अमेरिकामा अर्को गोलीकाण्ड : सरकारी कार्यालयका १२ कर्मचारी मारिए

Best Khabar Team | २०७५ फाल्गुन २२ गते बुधबार


०३ जुर्लाइ, २०१८
काठमाडौं । अमेरिकाको भर्जिनियामा भएको पछिल्लो गोलीकाण्डमा मृत्युहुनेको संख्या १२ पुगेको छ । यसअघि ११ जनाको मृत्यु भएको भनिएपनि अन्र्तराष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमले गोलीकाण्डमा घाइते भएका एकजनाको उपचारको क्रममा अस्पतालमा लैजाँदै गर्दा ज्यान गएको बताएका छन् । यो सँगै सो गोलीकाण्डमा ज्यान गुमाउनेहरुको संख्या १२ पुगेको विविसीले जनाएको छ । भर्जिनियाको एक सरकारी कार्यलयमा एकजना आक्रमणकारीले कार्यालय समयमा अन्दाधुन्द गोली चलाएका थिए । भर्जिनिया म्युनिसिपाल सेन्टरमा कार्यरत कर्मचारीमाथि गरिएको सो आक्रमणमा परी ज्यान गुमाउनेहरु सबै सो कार्यालयमा कार्यरत कर्मचारीहरु रहेको बताइएको छ ।

गोलीकाण्डमा ज्यान गुमाउनेहरु । तस्वीर : सिएनएन

प्रहरीको जवाफी कारबाहीमा उनी मारिएका छन् । प्रहरी स्रोतका अनुसार उनी पनि सोही कार्यालयमा कार्यरत कर्मचारी भएको आशंका गरिएको छ । यद्यपि अनुसन्धान जारी रहेको बताइएको छ । पछिल्ला वर्षहरुमा अमेरिकामा गोलीकाण्ड दिनहुँजसो भै रहन्छ । यसरी आम मानिसलाई कत्लेआम गर्ने गरी भएको ठूलो गोली काण्डको यो १ सय ५० औं सृङ्खला भएको अमेरिकी सञ्चारमाध्यमहरुले जनाएका छन् । गत शुक्रबार भएको सो घटनामा परी एकजना प्रहरी घाइते भएका छन् । उनको स्थानीय अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ । घटनापछि प्रतिक्रिया दिँदै भर्जिनिया बीचका मेयर बबी डायले भर्जिनिया शहरहै इतिहासमा भएको यो अहिलेसम्मकै विभत्स हत्यकाण्ड भएको बताएका छन् ।

घटनापछि प्रहरीले सुरक्षा व्यवस्था कडा बनाउनुका साथै त्यहाँ कार्यरत अन्य कर्मचारीहरुलाई पुरानै काममा फर्कनका लागि मनोपरामर्शहरु दिइएको छ । अमेरिकामा हतियारको कारोबार खुलमखुला रहेकोले दिनहुँजसो विभिन्नखाले हत्या तथा गोलीकाण्डका समाचारहरु सार्वजनिक भै रहेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
स्वीटजरल्याण्डले पठाएको ३० हजार थान पीसीआरसहितका स्वास्थ्य सामग्री नेपाल पुग्यो स्वीटजरल्याण्डले पठाएको ३० हजार थान पीसीआरसहितका स्वास्थ्य सामग्री नेपाल पुग्यो

२०७७ असार २१ गते आइतबार

०७ मे, २०२०जेनेभा । स्वीट्जरल्याण्ड सरकारले नेपाल सरकारमार्फत नेपाली...

देशका ७२ जिल्लामा कोरोना संक्रमण फैलियो, संक्रमितको संख्या ४ हजार बढी देशका ७२ जिल्लामा कोरोना संक्रमण फैलियो, संक्रमितको संख्या ४ हजार बढी

२०७७ भाद्र २१ गते आइतबार

०९ जुन, २०२०काठमाडौं । देशका ७२ जिल्लामा कोरोना संक्रमण...

हात्ती महोत्सवको नकारात्मक पक्ष : जनावरलाई चरम यातना हुने भन्दै विरोध हात्ती महोत्सवको नकारात्मक पक्ष : जनावरलाई चरम यातना हुने भन्दै विरोध

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ डिसेम्बर, २०१९काठमाडौं । नेपालको पर्यटकीय क्षेत्र चितवनको सौराहमा...

खर्च धान्न नसकिने भन्दै संघीयता खारेजीको मागसहित संशोधन प्रस्ताव*  दर्ता खर्च धान्न नसकिने भन्दै संघीयता खारेजीको मागसहित संशोधन प्रस्ताव* दर्ता

२०७६ फाल्गुन २३ गते शुक्रबार

०३ मे, २०२०काठमाडौं । मुलुकले संघीयता धान्न नसक्ने भन्दै...

Top