चीनमा रहेका कुनै नेपालीमा कोरोना संक्रमण छैन : चिनियाँ दूतावास

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र २० गते बिहिबार


०४ फेब्रुअरी, २०२० ।
काठमाडौं । नेपालस्थित चिनियाँ दुतावासले चीनमा रहेका कुनै नेपालीलाई पनि नोबेल कोरोना भाइरसको संक्रमण नरहेको स्पष्ट पारेको छ । काठमाडौंस्थित चिनियाँ दूतावासकी प्रमुख होउ यान्छीले हालसम्म आफूहरुलाई जानकारी प्राप्त भएसम्म चीनमा रहेका कोही पनि नेपालीमा नोबल कोरोना भाइरसको संक्रमण देखिएको छैन ।

फाइल तस्वीर : नेपालस्थित चिनियाँ राजदूत होउ यान्छी

उनीहरु सुरक्षित रहेको पनि उनले स्पष्ट पारेकी छन् । दुतावासबाट जारी गरिएको एक सञ्चार सामग्रीमा राजदूत होउले कोरोना भाइरसप्रति नेपालले देखाएको सजगता र जनतालाई सचेत गराउन खेलेको भूमिका प्रशंसनीय रहेको बताइन् । उनले चीनमा रहेको नेपालीहरुसँग दूतावासवासमार्फत् चिनियाँ टोलीले नियमित रुपमा सम्पर्क गरिरहेको भन्दै उनीहरु स्वस्थ्य र सुरक्षित रहेको बताएकी छन् ।

हुवे प्रान्तमा रहेका नेपालीहरुका लागि आवश्यक सामग्री तथा अन्य औषधीजन्य पदार्थहरुचीन सरकारले उपलब्ध गराईरहेको भन्दै उनले कोरोनाको विश्वव्यापी प्रकोपका बेला नेपालीले देखाएको संयम र धैर्यताप्रति आफू नतमस्तक बनेको प्रतिक्रिया दिएकी छन् । उनले नेपाली सञ्चारमाध्यमले पनि कोरोना भाइरसका बारेमा सकारात्मक सन्देश प्रवाह गरेको भन्दै मुक्तकण्ठले प्रशंशा गरेकी छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोना संक्रमित पत्रकारको भोगाई : ‘अस्पतालको आइसोलेसनमा पिउने पानी समेत पाईनँ’ कोरोना संक्रमित पत्रकारको भोगाई : ‘अस्पतालको आइसोलेसनमा पिउने पानी समेत पाईनँ’

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

कोरोना संक्रमणका बारेमा आम नागरिकलाई सत्य, तथ्य र निष्पक्ष...

पूर्वराजदूत शर्माको हृदयघातका कारण लण्डनमा निधन पूर्वराजदूत शर्माको हृदयघातका कारण लण्डनमा निधन

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ जनवरी, २०२० लण्डन । पूर्वराजदूत मुरारीराज शर्माको हृदघातका...

असारे झरीले भत्कियो काठमाडौंको सदरखोर असारे झरीले भत्कियो काठमाडौंको सदरखोर

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२० जुन, २०२०काठमाडौं । निरन्तरको बर्षाको कारण काठमाडौंको डिल्लीबजारमा...

केबलबारसँगै मनकामनाका होटल बन्द, नाम्चेका होटलमा व्यवसायीले ताला मारे केबलबारसँगै मनकामनाका होटल बन्द, नाम्चेका होटलमा व्यवसायीले ताला मारे

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ मार्च, २०२० गोरखा । सरकारले २५ जनाभन्दा बढी...

Top