२४ घण्टामा कोरोनाका ८३८ नयाँ संक्रमित थपिए : थप ११ को मृत्यु

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२१ अगस्ट, २०२०
काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा देशका विभिन्न जिल्लामा ८ सय ३८ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । स्वास्थ्य एवं जनसंख्या मन्त्रालयको नियमित अद्यावधिक तथ्यांक अनुसार आज शुक्रबार अपरान्ह साढे ४ बजेसम्म देशका विभिन्न जिल्लामा ८ सय ३८ जना नयाँ कोरोना संक्रमित थपिएका हुन् ।

योसँगै अब देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या ३० हजार नाघेको छ । आज थपिएकामा २ सय ९२ जना महिला र ५ सय ३२ जना पुरुष रहेका छन् । काठमाडौं उपत्यकामा २४ घण्टामा कोरोनाका १ सय ८२ जना नयाँ संक्रमित थपिएका छन् । जसमध्ये काठमाडौमा १ सय ४२ जना, ललितपुरमा २५ र भक्तपुरमा थप १५ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा देशभरबाट २ सय ३० जना कोरोना संक्रमण मुक्त भएका छन् ।

हालसम्म कोरोना संक्रमण भै निको हुनेहरुको संख्या १८ हजार नाघेको मन्त्रालयले जनाएको छ । यसैबीच पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर कोरोनाका कारण थप ११ जनाको ज्यान गएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा दोलखा, मकवानपुर, प्युठान, मोरङ, पर्सा, बारा, चितवन, ललितपुरमा एक एक जनाको ज्यान गएको छ । यस्तै काठमाडौंमा २ जनाको ज्यान गएको मन्त्रालयको भनाई छ । हालसम्म कोरोनाका कारण देशभर १ सय ३७ जनाको ज्यान गएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोना संक्रमणबाट ललितपुर र धरानमा थप २ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट ललितपुर र धरानमा थप २ जनाको मृत्यु

२०७७ असार २४ गते बुधबार

०७ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमणमा परी उपत्यकाको...

उपत्यकाका यी अस्पतालहरुमा लगाईन्छ कोरोनाविरुद्धको खोप (नामावलीसहित) उपत्यकाका यी अस्पतालहरुमा लगाईन्छ कोरोनाविरुद्धको खोप (नामावलीसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ जनवरी, २०२१काठमाडौं । आगामी बुधबारबाट सञ्चालनमा ल्याउन लागिएको...

युद्धकालमा मारिएका ५ हजार मान्छेको जिम्मा लिन तयार छु : प्रचण्ड युद्धकालमा मारिएका ५ हजार मान्छेको जिम्मा लिन तयार छु : प्रचण्ड

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ जनवरी, २०२० काठमाडौं । तत्कालीन १० वर्षे सशस्त्र...

पछिल्लो २४ घण्टामा भेटिए १ हजार १११ संक्रमित , काठमाडौंमा एकैदिन थपिए हालसम्मकै धेरै पछिल्लो २४ घण्टामा भेटिए १ हजार १११ संक्रमित , काठमाडौंमा एकैदिन थपिए हालसम्मकै धेरै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२७ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । नेपालमा पहिलोपटक एकैदिन १ हजार...

Top