सेतो छालावालाको कालो कर्तुत : बालबालिकामाथि यौन दुराचार गर्ने अमेरिकी नागरिक मुडे पक्राउ

Best Khabar Team | २०७६ भाद्र २६ गते बिहिबार


१९ डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । भाषा पढ्न बहानामा नेपालमा बसेर नेपाली बालबालिकामाथि यौन दुव्र्यवहार गर्ने एक अमेरिकी नागरिकलाई प्रहरीले पक्रेको छ । पक्राउ पर्नेमा अमेरिकी नागरिक ज्यासोन लोएड मुडी रहेका छन् । उनलाई प्रहरीले काठमाडौंको एयरपोर्ट नजिकै रहेको मेमोरियल गेस्ट हाउसबाट नियन्त्रणमा लिएको हो ।

पक्राउ परेका अमेरिकी नागरिक मुडी

पक्राउ परेका अमेरिकी नागरिक मुडीले आर्थिक प्रलोभन देखाएर राजधानीको तिलगंगा छेउमा रहेका सुकुम्बासी बस्ती छेउका बालबालिकामाथि यौन दुव्र्यवहार गरेको प्रहरीको भनाई छ । ५६७४७२५३५ नम्बरको अमेरिकी राहदानी बोकेका मुडी अमेरिकाको इलिनोइज राज्यका स्थायी वासिन्दा हुन् । उनीमाथि एक बालिकालाई करणी गरेको, दुई बालिकालाई करणीको प्रयास गरेको प्रहरीको भनाई छ ।

यस्तै तीन जना बालकलाई उनलै हस्तमैथुन गर्न लगाएको बताइएको छ । उनले बालबालिकालाई पैसा तथा अन्य खेलौना दिएर यौन दुव्र्यवहार गर्ने गरेको अनुसन्धानबाट खुलेको छ । नियमित रुपमा बालबालिकालाई लिएर साँझपख होटलामा छिर्न थालेपछि उनको गतिविधि शंकास्पद लागेर स्थानीय प्रहरीमा खबर गरेपछि प्रहरीले होटलमा छापा मारेको थियो ।

उनी काठमाडौंमा रहँदा भारतीय नम्बर प्लेटको मोटरसाइकलमा ओहोर दोहोर गर्ने गरेका थिए । उनलाई गएराति मेमोरियल गेस्ट हाउसको कोठा नम्बर १ सय ४ बाट पक्राउ गर्ने क्रममा तीन जना बालहरुसमेत सँगै थिए । मुडे ३ वर्षदेखि नेपाल बस्दै आएका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बन्द होटल तथा सार्वजनिक संरचनालाई क्वारेन्टाइन बनाउने सरकारको तयारी बन्द होटल तथा सार्वजनिक संरचनालाई क्वारेन्टाइन बनाउने सरकारको तयारी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ मे, २०२०काठमाडौं । पछिल्ला दिनहरुमा काठमाडौं उपत्यकालगायत देशका...

दुर्घटनामा परेका पूर्वउपप्रधानमन्त्री मैनालीको अवस्था सुधारोन्मुख दुर्घटनामा परेका पूर्वउपप्रधानमन्त्री मैनालीको अवस्था सुधारोन्मुख

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२७ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । सडक दुर्घटनामा परेका पूर्व...

कोरोनाका कारण नेपाल बाहिर हालसम्म ३ सय ३३ नेपालीको मृत्यु : एनआरएनए कोरोनाका कारण नेपाल बाहिर हालसम्म ३ सय ३३ नेपालीको मृत्यु : एनआरएनए

२०७८ असार १८ गते शुक्रबार

०७ फेब्रुअरी, २०२१लिंकरोभर, बेल्जियम । कोरोना भाइसरका कारण हालसम्म...

कोरोना संक्रमण नियन्त्रणको पूर्वतयारी : चीनलगायत ५ देशका नागरिकलाई काठमाडौं विमानस्थलमा भिषा नदिइने कोरोना संक्रमण नियन्त्रणको पूर्वतयारी : चीनलगायत ५ देशका नागरिकलाई काठमाडौं विमानस्थलमा भिषा नदिइने

२०७६ फाल्गुन २० गते मंगलबार

०३ मार्च, २०२० काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस संक्रमणको...

Top