दशैंको फूलपातीकै दिन मुगुमा भयानक दुर्घटना : ३२ को मृत्यु केही घाइते (अपडेट)

Best Khabar Team | २०७८ आश्विन २६ गते मंगलबार


१२ अक्टोबर, २०२१
गमगढी, मुगु । बाँकेको नेपालगञ्जबाट मुगुको गमगढी आउँदै गरेको यात्रुबाहक बस छायानाथरारामा दुर्घटना हुँदा मृत्यु हुनेको संख्या ३२ पुगेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयले दिएको पछिल्लो जानकारी अनुसार घटनास्थलमा २४ जनाको मृत्यु भएपनि अन्यको भने उद्दार गरी उपचारार्थ अस्पताल लैजाने क्रममा र अस्पतालमा ज्यान गएको हो । प्रहरीले दिएको ताजा जानकारी अनुसार घटनास्थलबाट उद्दार गरी जिल्लाकै ताल्चा विमानस्थल लैजाँदै गर्दा थप ४ जनाको ज्यान गएको छ ।

दुर्घटनास्थलमा भेटिएका घाइते (माथिको तस्वीर)

यस्तै उद्दार गरिएकामध्ये थप ४ जनाको बाँकेको नेपालगञ्जस्थित भेरी अञ्चल अस्पतालमा निधन भएको बताइएको छ । सो दुर्घटनामा परी १५ जना घाइते भएका छन् । मृतक तथा घाइतेको पूर्ण सनाखत हुन सकेको छैन । भे १ ख ३१६८ नम्बरको बस नेपालगञ्जबाट दशैमा घर फर्केका गाउँलेलाई लिएर गमगढी आउँदै थियो । बस स्थानीय छायानाथरारा नगरपालिकाको वडानम्बर ७ पिनाटप्लेखोलामा दुर्घटनामा परेको थियो । बस दिउँसो करिब २ बजेतिर दुर्घटनामा परेको भएपनि दुर्घटनाको कारण खुल्न सकेको छैन । बसको टायर पञ्चर भएर बस पल्टिएको हुनसक्ने अनुमान गरिएको छ । बसमा कम्तीमा ५० यात्रु सवार रहेको बताइएको छ ।

दुर्घटनामा परेको बसबाट २ जनाले हामफालेर ज्यान जोगाएका छन् । मृतकहरु धेरैजसो मुगुको गमगढी र छिमेकी छायानाथरारा नगरपालि को रहेको बताइएको छ । दुर्घटनामा घाइते भएकाहरुको बाँकेको नेपालगञ्जस्थित भेरी अञ्चल अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ । दशैंको फूलपातीको दिन मुगुमा भएको यो भयानक दुर्घटनापछि यतिबेला गमगढी तथा छायानाथरारा नगरपालिका शोकमा डुबेको छ ।

चाडबाडका बेला परिवारका सदस्यहरुसँगै बसेर मिठो खाने रमाइलो गर्ने बेलामा परिवारका सदस्यहरुलाई गुमाउनु पर्दा मृतकका आफन्त तथा छिमेकी शोकमग्न छन् । हाल घटनास्थलमा प्रहरीको टोली पुगेर दुर्घटनाको बारेमा सत्यतथ्य जानकारी लिने काम गरिरहेको छ । यसअघि हिजो काठमाडौंबाट भ्रमणमा आएको विद्यार्थीहरु सवार एउटा जीप कास्कीको नयाँपुल नजिकै दुर्घटना हुँदो ८ जनाको ज्यान गएको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
मेक्सिकोमा ७ दशमलव ४ रेक्टरको भूकम्प, सुनामीको चेतावनी मेक्सिकोमा ७ दशमलव ४ रेक्टरको भूकम्प, सुनामीको चेतावनी

२०७७ असार ९ गते मंगलबार

२३ जुन, २०२०सान्ता मारिया, मेक्सिको । अमेरिकासँग सिमाना जोडिएको...

कोरोना संक्रमित विश्वका झण्डै ८६ हजार मानिसको उपचार सफल कोरोना संक्रमित विश्वका झण्डै ८६ हजार मानिसको उपचार सफल

२०७६ चैत्र ६ गते बिहिबार

विश्वभर अहिले कोरोना भाइरसको प्रकोप बढ्दै छ । विश्वका...

हिन्दु धर्म, जनै पूर्णिमा र यसको धार्मिक महत्व हिन्दु धर्म, जनै पूर्णिमा र यसको धार्मिक महत्व

२०७७ श्रावण १९ गते सोमबार

निलकण्ठ महारुपपृष्ठभूमिनेपालमा संविधानतः मुलुक अहिले धर्म निरपेक्ष राष्ट्र भएको...

४ जिल्लामा थपिए ५७ संक्रमित, कोरोना संक्रमितको संख्या १९१ ४ जिल्लामा थपिए ५७ संक्रमित, कोरोना संक्रमितको संख्या १९१

२०७७ बैशाख ३० गते मंगलबार

१२ मे, २०२०काठमाडौं । नेपालमा एकैदिन ५७ जनामा कोरोना...

Top