स्कुल, कलेज र अफिस बन्द भयो : पुराना नेपाली फिल्म पनि हुनसक्छ समय कटाउने माध्यम ( फिल्मसहित)

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१९ मार्च, २०२०
काठमाडौं । कोरोना भाइरसको प्रकोप विश्वव्यापी बन्दै गएपछि यतिबेला देशभरका विद्यालयहरु एक महिनाका लागि बन्द भएका छन् । विद्यालयसँगै क्याम्पस तथा धेरै भीडभाड हुने अफिसहरु पनि विस्तारै बन्दै हुने क्रममा छन् ।

कोरोनाबाट बच्नका लागि घरबाहिर वा भीडभाड हुने ठाउँमा ननिस्कन सरकारले आम नागरिकलाई अपिल गरेको छ । योसँगै तपाईँसँगै प्रसस्तै समय रहेको छ । पहिलो कुरा त आफू र आफ्नो परिवारको स्वास्थ्य सुरक्षामा चनाखो बन्नुहोस् । त्यसपछि मात्रै अन्य विकल्प तर्फ सोच्नुहोस् । फुर्सदको यो समय कसरी कटाउने ? तपाईँसँग धेरै विकल्प छ समय कटाउनका लागि । विगतमा काम विशेषले रोकिएका कामहरुलाई अहिले पूर्णता दिन सक्नुहुन्छ । तपाईँ पुस्तक पढ्नसक्नुहुन्छ, योगा गर्न सक्नुहुन्छ, संगीत सिक्न सक्नुहुन्छ, व्यायम वा मेडिटेन गर्न सक्नुहुन्छ ।

सकेसम्म रचनात्मक काम गरेर नै समय विताउनुभयो भने यसले तपाईँको जीवनमा पनि सकारात्मक परिवर्तन ल्याउने छ । दिउँसोमा सुत्ने बानी सकेसम्म गर्नुहोस् । रातीमात्रै सुत्ने बानी गर्नुभयो भने यसले तपाईँलाई धेरै हिसावले फाइदा गर्दछ । यी त भयो केही विकल्प ।

होइन तपाईँलाई यो समयमा कुनै पुराना नेपाली फिल्म हेरौं भन्ने लागेको छ भने हामीले तल केही पुराना नेपाली फिल्महरुको लिंक उपलब्ध गराएका छौं । जुन तपाईँको यो अहिलेको समय कटाउने सुरक्षित र भरपर्दो माध्यम हुनसक्छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
लकडाउन खुकुलो हुँदा यी क्षेत्रहरु तत्काल खुल्दैछन् (सूचीसहित) लकडाउन खुकुलो हुँदा यी क्षेत्रहरु तत्काल खुल्दैछन् (सूचीसहित)

२०७७ आश्विन २० गते मंगलबार

१० जुन, २०२०काठमाडौं । सरकारले भोलिदेखि लागूहुने गरी मुलुकभर...

कोरोना संक्रमण नियन्त्रणको पूर्वतयारी : चीनलगायत ५ देशका नागरिकलाई काठमाडौं विमानस्थलमा भिषा नदिइने कोरोना संक्रमण नियन्त्रणको पूर्वतयारी : चीनलगायत ५ देशका नागरिकलाई काठमाडौं विमानस्थलमा भिषा नदिइने

२०७६ फाल्गुन २० गते मंगलबार

०३ मार्च, २०२० काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस संक्रमणको...

टीकापुर हत्याकाण्डका मुख्य नाईकेको खुट्टामा फलामे सिक्री देखेपछि प्रधानमन्त्री रुष्ट.. टीकापुर हत्याकाण्डका मुख्य नाईकेको खुट्टामा फलामे सिक्री देखेपछि प्रधानमन्त्री रुष्ट..

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ जुन, २०१९ काठमाडौं । एक नाबालक सहित ९...

उपत्यकामा ८ सहित देशभर थप ४७६ जनामा कोरोना संक्रमण उपत्यकामा ८ सहित देशभर थप ४७६ जनामा कोरोना संक्रमण

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ जुन, २०२०काठमाडौं । देशका विभिन्न जिल्लामा आज थप...

Top