अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पले भाईको निधन पछि भने : ‘मेरो सबैभन्दा मिल्ने साथी अब रहेन’

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१६ अगस्ट, २०२०
न्यूर्योक, अमेरिका । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पका भाई रोर्बट ट्रम्पको निधन भएको छ । शनिबार न्यूर्योकस्थित एक अस्पतालमा उपचारका क्रममा उनको मृत्यु भएको अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पले सामाजिक सञ्जाल र सञ्चारकर्मीमाझ औपचारिक घोषणा गरेका छन् ।

अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प र उनका भाई रोबर्ट ट्रम्प । फाइल फोटो : इन्टरनेट ।

७१ वर्षका रोबर्ट ट्रम्प पछिल्लो केही महिनायता विरामी रहेको बताईएपनि उनमा के समस्या थियो भन्ने विषयमा अहिलेसम्म केही खुलाईएको छैन । अमेरिकी राष्ट्रपतिको कार्यालय ह्वाईट हाउसले पनि यसको औपचारिक पुष्टि गरेको छ । भाईको मृत्युहुनु केही समय अघिमात्रै शनिबार ट्रम्पले भाईलाई गएर अस्पतालमा भेटेका थिए ।

त्यसलगत्तै उनले आफ्नो भाई जीवनसँग अन्तिम संघर्ष गरिरहेको र अत्यन्तै कठिन परिस्थितिसँग जुधिरहेको बताएका थिए । आफ्नो जीवनमा सबैभन्दा मिल्ने साथीको भाई रोबर्ट भएको ट्रम्पले सामाजिक सञ्जालमा उल्लेख गरेका छन् । अब उसलाई कहिल्यै आफूले भेट्न नपाउने भन्दै उनले दुःख समेत व्यक्त गरेका छन् । ट्रम्पले अस्पतालमा गएर भाईलाई भेटेको केही घण्टापछि नै रोबर्टको निधन भएको अस्पतालले जनाएको छ । घरजग्गामा गरिने लगानी र त्यसको व्यवस्थापनलगायतका काममा पछिल्लो समयमा रोबर्ट सक्रिय रहेका थिए ।

अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प भाई रोबर्ट ट्रम्पसँग । फाइल फोटो : इन्टरनेट ।

विगत केही महिनादेखि रोबर्टले विरामीका कारण पटक पटक अस्पतालमा गएर उपचार गराईरहेका थिए । उनमा के समस्या थियो भन्ने विषयमा अहिलेसम्म जानकारी प्राप्त हुन नसकेको सिएनएनले पनि आफ्नो अनलाईन समाचारमा उल्लेख गरेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पहिलो पटक काठमाडौंमा काँठे लोकदोहोरी महोत्सव हुने पहिलो पटक काठमाडौंमा काँठे लोकदोहोरी महोत्सव हुने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ फेब्रुअरी, २०२०काठमाडौं । यही फागुन १६ गतेदेखि फागुन...

कोरोनाको कहरबाट आक्रान्त जनतालाई सरकारको १२ वटा राहतमूखी कार्यक्रम (बुँदासहित) कोरोनाको कहरबाट आक्रान्त जनतालाई सरकारको १२ वटा राहतमूखी कार्यक्रम (बुँदासहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मार्च, २०२० काठमाडौं । विश्वव्यापी रुपमा फैलिएको कोरोना...

चीनका नेपालीको उद्दार कहिले ? चीनका नेपालीको उद्दार कहिले ?

२०७७ बैशाख २० गते शनिबार

पि.एल. तरंग – सरकारले नोबल कोरोना भाईरसबाट ग्रस्त बनेको...

नेपालमा कोरोना संक्रमण रोक्न सरकारले गरेको प्रयास सकारात्मक नेपालमा कोरोना संक्रमण रोक्न सरकारले गरेको प्रयास सकारात्मक

२०७७ कार्तिक १९ गते बुधबार

काठमाडौं । नेपाल सरकारले कोरोना नियन्त्रणका लागि हालसम्म गरेको...

Top