hi himalaya nepal

भारतमा अस्पतालको शिशु स्याहार केन्द्रमा आगलागी, ९ शिशुको मृत्यु

Best Khabar Team | २०७७ पुष २५ गते शनिबार


०९ जनवरी, २०२१
नयाँदिल्ली, भारत । भारतको महाराष्ट्रस्थित एक अस्पतालको शिशु स्याहार केन्द्रमा आगलागी हुँदा १० जना नवजात शिशुको मृत्यु भएको छ । भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले दिएको जानकारी अनुसार महाराष्ट्रको भण्डारामा रहेको शिशु अस्पतालको नवजात शिशु स्याहार केन्द्रमा आगो लागेको थियो ।

आगलागीमा परी १० जना नवजात शिशुको घटनास्थलमै ज्यान गएको बताइएको छ । अस्पतालमा लागेको आगो र त्यसपछि जमेको धुँवामा निसास्सिएर उनीहरुको मृत्यु भएको बताइएको छ । घटनामा परेका ७ जना नवजात शिशुको जिवितै उद्दार गरिएको छ । गएराति १ बजेतिर अस्पतालमा एक्कासी आगो लागेको थियो ।

घटनास्थल भारतका मुम्बईबाट करिब ९ सय किलोमिटरको दुरीमा रहेको छ । रातिको समयमा लागेको आगो स्थानीयवासिन्दा तथा दमकलको सहारामा आज बिहानमात्रै पूर्णरुपमा नियन्त्रणमा आएको थियो । आगलागीको कारण खुल्न सकेको छैन । रातिको समयमा विद्युत् सर्ट भएर आगो लागेको हुनसक्ने आशंका गरिएको छ । अहिले अस्पताल प्रशासनले घटनाको कारणबारे अनुसन्धान थालेको छ । जिवितै उद्धार गरिएका ७ जना शिशुहरुको अवस्था सामान्य रहेको बताइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोना महामारीकैबीच पहिलोपटक युरोपेली देश डेनमार्कले यसरी खोल्यो ‘प्राइमरी स्कुल’ कोरोना महामारीकैबीच पहिलोपटक युरोपेली देश डेनमार्कले यसरी खोल्यो ‘प्राइमरी स्कुल’

२०७७ जेठ १ गते बिहिबार

१४ मार्च, २०२०कोपनहेगन, डेनमार्क । डेनमार्क युरोपको यस्तो एउटा...

सिमा अतिक्रमणको विरोधमा काठमाडौंस्थित भारतीय दुताबास अगाडि धर्ना सिमा अतिक्रमणको विरोधमा काठमाडौंस्थित भारतीय दुताबास अगाडि धर्ना

२०७६ मंशिर २५ गते बुधबार

११ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । भारतीय पक्षले नेपाल भारत...

दुबईबाट आइपुगे १६९ नेपाली, विमानस्थलबाट सिधै ‘होल्डिङ्ग सेन्टर’ पु-याईयो दुबईबाट आइपुगे १६९ नेपाली, विमानस्थलबाट सिधै ‘होल्डिङ्ग सेन्टर’ पु-याईयो

२०७७ जेठ २३ गते शुक्रबार

०५ जुन, २०२०काठमाडौं । संयुक्त अरव इमिरेट्सको सार्जाबाट नेपालका...

‘काठमाण्डौं भ्याली’मा लकडाउन कडा पारियो, सडक गल्लीमा निस्के पक्राउ गरिने, हिँडेर समेत काठमाडौं आउन नपाईने ‘काठमाण्डौं भ्याली’मा लकडाउन कडा पारियो, सडक गल्लीमा निस्के पक्राउ गरिने, हिँडेर समेत काठमाडौं आउन नपाईने

२०७७ जेठ २ गते शुक्रबार

१५ मे, २०२०काठमाडौं । कोरोना (कोभिड१९) को संक्रमणको जोखिम...

Top