राँके जुलुस निकाल्ने तयारी गर्दैगर्दा विप्लव समूहका ५ जना काठमाडौंमा पक्राउ

Best Khabar Team | २०७६ असार ५ गते बिहिबार


२० जुन, २०१९
काठमाडौं । आज साँझ राजधानीका विभिन्न स्थानमा सरकारको विरुद्धमा राँके जुलुस निकाल्ने तयारी गरिरहेका नेत्रविक्रम चन्द नेतृत्वको नेकपाका कार्यकर्ताहरु पक्राउ परेका छन् । प्रहरीका अनुसार उनीहरुलाई काठमाडौंका विभिन्न स्थनबाट पक्राउ गरिएको हो । आज (बिहीबार) साँझ राजधानीका विभिन्न स्थानमा राँकेजुलुस निकाल्ने तयारीमा रहेका उनीहरु विशेष सूचनाका आधारमा पक्राउ परेको महानगरीय अपराध अनुसन्धान महाशाखा, टेकुले जानकारी दिएको छ ।

चन्द माओवादीका रामेछाप जिल्लाका पार्टी इञ्चार्ज कुलदिप तामाङ, दोलखा इञ्चार्ज यादव दाहाल, सेक्रेटरी विशाल जिरेल, विद्यार्थी संगठनको ताम्सालिङ ब्युरो अध्यक्ष मुकुन्द श्रेष्ठ र उदयपुर जिल्लाको विद्यार्थी संगठन अध्यक्ष विशाल तामाङलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको हो । अन्य काठमाडौंबाट पक्राउ परेपनि कुलदिप भने भक्तपुरबाट पक्राउ परेका हुन् ।

सरकारले विप्लव नेतृत्वको नेकपाको गतिविधिमा प्रतिबन्ध लगाएपछि उनका नेता तथा कार्यकर्तालाई धमाधम पक्राउ गरिरहेको छ । पछिल्ला केही समययता विप्लव माओवादीले पनि उपत्यकामा विभिन्न गतिविधि सञ्चालन गर्दै आइरहेको छ । एक महिनाअघि राजधानीका विभिन्न स्थानमा विस्फोटको तयारी गरिरहेका बम पड्कँदा ५ जना नेकपाका कार्यकर्ताको ज्यान गएको थियो । पक्राउ परेकाहरुका साथबाट विप्लव नेकपाको पर्चा समेत भेटिएको छ ।

पक्राउ परेकाहरुले भने आफूहरु विप्लव समूहको गतिविधिमा संलग्न नरहेको तथा उपचारका लागि काठमाडौं आएको बताएका छन् । पक्राउ परेकाहरुसँग प्रहरीले अनुसन्धान जारी राखेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पूर्वमन्त्री गजुरेल भन्छन् : गत्यावरोधको प्रमुख कारक उपसभामुख तुम्बाहम्फे पूर्वमन्त्री गजुरेल भन्छन् : गत्यावरोधको प्रमुख कारक उपसभामुख तुम्बाहम्फे

२०७६ माघ २ गते बिहिबार

१६ जनवरी, २०२० काठमाडौ । पूर्वमन्त्री हरिबोल गजुरेलले संसदमा...

इराकमा रहेको अमेरिकी दुतावास नजिक रकेट प्रहार, सुरक्षित सेल्टर लिन अमेरिकाको आग्रह इराकमा रहेको अमेरिकी दुतावास नजिक रकेट प्रहार, सुरक्षित सेल्टर लिन अमेरिकाको आग्रह

२०७६ माघ ७ गते मंगलबार

२१ जनवरी, २०२० बग्दाद । पछिल्लो केही महिना यता...

पहाडको खोँचमा आफ्नो सौन्दर्य पोख्ने गज्जबकी दिदीबहिनी गंगाजमुना पहाडको खोँचमा आफ्नो सौन्दर्य पोख्ने गज्जबकी दिदीबहिनी गंगाजमुना

२०७६ मंशिर २३ गते सोमबार

गंगाजमुना अर्थात् गंगा र जमुना, दुई दिदीबहिनी । विशेष...

चीनमा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ह्वात्तै घट्यो, पछिल्लो २४ घण्टामा मृतकको संख्या सून्य चीनमा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ह्वात्तै घट्यो, पछिल्लो २४ घण्टामा मृतकको संख्या सून्य

२०७६ चैत्र २५ गते मंगलबार

०७ मार्च, २०२० बेइजिङ्ग । गत डिसेम्बरको अन्तिम साताबाट...

Top