अमेरिकामा अर्को गोलीकाण्ड : सरकारी कार्यालयका १२ कर्मचारी मारिए

Best Khabar Team | २०७६ जेठ २० गते सोमबार


०३ जुर्लाइ, २०१८
काठमाडौं । अमेरिकाको भर्जिनियामा भएको पछिल्लो गोलीकाण्डमा मृत्युहुनेको संख्या १२ पुगेको छ । यसअघि ११ जनाको मृत्यु भएको भनिएपनि अन्र्तराष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमले गोलीकाण्डमा घाइते भएका एकजनाको उपचारको क्रममा अस्पतालमा लैजाँदै गर्दा ज्यान गएको बताएका छन् । यो सँगै सो गोलीकाण्डमा ज्यान गुमाउनेहरुको संख्या १२ पुगेको विविसीले जनाएको छ । भर्जिनियाको एक सरकारी कार्यलयमा एकजना आक्रमणकारीले कार्यालय समयमा अन्दाधुन्द गोली चलाएका थिए । भर्जिनिया म्युनिसिपाल सेन्टरमा कार्यरत कर्मचारीमाथि गरिएको सो आक्रमणमा परी ज्यान गुमाउनेहरु सबै सो कार्यालयमा कार्यरत कर्मचारीहरु रहेको बताइएको छ ।

गोलीकाण्डमा ज्यान गुमाउनेहरु । तस्वीर : सिएनएन

प्रहरीको जवाफी कारबाहीमा उनी मारिएका छन् । प्रहरी स्रोतका अनुसार उनी पनि सोही कार्यालयमा कार्यरत कर्मचारी भएको आशंका गरिएको छ । यद्यपि अनुसन्धान जारी रहेको बताइएको छ । पछिल्ला वर्षहरुमा अमेरिकामा गोलीकाण्ड दिनहुँजसो भै रहन्छ । यसरी आम मानिसलाई कत्लेआम गर्ने गरी भएको ठूलो गोली काण्डको यो १ सय ५० औं सृङ्खला भएको अमेरिकी सञ्चारमाध्यमहरुले जनाएका छन् । गत शुक्रबार भएको सो घटनामा परी एकजना प्रहरी घाइते भएका छन् । उनको स्थानीय अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ । घटनापछि प्रतिक्रिया दिँदै भर्जिनिया बीचका मेयर बबी डायले भर्जिनिया शहरहै इतिहासमा भएको यो अहिलेसम्मकै विभत्स हत्यकाण्ड भएको बताएका छन् ।

घटनापछि प्रहरीले सुरक्षा व्यवस्था कडा बनाउनुका साथै त्यहाँ कार्यरत अन्य कर्मचारीहरुलाई पुरानै काममा फर्कनका लागि मनोपरामर्शहरु दिइएको छ । अमेरिकामा हतियारको कारोबार खुलमखुला रहेकोले दिनहुँजसो विभिन्नखाले हत्या तथा गोलीकाण्डका समाचारहरु सार्वजनिक भै रहेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
आत्मनिर्भरताको सरकारी भाषा र वास्तविकता आत्मनिर्भरताको सरकारी भाषा र वास्तविकता

२०७६ पुष १५ गते मंगलबार

– आनन्द शर्मा नेपाललाई कृषिप्रधान मुलुक भनिए पनि देशभित्र...

आममाफी पाएका १५० नेपालीलाई कुवेत सरकारले गरिदियो नि:शुल्क उद्दार आममाफी पाएका १५० नेपालीलाई कुवेत सरकारले गरिदियो नि:शुल्क उद्दार

२०७७ असार ४ गते बिहिबार

१८ जुन २०२०कुवेत सिटी । रोजगारीका लागि कुवेत आएका...

नयाँदिल्लीमा फेरि थपियो लकडाउन : कोरोनाका विरामीलाई उपचार गराउन अस्पतालको अभाव नयाँदिल्लीमा फेरि थपियो लकडाउन : कोरोनाका विरामीलाई उपचार गराउन अस्पतालको अभाव

२०७८ बैशाख १२ गते आइतबार

२५ अप्रिल, २०२१नयाँदिल्ली, भारत । कोरोना भाइरसका संक्रमितहरुको संख्या...

झण्डै ६५ दिन अन्तरिक्षमा बिताएर सकुशल पृथ्वीमा फर्किए दुई अमेरिकी अन्तरिक्ष यात्री झण्डै ६५ दिन अन्तरिक्षमा बिताएर सकुशल पृथ्वीमा फर्किए दुई अमेरिकी अन्तरिक्ष यात्री

२०७७ श्रावण १९ गते सोमबार

०३ अगस्ट, २०२०न्यूर्योक, अमेरिका । २ महिना लामो अन्तरिक्षको...

Top