बेलायतमा पार्कबाटै हराईन् नेपाली बृद्द महिला, खोजि गरिदिन परिवारको याचना

Best Khabar Team | २०७७ कार्तिक २० गते बिहिबार


११ मे, २०२०
वेस्टह्याम । कोरोना संक्रमणबाट ग्रस्त बनेको पूर्वयुरोपेली मुलुक बेलायतको एउटा पार्कमा दिउँसो घुम्न निस्केकी एक बृद्द नेपाली महिला वेपत्ता भएकी छन् । बेलायतको राजधानी लण्डनको दक्षिण पूर्वमा रहेको प्लमस्टिडमा बस्ने ६६ वर्षकी धनमाया थापा स्थानीय समय अनुसार हिजो दिउँसो २ बजेदेखि वेपत्ता भएकी हुन् ।

उनी घर नजिकै रहेको एउटा प्लमस्टिड पार्कमा घुम्नका लागि निस्केको र त्यसपछि सम्पर्क विहिन बनेको उनको परिवारका सदस्यहरुले जानकारी दिएका छन् । घर नजिकै रहेको प्लमस्टिड कमन पार्कमा डुलेर आउँछु भनेर निस्ककी थापा आज आज अपरान्ह यो समाचार तयार पार्दासम्म सम्पर्क विहिन बनेको उनको परिवारका सदस्यले जानकारी दिएका छन् ।

धनमाया वेपत्ता भएको प्लमस्टिड पार्क

श्रीमान् रेवतबहादुर थापाका अनुसार धनमाया घुमेर फर्कन्छु भन्दै दिउँसो २ बजेतिर घरबाट निस्केकी थिइन् । उनले बोकेको मोवाइलमा उनका परिवारका सदस्यले बारम्बार फोन गर्दा फोन उठेको छैन । उनी गएको क्षेत्रमा परिवारका सदस्य तथा स्थानीय प्रहरीले हिजो राति अबेरसम्म उनको खोजी गरेको भएपनि बिहानसम्म उनको केही पत्तो लाग्न सकेको छैन । उनी हराएको बारेमा स्थानीय प्रहरीलाई समेत जानकारी गराईसकिएको छ ।

धनमाया वेपत्ता भएको पार्क क्षेत्र ।

श्रीमान् रेवतबहादुरका अनुसार धनमायाले रातो रंगको स्वेटर, पहेलो लुंगी र चप्पल लगाएकी छन् । गोरो वर्ण रहेकी धनमाया ५ फिट अग्ली रहेकी छन् । उनी श्रीमान् र छोरालगायत परिवारका साथमा बेलायत बस्दै आएकी थिइन् । वेपत्ता हुनुअघिसम्म पनि उनको स्वास्थ्य अवस्था पनि सामान्य नै रहेको परिवारले जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
झण्डै २ अर्व जरिवाना र ३ वर्ष जेल सजायाँको माग गर्दै बहुराष्ट्रिय कम्पनी वरुण बेभरेज विरुद्ध राजश्व छलीको मुद्दा झण्डै २ अर्व जरिवाना र ३ वर्ष जेल सजायाँको माग गर्दै बहुराष्ट्रिय कम्पनी वरुण बेभरेज विरुद्ध राजश्व छलीको मुद्दा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । नक्कली भ्याट विल प्रयोग...

अस्ताए बरिष्ठ गीतकार भैरबनाथ रिमाल अस्ताए बरिष्ठ गीतकार भैरबनाथ रिमाल

२०७८ भाद्र १६ गते बुधबार

२१ जनवरी, २०२१काठमाडौं । बरिष्ठ गीतकार भैरबनाथ रिमालको आज...

सोमबारदेखि देशभरका अस्पतालको ओपिडी सेवा पुनः सञ्चालन हुँदै सोमबारदेखि देशभरका अस्पतालको ओपिडी सेवा पुनः सञ्चालन हुँदै

२०७७ आश्विन १९ गते सोमबार

१० मे, २०२०काठमाडौं । लकडाउनका कारण ७ हप्तादेखि अवरुद्ध...

दिल्लीको मुख्यमन्त्रीमा तेश्रो पटकपनि केजरीवालनै दिल्लीको मुख्यमन्त्रीमा तेश्रो पटकपनि केजरीवालनै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ फेब्रुअरी, २०२० नयाँदिल्ली । नयाँदिल्लीले तेश्रोपटक पनि अरविन्द...

Top