पूर्वप्रम भट्टराईको ट्वीट ‘विवादित’

Best Khabar Team | २०७६ पुष १६ गते बुधबार


०१ जनवरी, २०२०
काठमाडौं । पूर्व प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईले नयाँ वर्ष २०२० को अवसरमा हिजो साँझ सामाजिक सञ्जाल ट्वीटरमा एउटा ट्वीट गर्नुभयो । उहाँले विक्रम सम्बत् सांस्कृतिक क्यालेन्डरको रुपमा राख्न र इस्वी सम्वत्लाई प्रशासनिक एवं आर्थिक क्यालेन्डरको रुपमा लागू गर्नुपर्ने विचार राखेसँगै उहाँका ट्वीटर फलोअर्सले त्यसको विरोध जनाएका छन् ।

ट्वीटरमा प्रधानमन्त्री भट्टराईले नेपालमै जन्मेको नेपाल नेपाल सम्बत् तथा भारतीय उपमहाद्वीपमा प्रचलित विक्रम सम्बत्लाई सांस्कृतिक क्यालेण्डर र पश्चिममा जन्मेर विश्वव्यापी भएको इस्वी सम्वत् लाई प्रशासनिक र आर्थिक क्यालेण्डर बनाउनुपर्ने धारणा राख्नुभएको छ । अन्यथा सरकारले घोषणा गरेको समृद्धि, विदेशी लगानी,पर्यटन बर्ष ‘सम्धीको गफ’ हुने भन्दै ट्वीटर गर्नुभएपछित्यसको विरोध हुन थालेको हो । ट्वीटरमा उहाँका फलोअर्सले पूर्वप्रधानमन्त्री जस्तो व्यक्तिले हचुवाको भरमा यस्तो अभिव्यक्ति दिनु दुःखद भएको बताएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
‘लकडाउन’  कम्तीमा बैशाख १० सम्म थप्ने सरकारको तयारी ‘लकडाउन’ कम्तीमा बैशाख १० सम्म थप्ने सरकारको तयारी

२०७७ बैशाख १ गते सोमबार

१३ अप्रिल, २०२० काठमाडौं । कोरोना भाइरस(कोभिड १९) को...

बाग्लुङ् ढोरपाटन बाढी अपडेट : १४ को शव भेटियो, ३८जना अझै वेपत्ता बाग्लुङ् ढोरपाटन बाढी अपडेट : १४ को शव भेटियो, ३८जना अझै वेपत्ता

२०७७ भाद्र १९ गते शुक्रबार

०४ सेप्टेम्बर, २०२०बलेवा, बाग्लुङ् । बाग्लुङ्गको ढोरपाटन नगरपालिकामा पर्ने...

विश्वमा पहिलोपटक कोरोना भाइरसबाट कुकुरको मृत्यु, अमेरिकामा ‘जर्मन सेफर्ड’ प्रजातिको कुकुरमा कोरोना संक्रमण पुष्टि विश्वमा पहिलोपटक कोरोना भाइरसबाट कुकुरको मृत्यु, अमेरिकामा ‘जर्मन सेफर्ड’ प्रजातिको कुकुरमा कोरोना संक्रमण पुष्टि

२०७७ श्रावण १५ गते बिहिबार

३० जुलाई, २०२०न्युर्योक, अमेरिका । कोरोना भाइरसबाट पहिलोपटक विश्वमा...

साढे ४ महिनामा क्यानडामा कोरोना संक्रमितको संख्या करिब १ लाख, मृतक ८ हजार नाघे साढे ४ महिनामा क्यानडामा कोरोना संक्रमितको संख्या करिब १ लाख, मृतक ८ हजार नाघे

२०७७ जेठ ३२ गते आइतबार

१४ जुन, २०२०टोरन्टो, क्यानडा । क्यानडामा हालसम्म कोरोना संक्रमितको...

Top