पहिलोपटक कपिलबस्तुमा पनि भेटिए २ कोरोना संक्रमित, कोरोना संक्रमितको संख्या सय नाघ्यो

Best Khabar Team | २०७७ असार २१ गते आइतबार


०७ मे, २०२०
तौलिहवा । नेपालको कपिलबस्तु जिल्लामा पहिलो पटक कोरोना संक्रमणको विरामी भेटिएका छन् । राष्ट्रिय प्रयोगशाला टेकुमा गरिएको स्वाब परीक्षणका क्रममा कपिलबस्तुका दुई पुरुषमा कोरोना संक्रमण भेटिएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । यो सँगै देशभर कोरोना (कोभिड १९) बाट संक्रमित हुनेको संख्या १ सय नाघेको छ ।

कपिलबस्तुमा आज थप २ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएसँगै कुल कोरोना संक्रमितको संख्या १ सय १ पुगेको हो । कपिलबस्तुमा १६ र २२ वर्षका दुईजना युवकमा कोरोन संक्रमण भेटिएको र उनीहरु हाल चिकित्सकको सम्पर्कमा आइसकेको बताइएको छ । संक्रमितको अवस्था सामान्य रहेको छ । नेपालमा यसअघि ९९ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएकोमा आज थप २ जना गरी कुल १ सय १ जनामा कोरोना सक्रमण भेटिएको छ ।

कपिलबस्तुसँगको छिमेकी जिल्ला रुपन्देहीमा भने यसअघि नै कोरोना संक्रमित भेटिएका थिए । यसैबीच वीराटनगरमा उपचाररत ८ जना कोरोना संक्रमित कोरोना मुक्त भएका छन् उनीहरुलाई अस्पतालले डिस्चार्जको तयारी गरेको छ । तर आज साँझ अबेर भएकोले भोलि बिहानै उनीहरुलाई अस्पतालबाट डिस्चार्ज गरिने अस्पताल स्रोतको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
मध्यरातमा भूकम्प : जाजरकोट जिल्लाको रामीडाँडा केन्द्रबिन्दु, काठमाडौंलगायत देशैभर धक्का महशुस, विस्तृत विवरण आउन बाँकी मध्यरातमा भूकम्प : जाजरकोट जिल्लाको रामीडाँडा केन्द्रबिन्दु, काठमाडौंलगायत देशैभर धक्का महशुस, विस्तृत विवरण आउन बाँकी

२०७९ फाल्गुन २७ गते शनिबार

०३ नोभेम्बर, २०२३ काठमाडौं । आज मध्यरातमा नेपालका अधिकांश...

कास्कीमा सर्तसहित निषेधाज्ञा खुकुलो पारियो, सवारी साधनमा जोर विजोर लागू कास्कीमा सर्तसहित निषेधाज्ञा खुकुलो पारियो, सवारी साधनमा जोर विजोर लागू

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२८ अगस्ट, २०२०लेकसाईट, पोखरा कास्की । चार नम्बर प्रदेश...

सेनाले चलाएको गोली लागेर म्यानमारमा नेपाली दम्पत्तीको मृत्यु सेनाले चलाएको गोली लागेर म्यानमारमा नेपाली दम्पत्तीको मृत्यु

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ अप्रिल, २०२१रंगुन, म्यानमार । म्यानमारमा गएको फेब्रुअरीदेखि जारी...

अस्ताए बरिष्ठ गीतकार भैरबनाथ रिमाल अस्ताए बरिष्ठ गीतकार भैरबनाथ रिमाल

२०७८ भाद्र १६ गते बुधबार

२१ जनवरी, २०२१काठमाडौं । बरिष्ठ गीतकार भैरबनाथ रिमालको आज...

Top