ललितपुरमा शुक्रबार १८ घण्टे कर्फ्यूको घोषणा

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन २६ गते सोमबार


०३ सेप्टेम्बर, २०२०
सानेपा, ललितपुर । रातो मत्स्येन्द्रनाथको रथ तान्ने क्रममा प्रहरी र स्थानीय वासिन्दाबीच भएको झडप र त्यसपछि उत्पन्न परिस्थितिलाई लिएर जिल्ला प्रशासन कार्यालयले भोलि बिहान ४ बजेदेखि राति १० बजेसम्म ललितपुरमा कर्फ्यू आदेश जारी गरेको छ । सरकारले जारी गरेको निषेधाज्ञाकै समयमा स्थानीय वासिन्दा रातो मत्स्येन्द्रनाथको रथयात्रामा सहभागी भएपछि आज दिउँसो ललितपुरको पुल्चोकमा रथयात्रामा सहभागी र प्रहरीबीच झडप भएको थियो ।

रथ तान्न भेला भएकाहरुलाई त्यहाँबाट धपाउन प्रहरीले अश्रुग्याँस र पानीको फोहोरासमेत प्रहार गरेको थियो । घटनामा रथयात्रामा सहभागी र सुरक्षामा खटिएका प्रहरी दुबैतर्फ केही घाइते समेत भएका छन् । त्यसपछि उत्पन्न परिस्थिति र सम्भावित झडपलाई मध्यनजर गर्दै स्थानीय प्रशासनले भोलि (शुक्रबार) बिहान ४ बजेदेखि राति १० बजेसम्म ललितपुर महानगरपालिका क्षेत्रभित्र १८ घण्टे कर्फ्यू आदेश जारी गरेको हो ।

घटनापछि उत्पन्न परिस्थिति, भावी सुरक्षालगायतलाई लिएर जिल्लाका सुरक्षानिकाय, राजनीतिक दल र स्थानीय प्रशासनबीच भएको भर्चुअल बैठकपछि जिल्लामा भोलि कर्फ्यू आदेश जारी गर्ने निर्णय भएको जिल्ला प्रशासन कार्यालयले जनाएको छ । कफर्यु उल्लंघन गर्नेमाथि गोलीसमेत प्रहार गर्नसक्ने चेतावनी स्थानीय प्रशासनले दिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पूर्वप्रम भट्टराईको ट्वीट ‘विवादित’ पूर्वप्रम भट्टराईको ट्वीट ‘विवादित’

२०७६ पुष १६ गते बुधबार

०१ जनवरी, २०२० काठमाडौं । पूर्व प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईले...

डब्ल्यूएचओले भन्यो : ‘युद्दग्रस्त मुलुकमा फैलिएको कोरोना भयाबह बन्न सक्छ’ डब्ल्यूएचओले भन्यो : ‘युद्दग्रस्त मुलुकमा फैलिएको कोरोना भयाबह बन्न सक्छ’

२०७६ माघ २२ गते बुधबार

०२ मे, २०२०सुडान । अफ्रिकी महादेश तथा केही युद्दग्रस्त...

सांसद अपहरण काण्ड : काठमाडौं प्रहरीमा उजुरी दर्ता भएन सांसद अपहरण काण्ड : काठमाडौं प्रहरीमा उजुरी दर्ता भएन

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६अप्रिल, २०२०काठमाडौं । प्रहरीले पूर्वप्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईसहितको टोलीले दायर...

गोर्खामा झुण्डिएर आत्महत्याको प्रयास गर्ने एक युवकको उपचारको क्रममा पाटन अस्पतालमा मृत्यु, मृत्युपछि गरिएको परीक्षणमा कोरोना पुष्टि गोर्खामा झुण्डिएर आत्महत्याको प्रयास गर्ने एक युवकको उपचारको क्रममा पाटन अस्पतालमा मृत्यु, मृत्युपछि गरिएको परीक्षणमा कोरोना पुष्टि

२०७७ असार २३ गते मंगलबार

०८ जुलाई, २०२०आरुघाट, गोर्खा । गोर्खा जिल्लामा झुण्डिएर आत्महत्याको...

Top