कोरोना संक्रमणबाट ललितपुर र धरानमा थप २ जनाको मृत्यु

Best Khabar Team | २०७७ असार २४ गते बुधबार


०७ अगस्ट, २०२०
काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमणमा परी उपत्यकाको ललितपुर र धरानमा थप २ जनाको ज्यान गएको छ । काठमाडौं उपत्यकाभित्र पर्ने ललितपुरको पाटन अस्पतालमा उपचारको क्रममा रहेका एक पुरुषको आज बिहान निधन भएको हो ।

केही समयअघि उनलाई स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि बीरगञ्जबाट ल्याएर ललितपुरकै एक निजी अस्पतालमा उपचारार्थ भर्ना गरिएको थियो । तर गएको शनिबार उनमा कोरोना पुष्टि भएपछि पाटन अस्पताल लगिएको थियो । उपचारका क्रममा उनमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको अस्पतालले जनाएको छ ।

उनमा अन्य केही दीर्घखालको स्वास्थ्य समस्याहरु समेत देखिएको अस्पतालले जनाएको छ । यसैबीच सिराहका एकजना कोरोना संक्रमितको गएराति उपचारका क्रममा धरानमा ज्यान गएको छ । सिराहको गोलबजार स्थायी घर भएका २३ वर्षका एक युवकको सुनसरीको धरानस्थित बिपी कोइराला स्वास्थ्य बिज्ञान प्रतिष्ठानमा उपचारको क्रममा निधन भएको अस्पतालले जनाएको छ । मृगौलासम्बन्धी समस्याका कारण उनी केही समय अघि अस्पताल भर्ना भएका थिए । पछि उनमा उनमा कोरोना संक्रमण समेत देखिएको थियो ।

योसँगै नेपालमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ६७ पुगेको छ । यस्तै हालसम्म संक्रमितको संख्या २१ हजार ७ सय नाघेको छ भने करिब १५ हजार ४ सय जना उपचारपछि घर फर्केका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अमेरिकामा प्रहरी यातनाबाट अश्वेत नागरिकको मृत्यु प्रकरण : टेलिभिजनमा प्रत्यक्ष प्रशारण गर्दैगर्दा पत्रकारको हातमा प्रहरीको हत्कडी (भिडियोसहित) अमेरिकामा प्रहरी यातनाबाट अश्वेत नागरिकको मृत्यु प्रकरण : टेलिभिजनमा प्रत्यक्ष प्रशारण गर्दैगर्दा पत्रकारको हातमा प्रहरीको हत्कडी (भिडियोसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

अमेरिकाको मिन्निसोटा राज्यमा एकजना अश्वेत नागरिकको प्रहरीको यातनाबाट मृत्यु...

विश्वको सर्वोच्च शिखर सगरमाथाको उचाई बढ्यो विश्वको सर्वोच्च शिखर सगरमाथाको उचाई बढ्यो

२०७७ श्रावण २८ गते बुधबार

०८ डिसेम्बर २०२०काठमाडौं । सोलुखुम्बु जिल्लामा अवस्थित विश्वको सर्वोच्च...

जाजरकोट पहिरो : वेपत्ता पाँचको अवस्था अझै अज्ञात जाजरकोट पहिरो : वेपत्ता पाँचको अवस्था अझै अज्ञात

२०७७ कार्तिक २२ गते शनिबार

११ जुलाई, २०२०बारेकोट, जाजरकोट । जाजरकोटमा हिजो राति गएको...

देशैभरका छाउगोठ भत्काउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन देशैभरका छाउगोठ भत्काउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । गृहमन्त्रालयले देशभरका सबै छाउगोठ...

Top