hi himalaya nepal

दशैंको फूलपातीकै दिन मुगुमा भयानक दुर्घटना : ३२ को मृत्यु केही घाइते (अपडेट)

Best Khabar Team | २०७८ आश्विन २६ गते मंगलबार


१२ अक्टोबर, २०२१
गमगढी, मुगु । बाँकेको नेपालगञ्जबाट मुगुको गमगढी आउँदै गरेको यात्रुबाहक बस छायानाथरारामा दुर्घटना हुँदा मृत्यु हुनेको संख्या ३२ पुगेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयले दिएको पछिल्लो जानकारी अनुसार घटनास्थलमा २४ जनाको मृत्यु भएपनि अन्यको भने उद्दार गरी उपचारार्थ अस्पताल लैजाने क्रममा र अस्पतालमा ज्यान गएको हो । प्रहरीले दिएको ताजा जानकारी अनुसार घटनास्थलबाट उद्दार गरी जिल्लाकै ताल्चा विमानस्थल लैजाँदै गर्दा थप ४ जनाको ज्यान गएको छ ।

दुर्घटनास्थलमा भेटिएका घाइते (माथिको तस्वीर)

यस्तै उद्दार गरिएकामध्ये थप ४ जनाको बाँकेको नेपालगञ्जस्थित भेरी अञ्चल अस्पतालमा निधन भएको बताइएको छ । सो दुर्घटनामा परी १५ जना घाइते भएका छन् । मृतक तथा घाइतेको पूर्ण सनाखत हुन सकेको छैन । भे १ ख ३१६८ नम्बरको बस नेपालगञ्जबाट दशैमा घर फर्केका गाउँलेलाई लिएर गमगढी आउँदै थियो । बस स्थानीय छायानाथरारा नगरपालिकाको वडानम्बर ७ पिनाटप्लेखोलामा दुर्घटनामा परेको थियो । बस दिउँसो करिब २ बजेतिर दुर्घटनामा परेको भएपनि दुर्घटनाको कारण खुल्न सकेको छैन । बसको टायर पञ्चर भएर बस पल्टिएको हुनसक्ने अनुमान गरिएको छ । बसमा कम्तीमा ५० यात्रु सवार रहेको बताइएको छ ।

दुर्घटनामा परेको बसबाट २ जनाले हामफालेर ज्यान जोगाएका छन् । मृतकहरु धेरैजसो मुगुको गमगढी र छिमेकी छायानाथरारा नगरपालि को रहेको बताइएको छ । दुर्घटनामा घाइते भएकाहरुको बाँकेको नेपालगञ्जस्थित भेरी अञ्चल अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ । दशैंको फूलपातीको दिन मुगुमा भएको यो भयानक दुर्घटनापछि यतिबेला गमगढी तथा छायानाथरारा नगरपालिका शोकमा डुबेको छ ।

चाडबाडका बेला परिवारका सदस्यहरुसँगै बसेर मिठो खाने रमाइलो गर्ने बेलामा परिवारका सदस्यहरुलाई गुमाउनु पर्दा मृतकका आफन्त तथा छिमेकी शोकमग्न छन् । हाल घटनास्थलमा प्रहरीको टोली पुगेर दुर्घटनाको बारेमा सत्यतथ्य जानकारी लिने काम गरिरहेको छ । यसअघि हिजो काठमाडौंबाट भ्रमणमा आएको विद्यार्थीहरु सवार एउटा जीप कास्कीको नयाँपुल नजिकै दुर्घटना हुँदो ८ जनाको ज्यान गएको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
प्रधानमन्त्री ओली युरोप आउँदै प्रधानमन्त्री ओली युरोप आउँदै

२०७६ जेठ १९ गते आइतबार

पी.एल. तरंग/ब्रसेल्स ०२ जुन, २०१९यही जुन ८ तारिखमा स्विटजरल्याण्डको...

अमेरिकामा व्यापक हिमपात : २ दर्जनको मृत्यु, लाखौ घरमा विद्युत् सेवा बन्द अमेरिकामा व्यापक हिमपात : २ दर्जनको मृत्यु, लाखौ घरमा विद्युत् सेवा बन्द

२०७७ फाल्गुन ५ गते बुधबार

१७ फेब्रुअरी, २०२१न्यूर्योक, अमेरिका । अमेरिकाका झण्डै एक दर्जन...

विद्यालयहरु तत्काल नखुल्ने, विद्यार्थी भर्ना पनि भदौ १५ सम्म नगर्न सरकारको निर्देशन विद्यालयहरु तत्काल नखुल्ने, विद्यार्थी भर्ना पनि भदौ १५ सम्म नगर्न सरकारको निर्देशन

२०७७ श्रावण २६ गते सोमबार

१० अगस्ट, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस संक्रमणलाई मध्यनजर...

बेचिएर फर्किका बालबालिकाको ‘सर्कस’ काठमाडौंमा बेचिएर फर्किका बालबालिकाको ‘सर्कस’ काठमाडौंमा

२०७६ मंशिर २७ गते शुक्रबार

१३ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौै बाल्यावस्थामा तस्करीमा परी उद्धार भई...

Top