निलकण्ठ शोकमा, आज सार्वजनिक विदा

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२२ जनवरी, २०२०
धादिङ्ग । धादिङ्गको प्रसिद्ध ढोला मण्डली दर्शन गरेर फर्केका तिर्थालु चढेको ट्रक दुर्घटनामा ज्यान गुमाएपछि यतिबेला सिँगो निलकण्ठ नगरपालिका शोकमा डुबेको छ । निलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ८ भुलभुलेका ७ जनाको हिजो धादिङ्गको मैदीमा भएको ट्रक दुर्घटनामा ज्यान गएपछि भूलभुले गाउँ शोकमा परेको हो ।

दुर्घटनामा एकै गाउँका ८ जनाको ज्यान गएपछि गाउँनै स्तब्ध छन् । आफ्ना घरका अभिभावक गुमाएपछि मृतकका आफान्तको रुवाबासी चलेको छ । अहिले दुर्घटनामा ज्यान गुमाएकाहरुको परिवारमा छिमेकी तथा आफन्तहरुको भिड लागेको छ । जिल्ला सदरमुकाम नजिकैको गाउँमा पुगेर मृतकका आफन्तलाई सान्त्वना दिनेहरु समेत भावुक देखिन्छन् ।

यसैबीच दुर्घटनामा एउटै गाउँका ७ जनाको निधन र १५ जना घाइते भएपछि निलकण्ठ नगरपालिकाले आज शोक मनाउन सार्वजनिक विदा दिएको छ । नगरपालिकाले एक सूचना जारी गर्दै मृतकप्रति श्रद्धाञ्जली, घाइतेको शीघ्र स्वास्थ्यलाभको कामना तथा मृतकका परिवारमा समवेदना जनाउन आज एक दिन नगरपालिकामा सार्वजनिक विदा दिने निर्णय गरेको हो । सो दुर्घटनामा घाइते १५ जनाको काठमाडौंका विभिन्न अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अस्पतालको लापरबाहीले बालिकाको मृत्यु प्रकरण : प्रहरीले जाहेरी लिएन अस्पतालको लापरबाहीले बालिकाको मृत्यु प्रकरण : प्रहरीले जाहेरी लिएन

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ मे, २०१९ काठमाडौं । बैशाख २३ गते काठमाडौंको...

तत्काल सार्वजनिक गाडी सञ्चालन गर्न सक्दैनौं : यातयात व्यवसायी तत्काल सार्वजनिक गाडी सञ्चालन गर्न सक्दैनौं : यातयात व्यवसायी

२०७७ आश्विन २१ गते बुधबार

१० जुलाई, २०२०काठमाडौं । सरकारले तत्काल देशभरका यातयात व्यवसायीलाई...

केही सरकारी कार्यालय सातै दिन खोल्ने सरकारको निर्णय केही सरकारी कार्यालय सातै दिन खोल्ने सरकारको निर्णय

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२७ फेब्रुअरी, २०२३काठमाडौं । सरकारले सेवाग्राहीको चापलाई मध्यनजर गर्दै...

गतवर्ष भन्दा १ सय मेट्रिक टन बढी कन्दमुल काठमाडौं भित्रि-यो, भारबाट तरुल बढी आयात गतवर्ष भन्दा १ सय मेट्रिक टन बढी कन्दमुल काठमाडौं भित्रि-यो, भारबाट तरुल बढी आयात

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ जनवरी, २०२० काठमाडौं । विशेषत हिन्दुहरुले मनाउने माघे...

Top