बेलायतमा कोरोनाबाट थप २ नेपालीको ज्यान गयो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२४ अप्रिल, २०२०
बेस्टह्याम । पछिल्लो पटक बेलायतमा कोरोना संक्रमणबाट एक नेपाली युवतीको ज्यान गएको छ । लण्डनको नटिन्टनमा बस्दै आएकी ३२ वर्षकी बीमा नाछिरिङ्गको कोरोना संक्रमणमा परी २ दिन अघि ज्यान गएको हो । २ सातायाता कोरोनाको संक्रमण देखिएपछि उनी अस्पतालमा उपचाररत थिइन् । तर उपचारकै क्रममा मंगलबार राति उनको ज्यान गएको अस्पतालको भनाई उद्दृत गर्दै बेलयातमा रहेका उनका नातेदारहरुले बताएका छन् ।

मृतक बीमाको नेपालको घर खोटाङ्ग जिल्लाको ऐसेलुखर्क गाउँपालिका रहेको बुझिएको छ । बेलायतको जर्ज इलिट अस्पतालमा उपचाररत उनको स्वास्थ्य अवस्था पछिल्लो ४ दिन यता नराम्ररी विग्रेको थियो । मृगौलाको रोगबाट पीडित बीमा गएको वर्षमात्रै बेलायत आएको बताइएको छ । उनी पूर्व पूर्व बृटिस गोर्खा बुबा तथा आमाको साथमा बेलायतमा बस्दै आएकी थिइन् । उनी अविवाहित रहेको बुझिएको छ ।

बेलायतमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउने उनी सबैभन्दा कम उमेरकी युवती हुन् । यसैबीच लण्डनमै कोरोना संक्रमणबाट अर्का एक बृद्दको पनि ज्यान गएको छ । नेपालको झापा घर भएका हंसराज लिंङ्गदेनको पनि कोरोनाको संक्रमणमा परी ज्यान गएको हो । बेलायतको रेडिङमा बस्ने पूर्व प्रधानाध्यापक समेत रहेका लिङ्देनको लण्डनको रोयल बर्कसायर अस्पतालमा निधन भएको बताइएको छ । उनी २० दिनअघि उपचारका लागि अस्पताल भर्ना भएका थिए ।

झापा खुदुनाबारीको जनता माध्यामिक विद्यालयका पूर्व प्रधानाध्यापक रहेका हंसराज विगत १४ वर्षदेखि लण्डनमा बस्दै आएका थिए । यो सँगै बेलायतमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउने नेपालीको संख्या २० पुगेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नेपालमा बायु प्रदुषको प्रभाव : भोलिदेखि देशभरका विद्यालय ५ दिन बन्द नेपालमा बायु प्रदुषको प्रभाव : भोलिदेखि देशभरका विद्यालय ५ दिन बन्द

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मार्च, २०२१काठमाडौं । पछिल्ला दिनहरुमा काठमाडौं उपत्यकासहित देशभर...

जर्मनीमा कोरोना कहर : हेसेन राज्यका अर्थमन्त्रीको शव रेलवे स्टेनमा भेटियो, आत्महत्याको आशंका जर्मनीमा कोरोना कहर : हेसेन राज्यका अर्थमन्त्रीको शव रेलवे स्टेनमा भेटियो, आत्महत्याको आशंका

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मार्च, २०२०बर्लिन । विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना...

मुक्तिनाथ हिँडेका २ विदेशी र एक नेपाली नागरिक अन्नपूर्ण क्षेत्रबाट ‘वेपत्ता’ मुक्तिनाथ हिँडेका २ विदेशी र एक नेपाली नागरिक अन्नपूर्ण क्षेत्रबाट ‘वेपत्ता’

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ मार्च, २०२०पोखरा । प्रसिद्ध अन्नपूर्ण राउन्डको पदयात्रामा २...

आफ्नै सरकारले जारी गरेको नियम उल्लंघन गरेपछि नर्वेकी प्रधानमन्त्रीद्वारा २० हजार क्रोनर जरिवाना तिर्ने घोषणा आफ्नै सरकारले जारी गरेको नियम उल्लंघन गरेपछि नर्वेकी प्रधानमन्त्रीद्वारा २० हजार क्रोनर जरिवाना तिर्ने घोषणा

२०७८ भाद्र १९ गते शनिबार

०९ अप्रिल, २०२१ओस्लो, नर्वे । कोरोना भाइरसको संक्रमणलाई रोक्नका...

Top