स्कुल, कलेज र अफिस बन्द भयो : पुराना नेपाली फिल्म पनि हुनसक्छ समय कटाउने माध्यम ( फिल्मसहित)

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१९ मार्च, २०२०
काठमाडौं । कोरोना भाइरसको प्रकोप विश्वव्यापी बन्दै गएपछि यतिबेला देशभरका विद्यालयहरु एक महिनाका लागि बन्द भएका छन् । विद्यालयसँगै क्याम्पस तथा धेरै भीडभाड हुने अफिसहरु पनि विस्तारै बन्दै हुने क्रममा छन् ।

कोरोनाबाट बच्नका लागि घरबाहिर वा भीडभाड हुने ठाउँमा ननिस्कन सरकारले आम नागरिकलाई अपिल गरेको छ । योसँगै तपाईँसँगै प्रसस्तै समय रहेको छ । पहिलो कुरा त आफू र आफ्नो परिवारको स्वास्थ्य सुरक्षामा चनाखो बन्नुहोस् । त्यसपछि मात्रै अन्य विकल्प तर्फ सोच्नुहोस् । फुर्सदको यो समय कसरी कटाउने ? तपाईँसँग धेरै विकल्प छ समय कटाउनका लागि । विगतमा काम विशेषले रोकिएका कामहरुलाई अहिले पूर्णता दिन सक्नुहुन्छ । तपाईँ पुस्तक पढ्नसक्नुहुन्छ, योगा गर्न सक्नुहुन्छ, संगीत सिक्न सक्नुहुन्छ, व्यायम वा मेडिटेन गर्न सक्नुहुन्छ ।

सकेसम्म रचनात्मक काम गरेर नै समय विताउनुभयो भने यसले तपाईँको जीवनमा पनि सकारात्मक परिवर्तन ल्याउने छ । दिउँसोमा सुत्ने बानी सकेसम्म गर्नुहोस् । रातीमात्रै सुत्ने बानी गर्नुभयो भने यसले तपाईँलाई धेरै हिसावले फाइदा गर्दछ । यी त भयो केही विकल्प ।

होइन तपाईँलाई यो समयमा कुनै पुराना नेपाली फिल्म हेरौं भन्ने लागेको छ भने हामीले तल केही पुराना नेपाली फिल्महरुको लिंक उपलब्ध गराएका छौं । जुन तपाईँको यो अहिलेको समय कटाउने सुरक्षित र भरपर्दो माध्यम हुनसक्छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पूर्वी नेपालमा भूकम्पको धक्का, केन्द्रविन्दु भारत पूर्वी नेपालमा भूकम्पको धक्का, केन्द्रविन्दु भारत

२०७७ कार्तिक २४ गते सोमबार

११ सेप्टेम्बर, २०२०दमक, झापा । नेपाल भारत सीमावर्ती क्षेत्रमा...

झापामा थपिए अर्का कोरोना संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ५२ पुग्यो झापामा थपिए अर्का कोरोना संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ५२ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ अप्रिल, २०२०दकम । पूर्वी नेपालको झापामा कोरोना संक्रमित...

बेलायत र रुसमा केहीदिनमै कोरोना भ्याक्सिन प्रयोगमा ल्याइँदै, युरोपका अधिंकाश देशले पनि तयारी थाले बेलायत र रुसमा केहीदिनमै कोरोना भ्याक्सिन प्रयोगमा ल्याइँदै, युरोपका अधिंकाश देशले पनि तयारी थाले

२०७६ माघ २९ गते बुधबार

०२ डिसेम्बर, २०२०वेस्टह्याम, लण्डन । पूर्व युरोपेली मुलुक बेलायत...

आन्तरिक उडान ७ महिनापछि सूचारु आन्तरिक उडान ७ महिनापछि सूचारु

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ सेप्टेम्बर, २०२०काठमाडौं । विगत ७ महिनादेखि कोरोना भाइरसको...

Top