लकडाउन जेठ ३२ सम्म लम्बियो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


३० मे, २०२०
काठमाडौं । सरकारले कोरोना रोग नियन्त्रणका लागि भन्दै जारी गरेको लकडाउन आगमी जेठ ३२ गतेसम्मका लागि जारी राख्ने निर्णय गरेको छ । नेपाल सरकार मन्त्रीपरिषद्को बैठकले कोरोना संक्रमितको संख्या ह्वात्तै बढेका कारण तत्काल लकडाउन खोल्न नसक्ने निर्णयसहित लकडाउन जेठ ३२सम्मका लागि बढाउने निर्णय गरेको हो ।

यसअघि सरकारले घोषणा गरेको लकडाउनको समयावधि यही जेठ २० गते सकिँदै छ । तर भारतबाट पछिल्ला दिनहरुमा हजारौं नेपालीहरु स्वदेश फर्केको र त्यसका कारण देशका विभिन्न जिल्लामा कोरोना संक्रमितहरुको संख्या बढ्दै गएपछि तत्काल लकडाउन नखोल्ने निर्णय भएको सरकारका प्रवक्ताले जनाएका छन् । कोरोना रोगको संक्रमण बढ्दै गएपछि गएको चैत्र ५ गतेदेखि सरकारले नेपालमा लकडाउन घोषणा गरेको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
काठमाडौं विमानस्थलमा कोरोना नियन्त्रणको पूर्वतयारी : भिजिटर पास बन्द, विदाई र स्वागतमा विमानस्थल नआउन आफन्तलाई आग्रह काठमाडौं विमानस्थलमा कोरोना नियन्त्रणको पूर्वतयारी : भिजिटर पास बन्द, विदाई र स्वागतमा विमानस्थल नआउन आफन्तलाई आग्रह

२०७६ माघ २० गते सोमबार

०२ मार्च, २०२० काठमाडौं । विश्वभर प्रकोपको रुपमा देखिएको...

क्यानडाका प्रधानमन्त्री पत्नीलाई कोरोनाको आशंका,  प्रधानमन्त्री पनि ‘आइसोलेसनमा’ क्यानडाका प्रधानमन्त्री पत्नीलाई कोरोनाको आशंका, प्रधानमन्त्री पनि ‘आइसोलेसनमा’

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ मार्च, २०२० टोरोन्टो । क्यानडाका प्रधानमन्त्री जस्टिन ट्रुडो...

अमेरिकाको नयाँ राष्ट्रपतिमा जो बाइडेन जित नजिक अमेरिकाको नयाँ राष्ट्रपतिमा जो बाइडेन जित नजिक

२०७७ जेठ २९ गते बिहिबार

०६ नोभेम्बर, २०२०न्यूयोर्क, अमेरिका । निर्वतमान राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पलाई...

दक्षिण कोरिया पुग्यो कोरोना भाइरसको प्रकोप, १ को मृत्यु, कम्तीमा १ सयमा संक्रमण दक्षिण कोरिया पुग्यो कोरोना भाइरसको प्रकोप, १ को मृत्यु, कम्तीमा १ सयमा संक्रमण

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनवरी, २०२० सोल । दक्षिण कोरियामा पहिलोपटक कोरोना...

Top