निलकण्ठ शोकमा, आज सार्वजनिक विदा

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२२ जनवरी, २०२०
धादिङ्ग । धादिङ्गको प्रसिद्ध ढोला मण्डली दर्शन गरेर फर्केका तिर्थालु चढेको ट्रक दुर्घटनामा ज्यान गुमाएपछि यतिबेला सिँगो निलकण्ठ नगरपालिका शोकमा डुबेको छ । निलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ८ भुलभुलेका ७ जनाको हिजो धादिङ्गको मैदीमा भएको ट्रक दुर्घटनामा ज्यान गएपछि भूलभुले गाउँ शोकमा परेको हो ।

दुर्घटनामा एकै गाउँका ८ जनाको ज्यान गएपछि गाउँनै स्तब्ध छन् । आफ्ना घरका अभिभावक गुमाएपछि मृतकका आफान्तको रुवाबासी चलेको छ । अहिले दुर्घटनामा ज्यान गुमाएकाहरुको परिवारमा छिमेकी तथा आफन्तहरुको भिड लागेको छ । जिल्ला सदरमुकाम नजिकैको गाउँमा पुगेर मृतकका आफन्तलाई सान्त्वना दिनेहरु समेत भावुक देखिन्छन् ।

यसैबीच दुर्घटनामा एउटै गाउँका ७ जनाको निधन र १५ जना घाइते भएपछि निलकण्ठ नगरपालिकाले आज शोक मनाउन सार्वजनिक विदा दिएको छ । नगरपालिकाले एक सूचना जारी गर्दै मृतकप्रति श्रद्धाञ्जली, घाइतेको शीघ्र स्वास्थ्यलाभको कामना तथा मृतकका परिवारमा समवेदना जनाउन आज एक दिन नगरपालिकामा सार्वजनिक विदा दिने निर्णय गरेको हो । सो दुर्घटनामा घाइते १५ जनाको काठमाडौंका विभिन्न अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
रुसको मस्कोमा एक सांगीतिक कार्यक्रममा आतंककारी आक्रमण : ४० को मृत्यु, सयौं घाइते – आइएसआइएसले लियो घटनाको जिम्मेबारी रुसको मस्कोमा एक सांगीतिक कार्यक्रममा आतंककारी आक्रमण : ४० को मृत्यु, सयौं घाइते – आइएसआइएसले लियो घटनाको जिम्मेबारी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ मार्च, २०२४लिंकरोभर, बेल्जियमरुसको राजधानी मस्कोमा रहेको एउटा कन्सर्टस्थलमा...

भारत–पाक सिमावर्ती जंगलमा भएको गोलाबारीमा गोर्खा सैनिकको मृत्यु भारत–पाक सिमावर्ती जंगलमा भएको गोलाबारीमा गोर्खा सैनिकको मृत्यु

२०७६ माघ १८ गते शनिबार

०२ जनवरी, २०२०कास्मिर । भारत र पाकिस्तानको सिमावर्ती क्षेत्र...

आइपुग्यो चीनबाट कोरोना नियन्त्रणसम्बन्धी विशेष स्वास्थ्य सामग्री आइपुग्यो चीनबाट कोरोना नियन्त्रणसम्बन्धी विशेष स्वास्थ्य सामग्री

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मार्च, २०२० काठमाडौं । सरकारले चीनबाट चार्टर विमानमार्फत...

गोकुल बास्कोटाविरुद्ध अख्तियारमा उजुरी गोकुल बास्कोटाविरुद्ध अख्तियारमा उजुरी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । निर्वतमान सञ्चारमन्त्री गोकुल बास्कोटाविरुद्ध...

Top