अब चाहेको ठाउँबाटै मोबाइल एप्स प्रयोग गरी ट्याक्सी मगाउन सकिने

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१३ डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यका भित्र अब मोबाइल एप्सबाटै ट्याक्सी मगाउन सकिने भएको छ । यसअघि केही ट्याक्सीहरुले पठाओ, माई ट्याक्सीलगायतका मोबाइल एप्स प्रयोग गरी सेवा दिने गरेको भएपनि अब भने उपत्यकाभित्र ट्याक्सी चढ्नेहरुका लागि ट्याक्सीमाण्डौं नामको मोबाइल प्रयोग गर्न सकिने भएको छ ।

‘ट्याक्सीमाण्डौं’ एप्स डाउनलोड गरी आफ्नो बारेमा सबै जानकारी राखेपछि सेवा सुचारु हुने कम्पनीले जनाएको छ । एपमार्फत ट्याक्सी बुकिङ गर्दा दुरी र रेटको बारेमा पहिल्यै जानकारी हुने भएकाले सहज हुने बताइएको छ । ट्याक्सीमाण्डु सर्भिस प्रालिका अनुसार यातायात व्यवस्था विभागले तोकेको शुल्कभन्दा यो एप्सबाट ट्याक्सी चढ्दा बढी १० प्रतिशत रकम लाग्ने छ ।

चालक र यात्रु दुबैको व्यक्तिगत विवरण दुबैले देख्न सक्ने भएकाले यो एप्स प्रयोग गरेर ट्याक्सी चढ्दा कुनै जोखिम नहुने कम्पनीको भनाई छ । युरोप, अमेरिकालगायतका विकशित मुलुकमा यो प्रविधि पहिल्यै शुरु भएपनि नेपालमा भर्खरै यस्ता एप्सहरु प्रयोगमा आउन थालेको छ । नेपाल भ्रमणवर्षमा नेपाल आउने विदेशी पर्यटकहरुलाई समेत यस्तो सेवा प्रयोग गर्न सहज हुने कम्पनीको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
दक्षिण कोरिया पुग्यो कोरोना भाइरसको प्रकोप, १ को मृत्यु, कम्तीमा १ सयमा संक्रमण दक्षिण कोरिया पुग्यो कोरोना भाइरसको प्रकोप, १ को मृत्यु, कम्तीमा १ सयमा संक्रमण

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनवरी, २०२० सोल । दक्षिण कोरियामा पहिलोपटक कोरोना...

चर्चित बलिउड अभिनेता सुशान्त सिंहको शंकास्पद मृत्यु, पोष्टमार्टम रिपोर्ट आउन बाँकी चर्चित बलिउड अभिनेता सुशान्त सिंहको शंकास्पद मृत्यु, पोष्टमार्टम रिपोर्ट आउन बाँकी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ जुन, २०२०नयाँदिल्ली, भारत । भारतका चर्चित अभिनेता सुशान्त...

२९ राउन्ड गोली लिएर विमान चढ्ने क्रममा पोखरामा शाही पक्राउ २९ राउन्ड गोली लिएर विमान चढ्ने क्रममा पोखरामा शाही पक्राउ

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२७ जनवरी, २०२० पोखरा । एतियरलाईन्सको विमान चढेर काठमाडौं...

Suffering is a part of life… Suffering is a part of life…

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

– Shree Hari Subedi “SAMAN”We generally believe that suffering...

Top