बीरगञ्जमा भेटिएका ५३ जना संक्रमितमध्ये सेना, स्वास्थ्यकर्मी र उनीहरुको परिवार पनि

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


३० जुलाई, २०२०
ठोरी, पर्सा । पछिल्ला दिनहरुमा बीरगञ्जमा कोरोना भाइरसको संक्रमणले स्वास्थ्यकर्मी र उनीहरुको परिवारका सदस्यहरुपनि प्रभावित बन्न थालेका छन् । पछिल्लो २४ घण्टामा बीरगञ्जमा भेटिएका ५३ जना कोरोा संक्रमितमध्ये ४ जना डाक्टर र स्वास्थ्यकर्मी तथा अन्य ११ जना चिकित्सकका परिवारका सदस्य रहेका छन् ।

बीरगञ्जस्थित नारायणी अस्पतालको क्वार्टरमा बस्दै आएका ११ जना स्वास्थ्यकर्मीका परिवारका सदस्यमा कोरोना संक्रमण देखिएसँगै कोरोनाले चिकित्सक र स्वास्थ्यकर्मीहरुमा संक्रमण फैलँदै गएको पुष्टि भएको छ । बीरगञ्जको नारायणी अस्पताल तथा आसपासका अन्य केही निजी अस्पताल र क्लिनिकमा काम गर्ने उनीहरुमा हालै गरिएको स्वाब परीक्षणको क्रममा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

वीरगञ्जमा थपिएका ५३ मध्ये २ जना नेपाली सेनाका जवानहरु समेत रहेको र उनीहरु वीरगञ्जमा रहेको सेनाको ब्यारेकमा कार्यरत रहेको बताइएको छ । संक्रमितको संख्या बढ्दै गएपछि बीरगञ्ज र आसपास क्षेत्रका स्थानीय वासिन्दाले फेरि लकडाउन गर्न माग गरेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बन्दीपुर : जहाँ पुग्दा सारा थकान विर्सिएर स्वर्गीय आनन्द प्राप्त हुन्छ बन्दीपुर : जहाँ पुग्दा सारा थकान विर्सिएर स्वर्गीय आनन्द प्राप्त हुन्छ

२०७६ भाद्र २६ गते बिहिबार

–अर्चना लामिछाने शरीरले आनन्दको महसूस ग-यो बन्दीपुरको माटो टेक्दा...

अबैध आप्रबासी बोकेर युरोप आउँदै गरेको डुंगा भूमध्यसागरमा दुर्घटना, ४३ को मृत्यु, १० को जिवितै उद्दार अबैध आप्रबासी बोकेर युरोप आउँदै गरेको डुंगा भूमध्यसागरमा दुर्घटना, ४३ को मृत्यु, १० को जिवितै उद्दार

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनवरी, २०२०लिंकरोभर, बेल्जियम । अबैधरुपमा युरोप छिर्न खोजेका...

राष्ट्रिय र अन्तर्राष्ट्रिय उडान असार १६ (जुन ३०) सम्म बन्द गर्ने सरकारको निर्णय राष्ट्रिय र अन्तर्राष्ट्रिय उडान असार १६ (जुन ३०) सम्म बन्द गर्ने सरकारको निर्णय

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० मे, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना (कोभिड–१९) लाई मध्यनजर...

तथ्यांकमा हेर्नुहोस्, कोरोनाबाट अति प्रभावित विश्वका ७ मुलुक (सूचीसहित) तथ्यांकमा हेर्नुहोस्, कोरोनाबाट अति प्रभावित विश्वका ७ मुलुक (सूचीसहित)

२०७७ श्रावण २० गते मंगलबार

०८ अप्रिल, २०२०पि.एल. तरंग, लिंकरोभर, बेल्जियम । गत २०१९...

Top