हेटौंडामा गाँजा तस्कर समात्न २ राउन्ड हवाई फायर

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र १९ गते बुधबार


०४ जनवरी २०२०
हेटौंडा । मकवानपुरमा प्रहरीले गाँजा तस्कर समात्नका लागि गोली चलाउनु परेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका अनुसार विशेष सुराकीको आधारमा गाडीमा गाँजा लिएर आएको सूचना पाएपछि प्रहरीको टोली त्यता अघि बढेको थियो ।

पूर्व पश्चिम लोकमार्ग अन्र्तगत पर्ने चुरियामाईको जंगलमा गाडी चेक जाँच गर्ने क्रममा प्रहरीले गाडी रोक्न खोजेको थियो । तर उनीहरुले भारतीय नम्बर प्लेट डीएल ३ सीए क्यु नम्बरको सो कार नरोकेपछि प्रहरीले दुई राउन्ड हवाई फायर गरेको थियो । त्यसलगत्तै प्रहरीले उनीहरुलाई पिछा गर्ने क्रममा केही अगाडि गाडी र ३२ गाँजा अनि त्यसमा संलग्न ३ जनलाई नियन्त्रणमा लिएको जनाएको छ ।

प्रहरीले गाडी चालक भारतका मोतिहारीका दिलिपकुमार सिंह, कारमा सवार मोतिहारीकै १८ वर्षीय उज्जलकुमार ठाकुर, रौतहट यमुनामाई ४ का २४ वर्षीय विकाश सिंहलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । उनीहरुलाई गाडी छाडेर भाग्दै गरेका बेला प्रहरीले पक्रेको हो ।

उनीहरुको साथमा रहेको ३२ किलोग्राम गाँजा पनि प्रहरीले बरामद गरेको छ । प्रक्राउ परेकाहरुलाई प्रदेश नम्बर ३ स्थित प्रहरी मुख्यालयमा बुझाइएको छ । घटनाको थप अनुसन्धान अघि बढाईको प्रहरीको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कास्कीमा सर्तसहित निषेधाज्ञा खुकुलो पारियो, सवारी साधनमा जोर विजोर लागू कास्कीमा सर्तसहित निषेधाज्ञा खुकुलो पारियो, सवारी साधनमा जोर विजोर लागू

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२८ अगस्ट, २०२०लेकसाईट, पोखरा कास्की । चार नम्बर प्रदेश...

पर्वतमा कोरोना : ८ जना निको भएर घर फर्के, ५ नयाँ संक्रमित थपिए पर्वतमा कोरोना : ८ जना निको भएर घर फर्के, ५ नयाँ संक्रमित थपिए

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ जुन, २०२०फलेबास, पर्वत । गण्डकी प्रदेश अन्र्तगतको पर्वत...

अबैध आप्रबासी लिएर इटली जाँदै गरेको पानीजहाज ट्युनिसियामा दुर्घटना, ४६ को मृत्यु, मृतक अधिकांश महिला अबैध आप्रबासी लिएर इटली जाँदै गरेको पानीजहाज ट्युनिसियामा दुर्घटना, ४६ को मृत्यु, मृतक अधिकांश महिला

२०७७ कार्तिक २१ गते शुक्रबार

११ जुन, २०२०टुनिस, ट्युनिसिया । अफ्रिकी मुलुक ट्युनिसियाबाट अबैध...

कोरोना संक्रमणबाट ललितपुरको पाटन अस्पतालमा २ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट ललितपुरको पाटन अस्पतालमा २ जनाको मृत्यु

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमणमा परी अस्पतालमा...

Top