‘सेन्टर जेल’ का तीनजना कैदीबन्दीको मृत्यु, मृतकमध्ये एकमा कोरोना पुष्टि

Best Khabar Team | २०७७ भाद्र १६ गते मंगलबार


०१ सेप्टेम्बर, २०२०
काठमाडौं । काठमाडौंको सुन्धारामा रहेको सेन्टर जेल (केन्द्रीय कारागार) मा रहेका तीनजना कैदीबन्दीको मृत्यु भएको छ । मृतकमध्ये एक जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको कारागार प्रशासनले जनाएको छ । मृतक ६०, ६४ र ४० वर्षका तीन जना पुरुष रहेका छन् । मृतक ३ जनामध्ये १ जना अर्थात् ४० वर्षका पुरुषको काठमाडौंको मेघा अस्पतालका उपचारको क्रममा निधन भएको हो ।

उनका कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको अस्पताल स्रोतले जानकारी दिएको छ । उनको हिजोराति अस्पतालमा उपचारका क्रममा ज्यान गएको बताइएको छ । मृतक तिनैजना विरामी रहेको र एक जनाको कोरोनाको रिपोर्टका लागि स्वाब ल्याबमा पठाइएको छ भने अर्का एकजनाको रिपोर्ट नेगेटिभ आएको थियो । उनीहरु विभिन्न रोगबाट पीडित रहेको बताइएको छ ।

मृतकमध्ये एकजनाको मृत्यु भने दीर्घरोग तथा कोरोना संक्रमणबाटै भएको पुष्टि भएपनि अर्का दुईजनाको भने मृत्युको कारण खुल्न सकेको छैन । हालसम्म सेन्टर जेलका ५० भन्दा बढी कैदीबन्दीमा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । कारागारको सुरक्षामा खटिएका केही प्रहरीमा समेत कोरोना देखिएको र उनीहरुलाई अहिले आइसोलेसनमा राखेर उपचार गरिँदै छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
देशभर बाढीको ताण्डव, पृथ्वी राजमार्ग पूर्णरुपमा अवरुद्ध, हुम्लामा हिमपहिरोको खतरा बढेको भन्दै स्थानीयलाई सतर्क गराईयो देशभर बाढीको ताण्डव, पृथ्वी राजमार्ग पूर्णरुपमा अवरुद्ध, हुम्लामा हिमपहिरोको खतरा बढेको भन्दै स्थानीयलाई सतर्क गराईयो

२०७७ श्रावण ५ गते सोमबार

२० जुलाई, २०२०काठमाडौं । अविरल वर्षासँगै आएको बाढि पहिरोमा...

३ अमेरिकी सहरमा गोलीकाण्ड : १ को मृत्यु, २ दर्जन बढी घाइते ३ अमेरिकी सहरमा गोलीकाण्ड : १ को मृत्यु, २ दर्जन बढी घाइते

२०७६ पुष ७ गते सोमबार

२४ डिसेम्बर न्यूयोर्क । अमेरिकाका तीन फरक फरक शहरमा...

नेपाल प्रगतिको दिशामा अघि बढेको  छ : उपराष्ट्रपति नेपाल प्रगतिको दिशामा अघि बढेको छ : उपराष्ट्रपति

२०७६ जेठ १ गते बुधबार

१५ मे, २०१९ काठमाडौं । उपराष्ट्रपति नन्दबहादुर पुनसँग चीनको...

छ मायाँ छपक्कैको पहिलो साताको कमाई नै झण्डै पाँच करोड छ मायाँ छपक्कैको पहिलो साताको कमाई नै झण्डै पाँच करोड

२०७६ कार्तिक ६ गते बुधबार

२३ अक्टोबर, २०१९ काठमाडौं । गत शुक्रबारदेखि प्रदर्शनमा आएको...

Top