बहराईन कोरोना : एउटै क्याम्पमा बसेका ९ नेपाली कामदारमा कोरोना पोजिटिभ

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र २२ गते शनिबार


०४ मार्च, २०२०
सल्माबाद । बराईनमा कामको शिलशिलामा पुगेका थप ९ जना नेपाली कामदारमा कोरोनाको संक्रमण भेटिएको छ । यहाँका सञ्चारमाध्यमले दिएको जानकारी अनुसार स्थानीय साल्मावादस्थित एउटा क्याम्पसमा बस्ने ९ जना नेपालीमा कोरोनाको संक्रमण भेटिएको पुष्टि भएको हो । यो सँगै बहराईनमा कोरोना संक्रमित नेपालीको संख्या १२ पुगेको छ ।

करिब ४ सय जना बसोबास गर्दै आएको साल्मावादको सो क्याम्पसमा रहेका ९ जना नेपालीमा कोरोना संक्रमण भेटिएको र उनीहरुलाई आइसोलेसनमा राखेर उपचार भै रहेको बहराइनस्थित नेपाली दूतावासले समेत पुष्टि गरेको छ । उनीहरुको अवस्था अहिलेसम्म सामान्य रहेको बताइएको । सो क्याम्पसमा रहेका ३ सय भन्दा बढीको उपचार सफल भएको र केहीको मृत्यु समेत भएको बताइएको छ ।

बहराईन सरकारले लकडाउन गरी नियम उल्लंघन गर्नेलाई तीन महिनासम्म जेलको व्यवस्था गरेका कारण पनि यहाँका नेपाली तथा अन्य विदेशी कामदारले नियम उल्लंघन गरेका छैनन् । बहराईनमा रहेका अन्य नेपालीहरु भने अहिलेसम्म सुरक्षित रहेको दूतावासको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोनाबारे भ्रमछर्ने अनलाईनप्रति कठोर बन्दै प्रेस काउन्सिल : १४ अनलाईन बन्द,  ३६ वटालाई स्पष्टीकरण (अनलाईनको सूची र कारणसहित) कोरोनाबारे भ्रमछर्ने अनलाईनप्रति कठोर बन्दै प्रेस काउन्सिल : १४ अनलाईन बन्द, ३६ वटालाई स्पष्टीकरण (अनलाईनको सूची र कारणसहित)

२०७६ चैत्र १७ गते सोमबार

३० मार्च, २०२०काठमाडौं । महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसको...

लिबिया आक्रमणमा लमजुङ्गे युवकसहित ४४ मारिए लिबिया आक्रमणमा लमजुङ्गे युवकसहित ४४ मारिए

२०७६ असार १९ गते बिहिबार

०४ जुलाई, २०१९बेसीसहर । द्वन्द्वग्रस्त अफ्रिकीमुलुक लिवियामा बुधबारको हवाई...

वीरगञ्जमा युवतीको शंकास्पद मृत्यु ! वीरगञ्जमा युवतीको शंकास्पद मृत्यु !

२०७७ बैशाख १४ गते आइतबार

२६ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । पर्साको वीरगञ्जमा एक ‘शंकास्पद कोरोना...

कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ३ लाख नाघ्यो, विश्वभरको पर्यटकीय गतिविधि ठप्प कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ३ लाख नाघ्यो, विश्वभरको पर्यटकीय गतिविधि ठप्प

२०७७ जेठ १ गते बिहिबार

१४ मे, २०२०काठमाडौं । महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसका...

Top