काठमाडौंको टोखा र बुढानिलकण्ठका ३ सहित थप ७२ मा कोरोना, संक्रमितको संख्या ६७५ पुग्यो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२५ मे, २०२०
काठमाडौं । देशको राजधानी काठमाडौंको टोखा नगरपालिकामा २ र बुढानिलकण्ठ नगरपालिकामा एकसहित देशभर थप ७२ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज बिहान जारी गरेको पछिल्लो कोरोना संक्रमितको तथ्यांक अनुसार अब देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या ६ सय ७५ पुगेको छ ।

मन्त्रालयले जारी गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख भए अनुसार काठमाडौंको टोखा नपा वडा नम्बर ३ मा एक र वडा नम्बर ६ मा १ जना गरी थप दुई जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । उनीहरु २७ र ४१ वर्षका पुरुष रहेका छन् । यस्तै बुढानिलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ३ मा २१ वर्षका पुरुषमा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । राष्ट्रिय प्रयोगशाला टेकुमा गरिएको परीक्षणमा उनीहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

यस्तै धनुषाको नमराईन नगरपालिकामा थप ३ जना, कपिलबस्तुको शिवराज नपामा ३ जना, बाराको कलैया कोटवालीमा २ जना, रौतहटको राजपुर फरदहवामा २६ जना पुरुष, सप्तरीको डाक्नेश्वरीमा २ जना पुरुष, बर्दियाको बासगढीमा एक पुरुष, बाँकेको दुधवा गाउँपालिका र राप्तरी सोनारी गाउँपालिकामा ४ जना, बाराको गढिमाई नगरपालिकामा २१ जना, दैलेखको नारायणनगरपालिका, ढुंगेधारा गाउँपालिका र गुँरास नगरपालिकामा गरी ७ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो ।

दैलेखको ढुंगेधारा गाउँपालिकामा वडा नम्बर ५ की संक्रमति २५ वर्षकी एक महिला रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ । उनीहरु सबैको अवस्था सामान्य रहेको र चिकित्सकको निगरानीमा उपचार भै रहेको अस्पतालको भनाई छ । हालसम्म देशका विभिन्न स्थानमा गरी १ सय ५ जनाले कोरोनालाई जितेर घर फर्केका छन् भने ३ जनाको मृत्यु भै सकेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नेपाल पनि देखियो सलह किरा ! नेपाल पनि देखियो सलह किरा !

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२७ जुन, २०२०पर्सा । कृषि बैज्ञानिकहरुका विभिन्न अड्कलबाजीलाई मिथ्या...

दुर्घटनाग्रस्त जाहाजमा थिइन चर्चित दोहोरी गायिका निरा छन्त्याल पनि दुर्घटनाग्रस्त जाहाजमा थिइन चर्चित दोहोरी गायिका निरा छन्त्याल पनि

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ जनवरी, २०२३काठमाडौं । कास्कीको पोखरामा आज बिहान भएको...

केबलबारसँगै मनकामनाका होटल बन्द, नाम्चेका होटलमा व्यवसायीले ताला मारे केबलबारसँगै मनकामनाका होटल बन्द, नाम्चेका होटलमा व्यवसायीले ताला मारे

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ मार्च, २०२० गोरखा । सरकारले २५ जनाभन्दा बढी...

कुबेत, बहराइन र दुबईमा शुक्रबारमात्रै थप ३५ नेपालीमा कोरोना संक्रमण कुबेत, बहराइन र दुबईमा शुक्रबारमात्रै थप ३५ नेपालीमा कोरोना संक्रमण

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ अप्रिल, २०२० मानमा । बैदेशिक रोजगारीको लागि बहराईन...

Top