भारतमा कोरोना संक्रमित नेपालीको संख्या १२, एउटै परिवारका ८ मा संक्रमण भेटियो

Best Khabar Team | २०७७ आश्विन १८ गते आइतबार


१० अप्रिल, २०२०
नयाँदिल्ली । भारतका विभिन्न शहरमा बस्दै आएका मध्ये १२ जना नेपालीमा हालसम्म कोरोना भाइरसको संक्रमण (कोभिड १९) देखिएको पुष्टि भएको छ । यहाँस्थित सरकारी निकायहरुले जारी गरेको विज्ञप्ति अनुसार भारतको बैंगलोर, नयाँदिल्ली र मुम्बईलगायतका स्थानमा बस्दै आएका नेपालीमा कोरोनाको संक्रमण देखिएको छ ।

भारतको बैंग्लोर बस्दै आएका बझाङ्गका एक महिला र एक पुरुषमा पहिलो पटक कोरोनाको संक्रमण देखिएपछि उनीहरु हाल अस्पतालमा उपचाररत छन् । उनीहरु श्रीमान श्रीमती भएको बताइएको छ । ती महिला मुम्बईकै एक स्थानीयको घरमा काम गर्दै आइरेकी थिइन् । उनले काम गर्ने घरकी साहुनी लण्डनबाट आएकी र उनैबाट नेपाली महिलामा कोरोना संक्रमण भएको हुनसक्ने आशंका गरिएको छ ।

यस्तै दिल्लीमा बस्दै आएका डोटीका दुई पुरुषमा पनि संक्रमण देखिएको छ । उनीहरु नेपालको सुदुरपश्चिमका भएको बताइएपनि नाम खुलाइएको छैन । अस्पतालको आइसोलेसनमा रहेका दुबैको अवस्था सामान्य रहेको बताइएको छ ।

मुम्बईमा एकै परिवारका ८ नेपालीमा कोरोना
यसैबीच, भारतको मुम्बईस्थित गिरगाउँ बस्ने एकै परिवारका ८ जनामा कोरोनाको संक्रमण देखिएको छ । सुदुरपश्चिमको अछाम घर भै मुम्बईमा रोजगारीको लागि पुगेका सदोहर दाजुभाईका ८ जना परिवारमा कोरोना देखिएको हो । कोरोना संक्रमणबाट दाजुभाई, उनीहरुका २ श्रीमती र छोराछोरी गरी ८ जनामा कोरोना देखिएको हो ।

हाल उनीहरुलाई मुम्बईस्थित अस्पतालको आइसोलेसनमा राखेर उपचार गरिँदैछ । अहिलेसम्म उनीहरुको अवस्था सामान्य रहेको बताइएको छ । मुम्बईको चौपाटी बस्ने ती परिवारका अन्य ३ सदस्य पनि चिकित्सकको निगरानीमा रहेका छन् । उनीहरु ११ जनाको परिवार एउटै घरमा बस्दै आएका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अब लामो दुरी हिँडेर जानपनि प्रतिबन्ध ! अब लामो दुरी हिँडेर जानपनि प्रतिबन्ध !

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । कोरोना रोगका संक्रमितहरुको संख्या बढ्दै...

महाप्रसाद अधिकारी बने नेपाल राष्ट्र बैंकको १७ औं गभर्नर महाप्रसाद अधिकारी बने नेपाल राष्ट्र बैंकको १७ औं गभर्नर

२०७७ जेठ २२ गते बिहिबार

०६ मार्च, २०२० काठमाडौं । नेपाल राष्ट्रबैंकले नयाँ गर्भनर...

नेपालमा हालसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या १०४२ पुग्यो नेपालमा हालसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या १०४२ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२८ मे, २०२०काठमाडौं । देशका विभिन्न जिल्लामा आज थप...

झापामा थपिए अर्का कोरोना संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ५२ पुग्यो झापामा थपिए अर्का कोरोना संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ५२ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ अप्रिल, २०२०दकम । पूर्वी नेपालको झापामा कोरोना संक्रमित...

Top