नेपालमा असार २१ (जुलाई ५) सम्मका लागि लम्बियो नियमित हवाई उडानमाथिको प्रतिबन्ध (विज्ञप्तिसहित)

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१४ जुन, २०२०
काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरसको संक्रमण फैलनसक्ने खतरालाई मध्यनजर गर्दै आन्तरिक तथा बाह्य हवाई उडानमा लगाउँदै आएको प्रतिबन्ध ३ साता थप गरेको छ । कोरोना नियन्त्रणसम्बन्धी उच्चस्तरीय सरकारी संयन्त्रले यसअघि आजसम्मका लागि यात्रुबाहक हवाई जहाजहरुको नियमित आन्तरिक तथा बाह्य उडानमाथि (जेठ ३२ गते) आजसम्मका लागि प्रतिबन्ध लगाएको थियो ।

तर पछिल्ला केहीदिनयता नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ह्वात्तै बढ्न थालेपछि नियमित हवाई उडानमाथिको प्रतिबन्ध थप २१ दिन बढेको छ । यो निर्णय पछि अब आगामी जेठ २१ गते (जुलाई ५, २०२०) सम्म देशभित्र र बाहिरबाट कुनैपनि यात्रुबाहक विमानले नेपालमा नियमति उडान भर्ने छैनन् । तर विदेशमा रहेका यात्रुहरुलाई लिएर आउने चार्टर उडान तथा नेपाल भित्रैबाट हुने चार्टर उडानमा भने सरकारको अनुमति लिएर सञ्चालन हुनेछन् ।

नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले जारी गरेको विज्ञप्ति ।

सरकारले गएको चैत्र ५ गतेदेखि लकडाउन शुरु गरेर त्यसको केहीदिनपछि हवाई उडानमाथि पनि प्रतिबन्ध लगाउँदै आएको थियो । पछिल्लो पटक असार १ गतेबाट आन्तरिक उडानका लागि अनुमति दिने तयारी गरेको भएपनि तराईका जिल्लामा कोरोना महामारीको रुपमा फैलिइरहेको भन्दै असार २१ सम्मका लागि उडान अनुमति रोकिएको नेपाल नागरिक उडड्यन प्राधिकरणले जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
मस्तिष्कको सर्जरीपछि भारतीय पूर्व राष्ट्रपति मुखर्जीको स्वास्थ्य अवस्था जटिल बन्दै, कोरोनाको संक्रमण पनि देखियो मस्तिष्कको सर्जरीपछि भारतीय पूर्व राष्ट्रपति मुखर्जीको स्वास्थ्य अवस्था जटिल बन्दै, कोरोनाको संक्रमण पनि देखियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ अगस्ट, २०२०नयाँदिल्ली । केहीसाता अघि मस्तिष्कको सर्जरी गराएका...

कतार एयरले  विश्वभरका स्वास्थ्यकर्मीलाई १ लाख निःशुल्क टिकट प्रदान गर्दै, नाम दर्ताको समय आजराति सकिँदै कतार एयरले विश्वभरका स्वास्थ्यकर्मीलाई १ लाख निःशुल्क टिकट प्रदान गर्दै, नाम दर्ताको समय आजराति सकिँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ मे, २०२०दोहा । यात्रुहरुलाई प्रदान गरिने हवाई सेवा...

चीनको राजधानी बेइजिङका एकदर्जन आवासीय क्षेत्रमा ‘लकडाउन’, विद्यालय पनि बन्द चीनको राजधानी बेइजिङका एकदर्जन आवासीय क्षेत्रमा ‘लकडाउन’, विद्यालय पनि बन्द

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ जुन, २०२०बेइजिङ्ग । कोरोना भाइरसको उद्गमस्थलको रुपमा रहेको...

बेलायतमा पहिलो पटक कोरोनाबाट एकको ज्यान गयो,  संक्रमितको संख्या १ सय १५ पुग्यो बेलायतमा पहिलो पटक कोरोनाबाट एकको ज्यान गयो, संक्रमितको संख्या १ सय १५ पुग्यो

२०७७ बैशाख २१ गते आइतबार

०५ मार्च, २०२० लण्डन । संयुक्त राज्य बेलायतमा पहिलोपटक...

Top