hi himalaya nepal

अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पले भाईको निधन पछि भने : ‘मेरो सबैभन्दा मिल्ने साथी अब रहेन’

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण ३२ गते आइतबार


१६ अगस्ट, २०२०
न्यूर्योक, अमेरिका । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पका भाई रोर्बट ट्रम्पको निधन भएको छ । शनिबार न्यूर्योकस्थित एक अस्पतालमा उपचारका क्रममा उनको मृत्यु भएको अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पले सामाजिक सञ्जाल र सञ्चारकर्मीमाझ औपचारिक घोषणा गरेका छन् ।

अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प र उनका भाई रोबर्ट ट्रम्प । फाइल फोटो : इन्टरनेट ।

७१ वर्षका रोबर्ट ट्रम्प पछिल्लो केही महिनायता विरामी रहेको बताईएपनि उनमा के समस्या थियो भन्ने विषयमा अहिलेसम्म केही खुलाईएको छैन । अमेरिकी राष्ट्रपतिको कार्यालय ह्वाईट हाउसले पनि यसको औपचारिक पुष्टि गरेको छ । भाईको मृत्युहुनु केही समय अघिमात्रै शनिबार ट्रम्पले भाईलाई गएर अस्पतालमा भेटेका थिए ।

त्यसलगत्तै उनले आफ्नो भाई जीवनसँग अन्तिम संघर्ष गरिरहेको र अत्यन्तै कठिन परिस्थितिसँग जुधिरहेको बताएका थिए । आफ्नो जीवनमा सबैभन्दा मिल्ने साथीको भाई रोबर्ट भएको ट्रम्पले सामाजिक सञ्जालमा उल्लेख गरेका छन् । अब उसलाई कहिल्यै आफूले भेट्न नपाउने भन्दै उनले दुःख समेत व्यक्त गरेका छन् । ट्रम्पले अस्पतालमा गएर भाईलाई भेटेको केही घण्टापछि नै रोबर्टको निधन भएको अस्पतालले जनाएको छ । घरजग्गामा गरिने लगानी र त्यसको व्यवस्थापनलगायतका काममा पछिल्लो समयमा रोबर्ट सक्रिय रहेका थिए ।

अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प भाई रोबर्ट ट्रम्पसँग । फाइल फोटो : इन्टरनेट ।

विगत केही महिनादेखि रोबर्टले विरामीका कारण पटक पटक अस्पतालमा गएर उपचार गराईरहेका थिए । उनमा के समस्या थियो भन्ने विषयमा अहिलेसम्म जानकारी प्राप्त हुन नसकेको सिएनएनले पनि आफ्नो अनलाईन समाचारमा उल्लेख गरेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
३९ जना संक्रमित भेटिएपछि पर्सामा ६ दिने कर्फ्युको घोषणा ३९ जना संक्रमित भेटिएपछि पर्सामा ६ दिने कर्फ्युको घोषणा

२०७७ बैशाख ३० गते मंगलबार

१२ मे, २०२०वीरगञ्ज । जिल्ला प्रशासन कार्यालय पर्साले कोरोना...

नेपाल भ्रमणवर्ष २०२० : फोबर्स पत्रिकाले राख्यो नेपाललाई २ विधामा उत्कृष्ट देशको सूचीमा नेपाल भ्रमणवर्ष २०२० : फोबर्स पत्रिकाले राख्यो नेपाललाई २ विधामा उत्कृष्ट देशको सूचीमा

२०७६ पुष १ गते मंगलबार

१७ डिसेम्बर, २०१९काठमाडौं । मुलुकमा २० लाख पर्यटक भित्र्या-उने...

कालीकोट दुर्घटना : २ को मृत्यु, ६ वेपत्ता, ३१ को जीवितै उद्दार कालीकोट दुर्घटना : २ को मृत्यु, ६ वेपत्ता, ३१ को जीवितै उद्दार

२०७७ जेठ २८ गते बुधबार

१० जुन, २०२०मान्मा । कालीकोटको लालीघाटमा आज भएको टिप्पर...

महजोडी बने यो वर्षको ‘महामुर्ख’ महजोडी बने यो वर्षको ‘महामुर्ख’

२०७७ चैत्र १६ गते सोमबार

२९ मार्च, २०२१जनकपुरधाम, धनुषा । चर्चित हास्यकलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठ...

Top