वीरगञ्जमा थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण, संक्रमितको संख्या १२ पुग्यो

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र ३० गते आइतबार


१२ अप्रिल, २०२०
काठमाडौं । नेपालमा थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या १२ पुगेको छ । पर्साको बीरगञ्जमा विगत ७ दिनदेखि उपचारत ३ जना भारतीय नागरिकमा कोरोना संक्रमण देखिएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ ।

संक्रमित मध्ये एकजना भारतीय मुस्लिम धर्मका गुरु रहेको रहेको भएपनि उनको नाम खुलाइएको छैन । हेटौडौस्थित किटजन्य रोग अनुसन्धान तालिम केन्द्रमा शुक्रबार ३५ जनाको कोरोना परीक्षण गरिएको थियो । ती मध्ये तीन जनामा कोरोना संक्रमणको आशंका देखिएपछि थप निर्क्यौलका लागि नमुना काठमाडौंमा रहेको राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशालामा पठाइएको थियो ।

काठमाडौंस्थित टेकु प्रयोगशालाले शनिबार राति अबेर उनीहरुमा कोरोना संक्रमण देखिएको पुष्टि गरेको हो । कोरोना देखिएकाहरु केहीदिन अघि पर्साको छप्कैयास्थित मस्जिदमा लुकेर वसेको अवस्था नियन्त्रणमा लिएर अस्पतालको आइसोलेसन वार्डमा राखेर उपचार थालिएको थियो । अहिले उनीहरुको अवस्था सामान्य रहेको छ ।

उनीहरुको सम्पर्कमा रहेकाहरुको खोजी गरी उनीहरुलाई पनि क्वारेन्टाईनमा राख्ने तयारी भै रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बहराईन कोरोना : एउटै क्याम्पमा बसेका ९ नेपाली कामदारमा कोरोना  पोजिटिभ बहराईन कोरोना : एउटै क्याम्पमा बसेका ९ नेपाली कामदारमा कोरोना पोजिटिभ

२०७६ चैत्र २२ गते शनिबार

०४ मार्च, २०२०सल्माबाद । बराईनमा कामको शिलशिलामा पुगेका थप...

युरोपको अर्थव्यवस्था पुरानै अवस्थामा फर्काउन ७५० अर्ब युरोको कोष खडा गर्न ईयु सम्बद्ध राष्ट्रहरु सहमत युरोपको अर्थव्यवस्था पुरानै अवस्थामा फर्काउन ७५० अर्ब युरोको कोष खडा गर्न ईयु सम्बद्ध राष्ट्रहरु सहमत

२०७७ श्रावण ६ गते मंगलबार

२१ जुलाई, २०२०लिंकरोभर, बेल्जियम । कोरोना भाइरसका कारण प्रभावित...

९ महिनापछि मनकामना मन्दिर खुल्दै, मन्दिर भित्रै पसेर दर्शन गर्न भने तत्काल नपाईने ९ महिनापछि मनकामना मन्दिर खुल्दै, मन्दिर भित्रै पसेर दर्शन गर्न भने तत्काल नपाईने

२०७७ मंशिर २३ गते मंगलबार

०८ डिसेम्बर, २०२०कुरिनटार, गोरखा । गत चैत्र महिनादेखि कोरोना...

Top