hi himalaya nepal

पाटनको चर्चमा गायिका अन्जु पन्तको विवाह

Best Khabar Team | २०७७ फाल्गुन १२ गते बुधबार


२४ फेब्रुअरी, २०२१
काठमाडौं । चर्चित गायिका अञ्जु पन्त दोश्रोपटक विवाह बन्धनमा बाँधिएकी छन् । उनले आज इलामका थीर कोइरालासँग प्रेम विवाह गरेकी हुन् । ललितपुरको पाटनमा रहेको चर्चमा क्रिस्चियन परम्परा अनुसार कोइराला र पन्तबीच विवाह भएको उनको परिवारले जनाएको छ । सामान्य ढंगले गरिएको विवाहमा दुबै पक्षका आफन्त तथा केही साथीभाई मात्रै उपस्थित भएका थिए । थीर र अन्जु दुबै क्रिस्चियन धर्म मान्दै आएका छन् ।

विगत एक दशकअघि गायक मनोजराजसँग सम्बन्ध विच्छेद भएपछि गायिका पन्त लामो समयदेखि एक्लो जिबन विताउँदै आएकी थिइन् । विवाह बन्धनमा बाँधिनका लागि उनका परिवारका सदस्य, आफन्त तथा साथिभाईले दबाब दिएपछि आफू विवाह गर्ने निर्णयमा पुगेको केही दिनअघि गायिका पन्तले सामाजिक सञ्जालमार्फत् सार्वजनिक गरेकी थिइन् । केही समयअघि एउटा अनलाईनमा उनकी छोरीको अन्तर्वाता प्रकाशित भएको थियो ।

जहाँ उनले आमालाई विवाह गर्नका लागि आफूहरुले आग्रह गरेको बताएकी थिइन् । पूर्वी नेपालबाट प्रकाशित हुने एक स्थानीय पत्रिकाका पूर्व सम्पादकसमेत रहेका कोइराला र पन्तबीच विगत केहीवर्षदेखि प्रेम सम्बन्ध रहेको दुबैले स्वीकार गरेका छन् । उनीहरुले सोही सम्बन्धलाई विवाहमा परिणत गरेका हुन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० : नेपाल एयरलाईन्सले चीन र जापानका थप शहरमा उडान भर्दै नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० : नेपाल एयरलाईन्सले चीन र जापानका थप शहरमा उडान भर्दै

२०७६ मंशिर २९ गते आइतबार

१५ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । राष्ट्रिय ध्वजाबाहक नेपाल बायुसेवा...

अमेरिकाको टेक्सासमा नेपाली बालक गाडिभित्रै मृत भेटिए अमेरिकाको टेक्सासमा नेपाली बालक गाडिभित्रै मृत भेटिए

२०७६ असार १९ गते बिहिबार

०४ जुलाई, २०१९ टेक्सास । अमेरिकाको टेक्सास राज्यमा परिवासँग...

काठमाडौंको सुन्धारा आसपासमा आज दिउँसोदेखि सवारी आवागमन प्रभावित हुने काठमाडौंको सुन्धारा आसपासमा आज दिउँसोदेखि सवारी आवागमन प्रभावित हुने

२०७६ पुष १६ गते बुधबार

०१ जनवरी, २०२० काठमाडौं । नेपाल भ्रमणवर्षको उद्घाटन कार्यक्रमका...

Top