सेतो छालावालाको कालो कर्तुत : बालबालिकामाथि यौन दुराचार गर्ने अमेरिकी नागरिक मुडे पक्राउ

Best Khabar Team | २०७६ भाद्र २६ गते बिहिबार


१९ डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । भाषा पढ्न बहानामा नेपालमा बसेर नेपाली बालबालिकामाथि यौन दुव्र्यवहार गर्ने एक अमेरिकी नागरिकलाई प्रहरीले पक्रेको छ । पक्राउ पर्नेमा अमेरिकी नागरिक ज्यासोन लोएड मुडी रहेका छन् । उनलाई प्रहरीले काठमाडौंको एयरपोर्ट नजिकै रहेको मेमोरियल गेस्ट हाउसबाट नियन्त्रणमा लिएको हो ।

पक्राउ परेका अमेरिकी नागरिक मुडी

पक्राउ परेका अमेरिकी नागरिक मुडीले आर्थिक प्रलोभन देखाएर राजधानीको तिलगंगा छेउमा रहेका सुकुम्बासी बस्ती छेउका बालबालिकामाथि यौन दुव्र्यवहार गरेको प्रहरीको भनाई छ । ५६७४७२५३५ नम्बरको अमेरिकी राहदानी बोकेका मुडी अमेरिकाको इलिनोइज राज्यका स्थायी वासिन्दा हुन् । उनीमाथि एक बालिकालाई करणी गरेको, दुई बालिकालाई करणीको प्रयास गरेको प्रहरीको भनाई छ ।

यस्तै तीन जना बालकलाई उनलै हस्तमैथुन गर्न लगाएको बताइएको छ । उनले बालबालिकालाई पैसा तथा अन्य खेलौना दिएर यौन दुव्र्यवहार गर्ने गरेको अनुसन्धानबाट खुलेको छ । नियमित रुपमा बालबालिकालाई लिएर साँझपख होटलामा छिर्न थालेपछि उनको गतिविधि शंकास्पद लागेर स्थानीय प्रहरीमा खबर गरेपछि प्रहरीले होटलमा छापा मारेको थियो ।

उनी काठमाडौंमा रहँदा भारतीय नम्बर प्लेटको मोटरसाइकलमा ओहोर दोहोर गर्ने गरेका थिए । उनलाई गएराति मेमोरियल गेस्ट हाउसको कोठा नम्बर १ सय ४ बाट पक्राउ गर्ने क्रममा तीन जना बालहरुसमेत सँगै थिए । मुडे ३ वर्षदेखि नेपाल बस्दै आएका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
११ औं उडानमार्फत् १ सय ४८ जना नेपाली दोहाबाट काठमाडौं प्रस्तान ११ औं उडानमार्फत् १ सय ४८ जना नेपाली दोहाबाट काठमाडौं प्रस्तान

२०७७ श्रावण २३ गते शुक्रबार

०८ जुलाई, २०२०दोहा, कतार । रोजगारी तथा अन्य विभिन्न...

पहिलोपटक कपिलबस्तुमा पनि भेटिए २ कोरोना संक्रमित,  कोरोना संक्रमितको संख्या सय नाघ्यो पहिलोपटक कपिलबस्तुमा पनि भेटिए २ कोरोना संक्रमित, कोरोना संक्रमितको संख्या सय नाघ्यो

२०७७ असार २१ गते आइतबार

०७ मे, २०२०तौलिहवा । नेपालको कपिलबस्तु जिल्लामा पहिलो पटक...

एक वर्ष नपुग्दै दोश्रोपटक बन्द हुँदै पाँचतारे होटल हायात एक वर्ष नपुग्दै दोश्रोपटक बन्द हुँदै पाँचतारे होटल हायात

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ मार्च, २०२०काठमाडौं । विश्वव्यापी माहामारीकोरुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसका...

अमेरिकाको क्यालिफोर्नियामा शक्तिशाली भूकम्प अमेरिकाको क्यालिफोर्नियामा शक्तिशाली भूकम्प

२०७६ बैशाख २४ गते मंगलबार

०५ जुलाई, २०१९क्यालिफोर्निया । अमेरिकाको क्यालिफोर्नियामा गएराति गएको भूकम्पले...

Top