नेपालमा असार २१ (जुलाई ५) सम्मका लागि लम्बियो नियमित हवाई उडानमाथिको प्रतिबन्ध (विज्ञप्तिसहित)

Best Khabar Team | २०७७ जेठ ३२ गते आइतबार


१४ जुन, २०२०
काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरसको संक्रमण फैलनसक्ने खतरालाई मध्यनजर गर्दै आन्तरिक तथा बाह्य हवाई उडानमा लगाउँदै आएको प्रतिबन्ध ३ साता थप गरेको छ । कोरोना नियन्त्रणसम्बन्धी उच्चस्तरीय सरकारी संयन्त्रले यसअघि आजसम्मका लागि यात्रुबाहक हवाई जहाजहरुको नियमित आन्तरिक तथा बाह्य उडानमाथि (जेठ ३२ गते) आजसम्मका लागि प्रतिबन्ध लगाएको थियो ।

तर पछिल्ला केहीदिनयता नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ह्वात्तै बढ्न थालेपछि नियमित हवाई उडानमाथिको प्रतिबन्ध थप २१ दिन बढेको छ । यो निर्णय पछि अब आगामी जेठ २१ गते (जुलाई ५, २०२०) सम्म देशभित्र र बाहिरबाट कुनैपनि यात्रुबाहक विमानले नेपालमा नियमति उडान भर्ने छैनन् । तर विदेशमा रहेका यात्रुहरुलाई लिएर आउने चार्टर उडान तथा नेपाल भित्रैबाट हुने चार्टर उडानमा भने सरकारको अनुमति लिएर सञ्चालन हुनेछन् ।

नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले जारी गरेको विज्ञप्ति ।

सरकारले गएको चैत्र ५ गतेदेखि लकडाउन शुरु गरेर त्यसको केहीदिनपछि हवाई उडानमाथि पनि प्रतिबन्ध लगाउँदै आएको थियो । पछिल्लो पटक असार १ गतेबाट आन्तरिक उडानका लागि अनुमति दिने तयारी गरेको भएपनि तराईका जिल्लामा कोरोना महामारीको रुपमा फैलिइरहेको भन्दै असार २१ सम्मका लागि उडान अनुमति रोकिएको नेपाल नागरिक उडड्यन प्राधिकरणले जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पुर्ननिर्माण प्राधिकरणका प्राविधिकले दिए सरकारलाई १ हप्ते अल्टिमेटम पुर्ननिर्माण प्राधिकरणका प्राविधिकले दिए सरकारलाई १ हप्ते अल्टिमेटम

२०७५ चैत्र १२ गते मंगलबार

२६ मार्च, २०१७ काठमाडौं । सरकारले एक हप्ताभित्र आफ्ना...

करिब ४७ लाख ब्लडमनी तिरेर साउदी जेलबाट छुट्ने यी हुन् महतो करिब ४७ लाख ब्लडमनी तिरेर साउदी जेलबाट छुट्ने यी हुन् महतो

२०७६ मंशिर २७ गते शुक्रबार

१३ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । करिब ४७ लाख रुपैयाँ...

बैशाख २५ सम्म लम्बियो ‘लकडाउन’ बैशाख २५ सम्म लम्बियो ‘लकडाउन’

२०७७ बैशाख १४ गते आइतबार

२६ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । सरकारले लकडाउनको समय पाँचौपटक थपेको...

सरकारको निर्णय : बैशाख ३१ सम्म सीमा नाका बन्द, कोरिया जाने कामदार  अब नरोकिने सरकारको निर्णय : बैशाख ३१ सम्म सीमा नाका बन्द, कोरिया जाने कामदार अब नरोकिने

२०७७ बैशाख १४ गते आइतबार

२६ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । सरकारले आगामी बैशाख ३१ गते...

Top