीन जनाको डिस्चार्ज भै सकेको छ ।

हिजो मात्रै काठमाडौंकी १९ वर्षकी युवती, बाग्लुङ्गकी ६५ वर्षकी बृद्द तथा गएको फागुनमा काठमाडौंमा एक युवकले कोरोना जितिसकेका छन् । आज कोरोना जित्ने युवक कोरोनाको संक्रमणमा परी विगत १६ दिनदेखि अस्पतालको आइसोलेसनमा बस्दै आएका थिए । रोजगारीको लागि भारत पुगेका ती युवकमा कोरोनाको संक्रमण देखिएपछि उनलाई चैत्र २२ गतेदेखि अस्पतालको आइसोलेसनमा राखेर उपचार अघि बढाईको थियो ।

नेपालमा हालसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या ३१ पुगेको भएपनि यसमध्ये ४ जना उपचारपछि घर फर्किसकेका छन् । अब बाँकी २८ जनाको उपचार देशका विभिन्न अस्पतालहरुको आइसोलेसनमा भै रहेको छ । ती मध्ये १३ जना भारतीय नागरिकहरु रहेका छन् । अस्पतालमा उपचारमा रहेकाहरु सबैको अवस्था सामान्य रहेको बताइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
आफैंले चलाएको कारले लियो गजल गायक भट्टराईको ज्यान आफैंले चलाएको कारले लियो गजल गायक भट्टराईको ज्यान

२०७६ पुष २९ गते मंगलबार

१४ जनवरी, २०२० काठमाडौं । आफैंले चलाएको कार दुर्घटनामा...

आवास पूर्ननिर्माणको अनुदान लिने अन्तिम मिति पुस १५ : प्राधिकरण आवास पूर्ननिर्माणको अनुदान लिने अन्तिम मिति पुस १५ : प्राधिकरण

२०७७ कार्तिक २१ गते शुक्रबार

०६ नोभेम्बर, २०२०काठमाडौं । भूकम्पले घर भत्काएका वा क्षति...

पशुपतिनाथको मन्दिर अबदेखि साँझसम्मै खुल्ने पशुपतिनाथको मन्दिर अबदेखि साँझसम्मै खुल्ने

२०७७ फाल्गुन १६ गते आइतबार

२८ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । समस्त हिन्दु धर्मावलम्बीहरुको आस्थाको केन्द्र...

उपत्यकाको बयोधा अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मीमार्फत ११ जनामा कोरोना संक्रमण फैलियो उपत्यकाको बयोधा अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मीमार्फत ११ जनामा कोरोना संक्रमण फैलियो

२०७७ असार २८ गते आइतबार

१२ जुलाई, २०२०काठमाडौं । काठमाडौंमा एकजना स्वास्थ्यकर्मीमार्फत् उनको घरका...

Top