hi himalaya nepal

कोरोना संक्रमणबाट ललितपुर र धरानमा थप २ जनाको मृत्यु

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण २३ गते शुक्रबार


०७ अगस्ट, २०२०
काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमणमा परी उपत्यकाको ललितपुर र धरानमा थप २ जनाको ज्यान गएको छ । काठमाडौं उपत्यकाभित्र पर्ने ललितपुरको पाटन अस्पतालमा उपचारको क्रममा रहेका एक पुरुषको आज बिहान निधन भएको हो ।

केही समयअघि उनलाई स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि बीरगञ्जबाट ल्याएर ललितपुरकै एक निजी अस्पतालमा उपचारार्थ भर्ना गरिएको थियो । तर गएको शनिबार उनमा कोरोना पुष्टि भएपछि पाटन अस्पताल लगिएको थियो । उपचारका क्रममा उनमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको अस्पतालले जनाएको छ ।

उनमा अन्य केही दीर्घखालको स्वास्थ्य समस्याहरु समेत देखिएको अस्पतालले जनाएको छ । यसैबीच सिराहका एकजना कोरोना संक्रमितको गएराति उपचारका क्रममा धरानमा ज्यान गएको छ । सिराहको गोलबजार स्थायी घर भएका २३ वर्षका एक युवकको सुनसरीको धरानस्थित बिपी कोइराला स्वास्थ्य बिज्ञान प्रतिष्ठानमा उपचारको क्रममा निधन भएको अस्पतालले जनाएको छ । मृगौलासम्बन्धी समस्याका कारण उनी केही समय अघि अस्पताल भर्ना भएका थिए । पछि उनमा उनमा कोरोना संक्रमण समेत देखिएको थियो ।

योसँगै नेपालमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ६७ पुगेको छ । यस्तै हालसम्म संक्रमितको संख्या २१ हजार ७ सय नाघेको छ भने करिब १५ हजार ४ सय जना उपचारपछि घर फर्केका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
काठमाडौं गोंगबुमा तरकारी बेच्थिन् कोरोनाबाट ज्यान गुमाउने सिन्धुपाल्चोककी महिला काठमाडौं गोंगबुमा तरकारी बेच्थिन् कोरोनाबाट ज्यान गुमाउने सिन्धुपाल्चोककी महिला

२०७७ जेठ ३ गते शनिबार

१६ मे, २०२०काठमाडौं । काभ्रेको धुलिखेल अस्पतालमा बिहीबार राती...

भारत बन्यो विश्वको तेश्रो कोरोना प्रभावित मुलुक, एकैदिन भेटिए करिब २४ हजार संक्रमित भारत बन्यो विश्वको तेश्रो कोरोना प्रभावित मुलुक, एकैदिन भेटिए करिब २४ हजार संक्रमित

२०७७ असार २१ गते आइतबार

०५ जुलाई, २०२०नयाँ दिल्ली । विश्वमा सबैभन्दा बढी कोरोना...

अमेरिकी राष्ट्रपति पुगे उत्तर कोरियाली भूमिमा अमेरिकी राष्ट्रपति पुगे उत्तर कोरियाली भूमिमा

२०७६ असार १६ गते सोमबार

०१ जुलाई, २०१९ वासिङ्टन । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प...

विश्वभर २३ देशमा भेटिए कोरोना संक्रमित (तथ्यांकसहित) विश्वभर २३ देशमा भेटिए कोरोना संक्रमित (तथ्यांकसहित)

२०७६ माघ १७ गते शुक्रबार

३१ जनवरी, २०२० एजेन्सी । चीनको बुहान प्रान्तबाट फैलिएको...

Top