पनौतीमा आमाछोरीको मृत्यु प्रकरण : मध्यरातमा गोली चल्यो, प्रहरीविटमा आगजनी, केही घाइते

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र ३ गते सोमबार


१६ मार्च, २०२०
बनेपा । काभ्रेको पनौतीमा प्रहरी र स्थानीय बासिन्दाबीच भएको विवादले झडपको रुप लिँदा पनौती तनावग्रस्त बनेको छ । आज दिउँसो पनौतीको मानेश्वरी बसपार्कमा बा ५ ख ५४८० नम्बरको टिपरले ठक्कर दिँदा स्थानीयजनिमाया गोले र उनकी छोरी स्मारिका गोलेको ज्यान गएपछि स्थानीय बासिन्दा आक्रोशित बनेर प्रदर्शनमा उत्रिएका थिए ।

दुबैजनाको उपचारका क्रममा शीर मेमोरियल अस्पताल धुलिखेलमामा निधन भएको हो । ट्रिपरको ठक्करबाट आमाछोरीको ज्यान गएपछि आक्रोशित स्थानीय वासिन्दा प्रदर्शनमा उत्रिएपछि प्रहरी पनि सुरक्षामा लागेको थियो । प्रदर्शनमा उत्रिएका स्थानीयले पनौतीको प्रहरीबीचमा आगजनी गरेका छन् भने गोली लागेर प्रहरी घाइते भएको बताइएको छ ।

यद्यपि यो गोली कसले चलायो भन्ने विषयमा राति अबेर भएकाले कुनै जानकारी प्राप्त हुन सकेको छैन । प्रहरीले लाठीचार्ज तथा केहीसेल अश्रुग्याँस प्रहार समेत गरेको छ । जसबाट तीनजना प्रदर्शनकारी घाइते भएका छन् । राति ११ बजेसम्मपनि प्रदर्शन जारी रहेको बताइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
८ लाख ठगी गरेको भन्दै काँग्रेस सांसद पार्वताविरुद्ध काठमाडौंमा उजुरी ८ लाख ठगी गरेको भन्दै काँग्रेस सांसद पार्वताविरुद्ध काठमाडौंमा उजुरी

२०७६ माघ २१ गते मंगलबार

०४ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । आफूहरु आफ्नै प्रतिनिधिबाट ठगिएको...

नेपालमा कोरोना संक्रमण : बुधबारसम्म संक्रमितको संख्या साढे ३४ हजार नजिक, १९ हजार बढी कोरोनामुक्त नेपालमा कोरोना संक्रमण : बुधबारसम्म संक्रमितको संख्या साढे ३४ हजार नजिक, १९ हजार बढी कोरोनामुक्त

२०७७ भाद्र १० गते बुधबार

२६ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या पछिल्ला...

श्रीलंका सरकारसँग रातो मच्छिन्द्रनाथ मन्दिर पुर्ननिर्माणको सम्झौता तोडियो, अब स्थानीय समितिले नै गर्ने श्रीलंका सरकारसँग रातो मच्छिन्द्रनाथ मन्दिर पुर्ननिर्माणको सम्झौता तोडियो, अब स्थानीय समितिले नै गर्ने

२०७६ पुष १५ गते मंगलबार

३१ डिसेम्बर, २०१९ललितपुर । २०७२ साल बैशाख १२ गते...

सुदूरपश्चिम प्रदेश सरकारले संघीय सरकारलाई भन्यो : ‘कालापानी क्षेत्रको तत्काल स्थलगत भ्रमण गरियोस्’ सुदूरपश्चिम प्रदेश सरकारले संघीय सरकारलाई भन्यो : ‘कालापानी क्षेत्रको तत्काल स्थलगत भ्रमण गरियोस्’

२०७७ बैशाख २८ गते आइतबार

१० मे, २०२०धनगढी । सुदूरपश्चिम प्रदेश सरकारले नेपाली सीमा...

Top