बेल्जियममा चलचित्र ‘उल्झन’ को प्रिमियर सो (टेलरसहित)

Best Khabar Team | २०७५ फाल्गुन २२ गते बुधबार


०३ जुन, २०१९
एन्त्रोपेन । तेजेन्द्र कँडेलद्वारा निर्मित नेपाली चलचित्र उल्झनको आज बेल्जियमको एन्त्रोपेन सहरमा प्रिमियर सोको आयोजना गरियो । चितवन सहायता कोष बेल्जियमले आयोजना गरेको एक कार्यक्रममा बीच यहाँ रहेका नेपाली समुदायबीच चलचित्रको प्रिमियर सोको आयोजना गरिएको हो । चलचित्रमा बेलायत निवासी ध्रुव दत्त, रजनी केसी, बेनी ढुङ्गाना, दिनेश शर्मा, रामचन्द्र अधिकारी आदिको मुख्य अभिनय रहेको छ भने निर्देशन राजु अधिकारीले गरेका हुन्। चलचित्रका प्रस्तुतकर्ता तेजेन्द्र कँडेल, कार्यकारी निर्माता नारायण ढुङ्गाना, निर्माता हरि कृष्ण कार्की र नबिन अधिकारी रहेका छन् ।

प्रिमियर सोमा चलचित्रका नायक बेनि ढुंगाना । तस्वीर : पी.एल तरंग

प्रेमकथमा आधारित चलचित्र नयाँ युवाहरुमाझ निक्कै प्रसिद्ध हुने अपेक्षा गरिएको छ । यसअघि करिब २ वर्षअघि लण्डनस्थित अल्डरसटको एम्पायर हलमा चलचित्रको रेडकार्पेट सो गरिएको थियो । युरोपका विभिन्न स्थान तथा नेपालमा छायांकन गरिएको सिनेमाले अनेक सपना बोकेर विदेशिएको एउटा युवाको भोगाई र त्यसले परिवार र समाजलाई पारेको समस्यालाई विषयबस्तु बनाइएको छ ।

आसुतोष फिल्म्सको ब्यानरमा निर्मित सिनेमाका निर्देशक तेजेन्द्र कँडेलका अनुसार यो चलचित्रले विदेशिएका युवाहरुको मन जित्ने छ । चलचित्रको ट्रेलर हेर्न तलको लिंक क्लिक गर्नुहोला ।https://www.youtube.com/watch?v=coIzp-uI3NQComment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
आत्मनिर्भरताको सरकारी भाषा र वास्तविकता आत्मनिर्भरताको सरकारी भाषा र वास्तविकता

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

– आनन्द शर्मा नेपाललाई कृषिप्रधान मुलुक भनिए पनि देशभित्र...

चिनियाँ राष्ट्रपतिको नेपाल भ्रमणका क्रममा २० बुँदे सहमति चिनियाँ राष्ट्रपतिको नेपाल भ्रमणका क्रममा २० बुँदे सहमति

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ अक्टोबर, २०१९ काठमाडौं । चिनियाँ राष्ट्रपति सि जिनपिङको...

स्वीट्जरल्याण्डमा पनि भेटियो कोरोना भाइरस संक्रमित स्वीट्जरल्याण्डमा पनि भेटियो कोरोना भाइरस संक्रमित

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ फेब्रुअरी, २०२० जुरिच । युरोपेली मुलुक स्वीट्जरल्याण्डमा पहिलोपटक...

Top