hi himalaya nepal

स्वीस दुतावासको प्रष्टीकरण : सेक्युरिटी प्रेसको प्रसंगमा मन्त्रीसँग भेटवार्ता भएकै छैन

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन ८ गते बिहिबार


२०, फेब्रुअरी, २०२०
काठमाडौं । काठमाडौंस्थित स्वीस दुतावासले नेपालमा सेक्युरिटी प्रेस खरिदका विषयमा आफ्ना देशका कुनैपनि कम्पनी र त्यसका प्रतिनिधिले नेपालका सञ्चारमन्त्री गोकुल बास्कोटासँग भेटवार्ता नगरेको स्पष्ट पारेको छ ।

नेपालमै पासपोर्ट छाप्न ल्याईन लागिएको सेक्युरिटी प्रेस खरिदमा करोडौ कमिसनको चलखेलमा सञ्चारमन्त्री गोकुल बास्कोटा र स्वीस कम्पनीका नेपाली एजेन्टबीचको वार्तालापको अडियो सार्वजनिक भएपछि दुतावासले यस्तो प्रष्टिकरण दिएको हो ।

विजयप्रकाश मिश्रले नामका एक व्यक्ति र सञ्चारमन्त्री बास्कोटाबीचको कमिसनसम्बन्धी अडियोमा मिश्रले स्वीस एम्बेसीसँग पनि भेट गराउने र राजदूतले पनि कुरा गर्न खोजेको प्रसंग उल्लेख भएपछि दुतावासले प्रष्टीकरण दिँदै यो सन्दर्भमा दुतावास र प्रतिनिधिले मन्त्री बास्कोटासँग भेटवार्ता नगरेको स्पष्ट पारेको हो । जारी गरेको विज्ञप्तिमा दूतावासको आग्रहमा सञ्चार तथा सूचना प्रविधिमन्त्रीसँग कसैले पनि भेट नभएको स्पष्ट पारिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
स्वर्गद्वारी महाप्रभु ! स्वर्गद्वारी महाप्रभु !

२०७७ माघ २८ गते बुधबार

– तेजनिधि पौडेल वि.सं. १९१६ वर्षा ऋतु श्रावण शुक्ल...

बेल्जियमको लुभेनमा रेलको लिगमा हामफालेर एक नेपालीले रोजे मृत्यु बेल्जियमको लुभेनमा रेलको लिगमा हामफालेर एक नेपालीले रोजे मृत्यु

२०७६ फाल्गुन २३ गते शुक्रबार

०६ मार्च, २०२०लिंकरोभर । युरोपेली मुलुक बेल्जियममा एक नेपाली...

सिन्धुपाल्चोकमा फेरि पहिरोको वितण्डा : ११ घर बगायो, २८ वेपत्ता, ३ को शव भेटियो सिन्धुपाल्चोकमा फेरि पहिरोको वितण्डा : ११ घर बगायो, २८ वेपत्ता, ३ को शव भेटियो

२०७७ भाद्र २८ गते आइतबार

१३ सेप्टेम्बर, २०२०काठमाडौं । सिन्धुपाल्चोकको बाह्रबिसे नगरपालिकाका विभिन्न स्थानमा...

Top