hi himalaya nepal

हेटौंडामा गाँजा तस्कर समात्न २ राउन्ड हवाई फायर

Best Khabar Team | २०७६ पुष १९ गते शनिबार


०४ जनवरी २०२०
हेटौंडा । मकवानपुरमा प्रहरीले गाँजा तस्कर समात्नका लागि गोली चलाउनु परेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका अनुसार विशेष सुराकीको आधारमा गाडीमा गाँजा लिएर आएको सूचना पाएपछि प्रहरीको टोली त्यता अघि बढेको थियो ।

पूर्व पश्चिम लोकमार्ग अन्र्तगत पर्ने चुरियामाईको जंगलमा गाडी चेक जाँच गर्ने क्रममा प्रहरीले गाडी रोक्न खोजेको थियो । तर उनीहरुले भारतीय नम्बर प्लेट डीएल ३ सीए क्यु नम्बरको सो कार नरोकेपछि प्रहरीले दुई राउन्ड हवाई फायर गरेको थियो । त्यसलगत्तै प्रहरीले उनीहरुलाई पिछा गर्ने क्रममा केही अगाडि गाडी र ३२ गाँजा अनि त्यसमा संलग्न ३ जनलाई नियन्त्रणमा लिएको जनाएको छ ।

प्रहरीले गाडी चालक भारतका मोतिहारीका दिलिपकुमार सिंह, कारमा सवार मोतिहारीकै १८ वर्षीय उज्जलकुमार ठाकुर, रौतहट यमुनामाई ४ का २४ वर्षीय विकाश सिंहलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । उनीहरुलाई गाडी छाडेर भाग्दै गरेका बेला प्रहरीले पक्रेको हो ।

उनीहरुको साथमा रहेको ३२ किलोग्राम गाँजा पनि प्रहरीले बरामद गरेको छ । प्रक्राउ परेकाहरुलाई प्रदेश नम्बर ३ स्थित प्रहरी मुख्यालयमा बुझाइएको छ । घटनाको थप अनुसन्धान अघि बढाईको प्रहरीको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
झापामा थपिए अर्का कोरोना संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ५२ पुग्यो झापामा थपिए अर्का कोरोना संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ५२ पुग्यो

२०७७ बैशाख १४ गते आइतबार

२६ अप्रिल, २०२०दकम । पूर्वी नेपालको झापामा कोरोना संक्रमित...

‘कोरोनाको खोप उपलब्ध नहुञ्जेल विद्यालय नखोल्न फिलिपिन्सका राष्ट्रपतिको निर्देशन ‘कोरोनाको खोप उपलब्ध नहुञ्जेल विद्यालय नखोल्न फिलिपिन्सका राष्ट्रपतिको निर्देशन

२०७७ जेठ १३ गते मंगलबार

२६ मे, २०२०मनिला । कोरोना भाइरसका संक्रमणका कारण करिब...

स्पेनमा कोरोना संक्रमणमा पहिलोपटक राजपरिवारका सदस्यको मृत्यु : राजकुमारी  मारियाको निधन कोरोनाबाटै भएको अस्पतालले ग-र्यो पुष्टि स्पेनमा कोरोना संक्रमणमा पहिलोपटक राजपरिवारका सदस्यको मृत्यु : राजकुमारी मारियाको निधन कोरोनाबाटै भएको अस्पतालले ग-र्यो पुष्टि

२०७६ चैत्र १५ गते शनिबार

२८ मार्च, २०२०बार्सिलोना । स्पेनमा पछिल्ला दिनहरुमा भयाबह बन्दै...

आस्था राउत एयरपोर्ट काण्ड : कफिको कप लिएर विमानस्थलको चेकिङ्गसम्म पुगेपछिको  लफडा (भिडियोसहित) आस्था राउत एयरपोर्ट काण्ड : कफिको कप लिएर विमानस्थलको चेकिङ्गसम्म पुगेपछिको लफडा (भिडियोसहित)

२०७६ माघ ३ गते शुक्रबार

१७ जनवरी, २०२०काठमाडौं । गायिका आस्था राउतले आफूलाई काठमाडौंको...

Top