२४ घण्टामा कोरोनाका ८३८ नयाँ संक्रमित थपिए : थप ११ को मृत्यु

Best Khabar Team | २०७७ भाद्र ५ गते शुक्रबार


२१ अगस्ट, २०२०
काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा देशका विभिन्न जिल्लामा ८ सय ३८ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । स्वास्थ्य एवं जनसंख्या मन्त्रालयको नियमित अद्यावधिक तथ्यांक अनुसार आज शुक्रबार अपरान्ह साढे ४ बजेसम्म देशका विभिन्न जिल्लामा ८ सय ३८ जना नयाँ कोरोना संक्रमित थपिएका हुन् ।

योसँगै अब देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या ३० हजार नाघेको छ । आज थपिएकामा २ सय ९२ जना महिला र ५ सय ३२ जना पुरुष रहेका छन् । काठमाडौं उपत्यकामा २४ घण्टामा कोरोनाका १ सय ८२ जना नयाँ संक्रमित थपिएका छन् । जसमध्ये काठमाडौमा १ सय ४२ जना, ललितपुरमा २५ र भक्तपुरमा थप १५ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा देशभरबाट २ सय ३० जना कोरोना संक्रमण मुक्त भएका छन् ।

हालसम्म कोरोना संक्रमण भै निको हुनेहरुको संख्या १८ हजार नाघेको मन्त्रालयले जनाएको छ । यसैबीच पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर कोरोनाका कारण थप ११ जनाको ज्यान गएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा दोलखा, मकवानपुर, प्युठान, मोरङ, पर्सा, बारा, चितवन, ललितपुरमा एक एक जनाको ज्यान गएको छ । यस्तै काठमाडौंमा २ जनाको ज्यान गएको मन्त्रालयको भनाई छ । हालसम्म कोरोनाका कारण देशभर १ सय ३७ जनाको ज्यान गएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोना संक्रमित बढ्न थालेपछि जापानको टोकियोमा संकटकाल घोषणा कोरोना संक्रमित बढ्न थालेपछि जापानको टोकियोमा संकटकाल घोषणा

२०७७ पुष २३ गते बिहिबार

०७ जनवरी, २०२१टोकियो, जापान । पछिल्ला केहीदिनयता राजधानी टोकियोलगायतका...

बालुवाटार जग्गा प्रकरण : पहिलोपटक ‘ठूलो माछा’ विरुद्ध अख्तियारको मुद्दा, अर्बौं विगो माग (विगो रकमसहित) बालुवाटार जग्गा प्रकरण : पहिलोपटक ‘ठूलो माछा’ विरुद्ध अख्तियारको मुद्दा, अर्बौं विगो माग (विगो रकमसहित)

२०७६ माघ २२ गते बुधबार

०५ फेब्रुअरी २०२० काठमाडौं । काठमाडौंको बालुवाटारमा रहेको ललिता...

कोरोना संक्रमित पूर्वरानी कोमल शाहको आइसियुमा उपचार चल्दै, ज्ञानेन्द्र र प्रेरणाको अवस्था सामान्य कोरोना संक्रमित पूर्वरानी कोमल शाहको आइसियुमा उपचार चल्दै, ज्ञानेन्द्र र प्रेरणाको अवस्था सामान्य

२०७८ बैशाख १६ गते बिहिबार

२९ अप्रिल, २०२१काठमाडौं । भारतमा आयोजित एउटा धार्मिक कार्यक्रममा...

मेक्सिकोमा ७ दशमलव ४ रेक्टरको भूकम्प, सुनामीको चेतावनी मेक्सिकोमा ७ दशमलव ४ रेक्टरको भूकम्प, सुनामीको चेतावनी

२०७७ असार ९ गते मंगलबार

२३ जुन, २०२०सान्ता मारिया, मेक्सिको । अमेरिकासँग सिमाना जोडिएको...

Top