hi himalaya nepal

मध्यरातमा पहिरोले घर पुर्दा कालीकोटमा ४ को मृत्यु, अरु ४ बेपत्ता

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण १४ गते बुधबार


२९ जुलाई, २०२०
मान्मा, कालीकोट । बिकट पहाडी जिल्ला कालीकोटमा अविरल वर्षापछि आएको पहिरोले घर पुर्दा एकै परिवारका ४ जनाको ज्यान गएको छ । जिल्लाको नरहरीनाथ गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मा पर्ने माल्कोटमा घरमाथिको जमिन पहिरिएपछि स्थानीय गंगे बुढाको घर पुगेको थियो । मध्यरातमा सुतिरहेका बेला एक्कासी खसेको पहिरोले घर पुर्दा गंगे बुढासहित उनकी श्रीमती, बुहारी र नातिनीको ज्यान गएको हो ।

फाइल तस्वीर ।

सो घटनामा परी अरु २ जना वेपत्ता भएको नरहरीनाथ गाउँपालिकाले जनाएको छ माल्कोटको बागामा भएको सो घटनामा हराईरहेका दुईजना बालक ७ वर्षका रामबहादुर बुढा र करिब २ वर्षका चरित्र बुढाको खोजी कार्य जारी रहेको छ । सोही गाउँपालिकाको वडा नम्बर नम्बर ४ माझगोठीमामा पनि पहिरोमा परी स्थानीय बाले बुढा र उनकी श्रीमती वेपत्ता भएकी छन् । घर माथिको थाप्लोबाट खसेको पहिरोले घर बगाउँदा बुढा दम्पत्ति वेपत्ता भएका हुन् ।

वेपत्ता भएकाहरुको खोजी कार्य जारी रहेको प्रहरीको भनाई छ । विगत केहीदिनयता परेको अविरल वर्षात्का कारण कालीकोटका विभिन्न भागमा पहिरोले ठूलो क्षति पु-याएको छ । विशेष गरी कच्ची सडक आसपासका बस्तीहरु जोखिममा परेका छन् । यसैपनि विकट कालिकोटमा वर्षात्का कारण सदरमुकामसँगको सडक सञ्जाल टुटेपछि कतिपय गाउँका स्थानीय वासिन्दामा दैनिक उपभोग्य बस्तुको अभावसमेत देखिन थालेको बताइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
‘लकडाउन’मा थप कडाई ‘लकडाउन’मा थप कडाई

२०७६ चैत्र २२ गते शनिबार

०४ मार्च, २०२०काठमाडौं । सरकारले बन्दाबन्दी (लकडाउन)लाई अझै प्रभावकारी...

अमेरिकामा पनि फैलँदै कोरोना, वासिंटनमा मात्रै ६ जनाको मृत्य, ७ गम्भीर अमेरिकामा पनि फैलँदै कोरोना, वासिंटनमा मात्रै ६ जनाको मृत्य, ७ गम्भीर

२०७६ फाल्गुन १९ गते सोमबार

०२ मार्च, २०२० न्यूर्योक । अमेरिकामा पछिल्लो ७२ घण्टायता...

स्वीस दुतावासको प्रष्टीकरण : सेक्युरिटी प्रेसको प्रसंगमा मन्त्रीसँग भेटवार्ता भएकै छैन स्वीस दुतावासको प्रष्टीकरण : सेक्युरिटी प्रेसको प्रसंगमा मन्त्रीसँग भेटवार्ता भएकै छैन

२०७६ फाल्गुन ८ गते बिहिबार

२०, फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । काठमाडौंस्थित स्वीस दुतावासले नेपालमा...

अन्तर्राष्ट्रीय  उडान रोक्ने समयसिमा पनि थपियो, अब मे ३० सम्म अन्तर्राष्ट्रीय  उडान नहुने अन्तर्राष्ट्रीय उडान रोक्ने समयसिमा पनि थपियो, अब मे ३० सम्म अन्तर्राष्ट्रीय उडान नहुने

२०७७ बैशाख २४ गते बुधबार

०६ मे, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको प्रकोप नियन्त्रणका लागि...

Top