काठमाडौंको टोखा र बुढानिलकण्ठका ३ सहित थप ७२ मा कोरोना, संक्रमितको संख्या ६७५ पुग्यो

Best Khabar Team | २०७७ जेठ १२ गते सोमबार


२५ मे, २०२०
काठमाडौं । देशको राजधानी काठमाडौंको टोखा नगरपालिकामा २ र बुढानिलकण्ठ नगरपालिकामा एकसहित देशभर थप ७२ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज बिहान जारी गरेको पछिल्लो कोरोना संक्रमितको तथ्यांक अनुसार अब देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या ६ सय ७५ पुगेको छ ।

मन्त्रालयले जारी गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख भए अनुसार काठमाडौंको टोखा नपा वडा नम्बर ३ मा एक र वडा नम्बर ६ मा १ जना गरी थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । उनीहरु २७ र ४१ वर्षका पुरुष रहेका छन् । यस्तै बुढानिलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ३ मा २१ वर्षका पुरुषमा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । राष्ट्रिय प्रयोगशाला टेकुमा गरिएको परीक्षणमा उनीहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

यस्तै धनुषाको नमराईन नगरपालिकामा थप ३ जना, कपिलबस्तुको शिवराज नपामा ३ जना, बाराको कलैया कोटवालीमा २ जना, रौतहटको राजपुर फरदहवामा २६ जना पुरुष, सप्तरीको डाक्नेश्वरीमा २ जना पुरुष, बर्दियाको बासगढीमा एक पुरुष, बाँकेको दुधवा गाउँपालिका र राप्तरी सोनारी गाउँपालिकामा ४ जना, बाराको गढिमाई नगरपालिकामा २१ जना, दैलेखको नारायणनगरपालिका, ढुंगेधारा गाउँपालिका र गुँरास नगरपालिकामा गरी ७ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो ।

दैलेखको ढुंगेधारा गाउँपालिकामा वडा नम्बर ५ की संक्रमति २५ वर्षकी एक महिला रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ । उनीहरु सबैको अवस्था सामान्य रहेको र चिकित्सकको निगरानीमा उपचार भै रहेको अस्पतालको भनाई छ । हालसम्म देशका विभिन्न स्थानमा गरी १ सय ५ जनाले कोरोनालाई जितेर घर फर्केका छन् भने ३ जनाको मृत्यु भै सकेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
टेक्सासको चर्चमा प्रार्थना चलिरहँदा बन्दुक आक्रमण, २ मारिए (भिडियोसहित) टेक्सासको चर्चमा प्रार्थना चलिरहँदा बन्दुक आक्रमण, २ मारिए (भिडियोसहित)

२०७६ पुष १४ गते सोमबार

३० डिसेम्बर, २०१९टेक्सास । अमेरिकाको टेक्सासमा क्रिश्चियन धर्मावलम्बीहरु भेला...

अगस्ट महिना (भदौ १५ सम्म) भर आन्तरिक तथा बाह्य हवाई सेवा बन्द गर्ने सरकारको निर्णय अगस्ट महिना (भदौ १५ सम्म) भर आन्तरिक तथा बाह्य हवाई सेवा बन्द गर्ने सरकारको निर्णय

२०७७ श्रावण २६ गते सोमबार

१० अगस्ट, २०२०काठमाडौं । सरकारले यसअघि गरेको निर्णयलाई पुर्नविचार...

काठमाडौं, धादिङ् र जनकपुरका गरी थप ३ जनामा कोरोना : देशभर संक्रमित हुनेको संख्या २४९ पुग्यो काठमाडौं, धादिङ् र जनकपुरका गरी थप ३ जनामा कोरोना : देशभर संक्रमित हुनेको संख्या २४९ पुग्यो

२०७७ जेठ १ गते बिहिबार

१४ मे, २०२०काठमाडौं । काठमाडौं, धादिङ्ग र जनकपुरमा गरी...

भारतमा जवाहरलाल नेहरू विश्वविद्यालयका विद्यार्थीहरुमाथि सांघातिक हमला, दर्जनौं विद्यार्थी घाइते (भिडियोसहित) भारतमा जवाहरलाल नेहरू विश्वविद्यालयका विद्यार्थीहरुमाथि सांघातिक हमला, दर्जनौं विद्यार्थी घाइते (भिडियोसहित)

२०७६ पुष २१ गते सोमबार

०६ जनवरी, २०२० नयाँदिल्ली । भारतको चर्चित जवाहरलाल नेहरु...

Top