अमेरिकामा कोरोनाबाट एकैदिन १ सय ७ को मृत्यु, संक्रमितको संख्या ७८ हजार नाघ्यो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२६ मार्च, २०२०
न्यूर्योक । विश्वव्यापी रुपमा महामारीको रुपमा फैलिएको केरोना भाइरसको संक्रमणबाट अमेरिका पनि नराम्ररी प्रभावित बनेको छ । अमेरिकामा यो समाचार तयार पार्दासम्म कोरोनाको संक्रमणबाट अहिलेसम्म अमेरिकामा १ हजार १ सय ३६ जनाको मृत्यु भै सकेको छ भने ७८ हजार ७ सय ५ जना संक्रमित विभिन्न अस्पतालमा उपचार गराईरहेका छन् ।

अमेरिकामा पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोनाको संक्रमणको कारण १ सय ७ जनाले ज्यान गुमाएका छन् । यो तथ्यांकबाट अमेरिका नराम्ररी झस्किएको छ । कोरोनाका कारण अमेरिकाको न्यूर्योक, वासिंटन डिसी र न्यूजर्सी राज्यमा सबैभन्दा बढी प्रभावित भएका छन् । न्यूर्योकमा अहिलेसम्म ३ सय ८५ जनाको कोरोनाको संक्रमणबाट ज्यान गएको छ भने ३७ हजार २ सय ५८ जना संक्रमित भएका छन् ।

यस्तै, वासिंटन डिसीमा १ सय ३२ जनाको ज्यान गएको छ । भने न्यूजर्सीमा ८१ जनाको ज्यान गएको छ । यस्तै क्यालिफोर्नियामा ६८ जना, मिचिगेन राज्यमा ६०, फ्लोलिडामा २८, पेन्सिलभेनियामा १६, टेक्सासमा १८, जियोर्जियामा ४८, इन्डियाना राज्यमा १७, क्लोराडोमा १९ जनाको ज्यान गै सकेको छ ।

अमेरिकामा अधिकांश राज्यहरु कोरोनाबाट प्रभावित बनेका छन् । अहिले यहाँको सरकारले सिँगो सिटीलाई लकडाउन गरी कोरोना संक्रमितको उपचार तीब्र बनाएपनि संक्रमण रोकिएको छैन ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बेलायतमा पार्कबाटै हराईन् नेपाली बृद्द महिला, खोजि गरिदिन परिवारको याचना बेलायतमा पार्कबाटै हराईन् नेपाली बृद्द महिला, खोजि गरिदिन परिवारको याचना

२०७७ कार्तिक २० गते बिहिबार

११ मे, २०२०वेस्टह्याम । कोरोना संक्रमणबाट ग्रस्त बनेको पूर्वयुरोपेली...

राँके जुलुस निकाल्ने तयारी गर्दैगर्दा विप्लव समूहका ५ जना काठमाडौंमा पक्राउ राँके जुलुस निकाल्ने तयारी गर्दैगर्दा विप्लव समूहका ५ जना काठमाडौंमा पक्राउ

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२० जुन, २०१९ काठमाडौं । आज साँझ राजधानीका विभिन्न...

काठमाडौं उपत्यकामा ४५ सहित देशभर थप २७४ जनामा कोरोना संक्रमण काठमाडौं उपत्यकामा ४५ सहित देशभर थप २७४ जनामा कोरोना संक्रमण

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० जुलाई, २०२०काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौं उपत्यकामा...

नेकपाको  निर्णय : ३ नम्बर प्रदेशको  नाम बाग्मती, केन्द्र हेटौंडा नेकपाको निर्णय : ३ नम्बर प्रदेशको नाम बाग्मती, केन्द्र हेटौंडा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पाटी (नेकपा)...

Top