स्वीट्जरल्याण्डमा पनि भेटियो कोरोना भाइरस संक्रमित

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२५ फेब्रुअरी, २०२०
जुरिच । युरोपेली मुलुक स्वीट्जरल्याण्डमा पहिलोपटक एक व्यक्तिमा कोरोना भाइरसको संक्रमण भेटिएको पुष्टि भएको छ । स्वीट्जरल्याण्डका समाचारमाध्यमका अनुसार इटलीसँग सिमाना जोडिएको स्वीट्जरल्याण्डको दक्षिणी भूभाग ‘कान्तन टिसिनो’ नामक शहरमा एक पुरुष व्यक्तिमा कोरोनाको संक्रमण देखिएको हो ।

केही हप्ता अघि इटालीको मिलानो शहर गएका ती पुरुष व्यक्तिमा कोरोनासँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखिएपछि अस्पतालमा राखेर परिक्षण थालिएको थियो । ल्याव परीक्षणका क्रममा उनमा कोरोना भाईरस लागेको पुष्टि भएको बताइएको छ । यद्यपि ती व्यक्तिको अवस्था सामान्य रहेको स्वीस इन्फो नामक अनलाईनले जनाएको छ ।

स्वीट्जरल्याण्डमा हालसम्म ३०० जनामा कोरोनाको परिक्षण गरिएको भएपनि कसैलाई पनि कोरोना भएको पुष्टि भएको थिएन । तर आज दिउँसो आएको रिपोर्टले ती व्यक्तिमा भने कोरानाको संक्रमण भेटिएपछि उनलाई लुगानो शहरस्थित एक अस्पतालमा आइसोलेसन वार्डमा राखेर उपचार गरिँदैछ । कोरोनाको संक्रमण देखिएलगत्तै यहाँको स्वास्थ्य मन्त्रालय र सुरक्षा अधिकारीहरुले यसलाई थप फैलन नदिन आवश्यक सावधानी अपनाउने जनाएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बलिउड अभिनेता ऋषि कपूरको निधन, अस्ताए २४ घण्टामा दुई भारतीय चलचित्र ‘नायक’ बलिउड अभिनेता ऋषि कपूरको निधन, अस्ताए २४ घण्टामा दुई भारतीय चलचित्र ‘नायक’

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० अप्रिल, २०२०नयाँदिल्ली । पछिल्लो २४ घण्टायता बलिउड क्षेत्रले...

नेपालमा चिनियाँ प्रभाव बढेको अमेरिकी ठहर (प्रतिवेदनसहित) नेपालमा चिनियाँ प्रभाव बढेको अमेरिकी ठहर (प्रतिवेदनसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ अक्टोबर, २०१९ वासिङ्गटन डिसी । चिनियाँ राष्ट्रपति सि...

टर्की–सिरिया भूकम्प : मृतकको संख्या ३६ हजार नाघ्यो टर्की–सिरिया भूकम्प : मृतकको संख्या ३६ हजार नाघ्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ फेब्रुअरी, २०२३इस्तानबुल । टर्की र सिरियामा गतसाता गएको...

Top