ललितपुरमा शुक्रबार १८ घण्टे कर्फ्यूको घोषणा

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन २६ गते सोमबार


०३ सेप्टेम्बर, २०२०
सानेपा, ललितपुर । रातो मत्स्येन्द्रनाथको रथ तान्ने क्रममा प्रहरी र स्थानीय वासिन्दाबीच भएको झडप र त्यसपछि उत्पन्न परिस्थितिलाई लिएर जिल्ला प्रशासन कार्यालयले भोलि बिहान ४ बजेदेखि राति १० बजेसम्म ललितपुरमा कर्फ्यू आदेश जारी गरेको छ । सरकारले जारी गरेको निषेधाज्ञाकै समयमा स्थानीय वासिन्दा रातो मत्स्येन्द्रनाथको रथयात्रामा सहभागी भएपछि आज दिउँसो ललितपुरको पुल्चोकमा रथयात्रामा सहभागी र प्रहरीबीच झडप भएको थियो ।

रथ तान्न भेला भएकाहरुलाई त्यहाँबाट धपाउन प्रहरीले अश्रुग्याँस र पानीको फोहोरासमेत प्रहार गरेको थियो । घटनामा रथयात्रामा सहभागी र सुरक्षामा खटिएका प्रहरी दुबैतर्फ केही घाइते समेत भएका छन् । त्यसपछि उत्पन्न परिस्थिति र सम्भावित झडपलाई मध्यनजर गर्दै स्थानीय प्रशासनले भोलि (शुक्रबार) बिहान ४ बजेदेखि राति १० बजेसम्म ललितपुर महानगरपालिका क्षेत्रभित्र १८ घण्टे कर्फ्यू आदेश जारी गरेको हो ।

घटनापछि उत्पन्न परिस्थिति, भावी सुरक्षालगायतलाई लिएर जिल्लाका सुरक्षानिकाय, राजनीतिक दल र स्थानीय प्रशासनबीच भएको भर्चुअल बैठकपछि जिल्लामा भोलि कर्फ्यू आदेश जारी गर्ने निर्णय भएको जिल्ला प्रशासन कार्यालयले जनाएको छ । कफर्यु उल्लंघन गर्नेमाथि गोलीसमेत प्रहार गर्नसक्ने चेतावनी स्थानीय प्रशासनले दिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
८० वर्षपछि यसरी बन्द भयो बीबीसी हिन्दिको रेडियो सेवा (अन्तिम भागसहित) ८० वर्षपछि यसरी बन्द भयो बीबीसी हिन्दिको रेडियो सेवा (अन्तिम भागसहित)

२०७६ माघ १९ गते आइतबार

०२ फेब्रुअरी, २०२० नयाँदिल्ली । ८० वर्ष लामो आरोह...

कोरोना संक्रमित बढ्न थालेपछि युरोपका अधिकांश देशमा फेरि लकडाउन तथा कर्फ्यू , हल्याण्डमा कर्फ्यूको विरोधमा प्रदर्शन कोरोना संक्रमित बढ्न थालेपछि युरोपका अधिकांश देशमा फेरि लकडाउन तथा कर्फ्यू , हल्याण्डमा कर्फ्यूको विरोधमा प्रदर्शन

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ जनवरी, २०२१लिंकरोभर, बेल्जियम । कोरोना भाइरसको दोश्रो लहरले...

संखुवासभाको सिसुवामा भीषण पहिरो, ८ घर बगायो, ११ जना वेपत्ता संखुवासभाको सिसुवामा भीषण पहिरो, ८ घर बगायो, ११ जना वेपत्ता

२०७७ मंशिर २२ गते सोमबार

१२ जुलाई, २०२०खाँदबारी, संखुवासभा । विगत केहीदिनयता परेको अविरल...

काठमाडौं छाड्दै सर्वसाधारण, ५ दिनमा १ लाख बढी बाहिरिए काठमाडौं छाड्दै सर्वसाधारण, ५ दिनमा १ लाख बढी बाहिरिए

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ मार्च, २०२० काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमण र...

Top