इजरायल आक्रमणमा मारिएका ४ नेपालीको शव काठमाडौं आइपुग्यो : आजै परिवारलाई बुझाइने

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२२ अक्टोबर, २०२३
काठमाडौं । गत अक्टोबर ७ मा इजरायलमा भएको आतंककारी आक्रमणबाट मारिएका १० नेपालीमध्ये ४ जनाको शव आज काठमाडौं आइपुगेको छ । परराष्ट्रमन्त्रालयको पहल र इजरायलस्थित नेपाली दुतावासको समन्वयमा इजरायल सरकार पठाएको सो शव आज बिहान काठमाडौं आइपुगेको हो ।

काठमाडौं आइपुगेको शव बाकसलाई निकाल्दै नेपाली सेना ।

दार्चुलाका लोकेन्द्रसिंह धामी र दीपेशराज विष्ट तथा कैलालीका नारायणप्रसाद न्यौपानेको शव बिहानै काठमाडौं आइपुगिसकेको छ । यस्तै कैलालीकै आशीष चौधरीको शव भने केहीबेरअघि मात्रै काठमाडौं आइपुगेको छ । सबै शवको पोष्टमार्टम गरिसकेपछि आजै शवलाई नेपाली सेनाको हेलिकोप्टरबाट धनगढी लगिने बताइएको छ । धनगढीमा पुगेपछि ती शवहरु सम्बन्धित परिवारलाई बुझाइने परराष्ट «मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ ।

हमास समूहको आक्रमणमा परी ज्यान गुमाएका १० जना नेपाली मध्ये बाँकी ६ जनाको शव पनि प्रक्रिया पुरा गरी छिट्टै नेपाल ल्याईने र यसका लागि इजरायल सरकारसँग कुराकानी भै रहेको परराष्ट्रमन्त्री एनपी साउदले जानकारी दिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
लकडाउनका बेला घरको चारभित्ता भित्र छायांकन गरिएको एउटा पृथक म्यूजिक भिडियो  (भिडियोसहित) लकडाउनका बेला घरको चारभित्ता भित्र छायांकन गरिएको एउटा पृथक म्यूजिक भिडियो (भिडियोसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ अप्रिल, २०२० न्यूर्योक । विश्व यतिबेला कोरोनाको कहरका...

९ महिनापछि मनकामना मन्दिर खुल्दै, मन्दिर भित्रै पसेर दर्शन गर्न भने तत्काल नपाईने ९ महिनापछि मनकामना मन्दिर खुल्दै, मन्दिर भित्रै पसेर दर्शन गर्न भने तत्काल नपाईने

२०७७ श्रावण २८ गते बुधबार

०८ डिसेम्बर, २०२०कुरिनटार, गोरखा । गत चैत्र महिनादेखि कोरोना...

काठमाडौंको टंगालस्थित अख्तियार मुख्यालयमा गरिएको स्वाब परीक्षणमा १५ जनामा कोरोना संक्रमण, सक्रमितमध्ये अधिकांश प्रहरी काठमाडौंको टंगालस्थित अख्तियार मुख्यालयमा गरिएको स्वाब परीक्षणमा १५ जनामा कोरोना संक्रमण, सक्रमितमध्ये अधिकांश प्रहरी

२०७६ चैत्र २६ गते बुधबार

०४ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । काठमाडौंको टंगालमा रहेको अख्तियार दुरुपयोग...

चीनको राजधानी बेइजिङका एकदर्जन आवासीय क्षेत्रमा ‘लकडाउन’, विद्यालय पनि बन्द चीनको राजधानी बेइजिङका एकदर्जन आवासीय क्षेत्रमा ‘लकडाउन’, विद्यालय पनि बन्द

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ जुन, २०२०बेइजिङ्ग । कोरोना भाइरसको उद्गमस्थलको रुपमा रहेको...

Top