अमेरिका र युरोपका दुई छुट्टाछुट्टै घटनामा परी दुई नेपाली युवतीको मृत्यु

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२७ जुलाई, २०२०
न्यूर्योक, अमेरिका । अमेरिका र युरोपमा भएका दुई छुट्टाछुट्टै घटनामा परी अध्ययनका लागि आएका दुई नेपाली युवतीको ज्यान गएको छ । अमेरिकाको टेक्सासमा रहेको ‘लेक लेविसभिल’ नामक तालमा डुबेर हराई रहेकी नेपाली युवती अस्मीता खानालका शव फेला परेको छ । लाईफज्याकेट बिना डुंगामा चढेर तालमा घुमिरहेका बेला एक्कासी डुंगाबाट खसेर उनी तालमा हराएको बताइएको छ ।

अमेरिकाको टेक्सासमा तालमा डूबेर निधन भएकी अस्मिता खनाल

आइतबार मध्यान्ह सो घटना भएपनि अमेरिकाको समय अनुसार सोही दिन साँझ अबेर उनको शव भेटिएको थियो । उनको शवलाई अहिले टेक्सासको एउटा अस्पतालको शव गृहमा राखिएको छ । उनको नेपाल घर कहाँ थियो भन्ने विषयमा अहिलेसम्म केही खुलेको छैन । उनी २३ वर्षकी थिइन् । काठमाडौंको नयाँबजारमा उनको परिवारसँग बस्ने बताइएपनि उनको नेपालको पुरानो घर खुल्न सकेको छैन ।

यस्तै बेस्टखबर डटकमका युरोप सहकर्मीका अनुसार युरोपेली मुलुक साईप्रसमा मोटरसाइकल दुर्घटनामा परी धादिङ्गकी एक युवतीको ज्यान गएको छ । धादिङ्ग धार्के घर भएकी २१ वर्षकी रेणुका कोराइराला साइप्रसको निकोसिया भन्ने स्थानमा मोटरसाइकल दुर्घटनामा परी दिबंगत भएकी हुन् । काम सकेर घर फर्कने क्रममा उनी सवार मोटरसाइकल दुर्घटनामा परेको थियो ।

साइप्रसमा मोटरसाइकल दुर्घटनामा ज्यान गुमाएकी रेणुका कोइराला

उनी काम गर्ने स्थानमै काम गर्ने अर्का एकजना सहयोगीले उनलाई मोटरसाइकलमा राखेर कोठा तर्फ पु-याउन जाँदै गर्दा मोटरसाइकल दुर्घटनामा परेको बताइएको छ । दुर्घटनामा मोटरसाइकल चालक भने घाइते मात्र भएका छन् । दुर्घटनालगत्तै प्रहरीले चालक र मोटरसाइकललाई नियन्त्रणमा लिएर अनुसन्धान अघि बढाएको छ । कोइराला गएको पुस महिनामा नेपालबाट अध्ययनका लागि साइप्रस आएकी थिइन् ।

घटना जुलाई २६ गते राति २ बजेतिरको भएको बताइएको छ । उनलाई दुर्घटनालगत्तै घाइते अवस्थामा अस्पताल पु¥याएको भएपनि त्यसको केहीसमयपछि नै चिकित्सकहरुले उनलाई मृत घोषित गरेका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
सरकारको दाबी : ‘नेपाल अब मगन्ते र सडक बालबालिका मुक्त देश बन्यो’ सरकारको दाबी : ‘नेपाल अब मगन्ते र सडक बालबालिका मुक्त देश बन्यो’

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ जुन, २०२०काठमाडौं । सरकारले नेपाल अब सडक बालबालिका...

सिन्धुपाल्चोकमा फेरि पहिरोको वितण्डा : ११ घर बगायो, २८ वेपत्ता, ३ को शव भेटियो सिन्धुपाल्चोकमा फेरि पहिरोको वितण्डा : ११ घर बगायो, २८ वेपत्ता, ३ को शव भेटियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ सेप्टेम्बर, २०२०काठमाडौं । सिन्धुपाल्चोकको बाह्रबिसे नगरपालिकाका विभिन्न स्थानमा...

विद्यालयहरु तत्काल नखुल्ने, विद्यार्थी भर्ना पनि भदौ १५ सम्म नगर्न सरकारको निर्देशन विद्यालयहरु तत्काल नखुल्ने, विद्यार्थी भर्ना पनि भदौ १५ सम्म नगर्न सरकारको निर्देशन

२०७७ आश्विन २२ गते बिहिबार

१० अगस्ट, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस संक्रमणलाई मध्यनजर...

काठमाडौं विमानस्थलमा टरेको खतरा : ३ घण्टापछि विमानस्थल सूचारु काठमाडौं विमानस्थलमा टरेको खतरा : ३ घण्टापछि विमानस्थल सूचारु

२०७७ आश्विन १६ गते शुक्रबार

१०, फेब्रुअरी, २०२०काठमाडौं । काठमाडौंको त्रिभुवन विमानस्थलमा आज साँझ...

Top