अख्तियार पस्यो गुठीसंस्थानमा : प्रमुख प्रशासक पुगे अख्तियारको हिरासतमा

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१७ डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । पछिल्ला केही महिनायता गुठी तथा रैकर जग्गाहरु अबैधानिक रुपमा व्यक्तिको नाममा गर्नेक्रम तीव्र भैरहेका बेला अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले गुठी संस्थानभित्र भएको भ्रष्टाचार र यसमा संलग्नहरुमाथि कारबाही थालेको छ ।

यही क्रममा अख्तियारले गुठी संस्थानकाठमाडौंका प्रमुख प्रशासक नारायण चौधरी र उप–प्रशासक जयप्रसाद रेग्मीलाई त्रिपुरेश्वरस्थित संस्थानको कार्यालयबाट नियन्त्रणमा लिएको छ । चौधरी र रेग्मी विरुद्ध गुठीको जग्गा गुठीमै कायम गर्ने क्रममा घुस लिएको आरोपमा मुद्दा दायर गरेको अख्तियार स्रोतले दाबी गरेको छ । पक्राउ परेका दुबैजनालाई अख्तियारले नियन्त्रणमा लिएर टंगालस्थित हिरासतमा राखेको छ ।

निजहरुले काठमाडौं महानगरपालिका वडा नम्बर १ स्थित गुठीको जग्गासम्बन्धी संस्थानमा चलिरहेको मुद्दा हेर्दा घुस लिएको अख्तियारको आरोप छ । उनीहरुले लिएको घुस रकमबारे भने अख्तियारले केही खुलाएको छैन । उनीहरुलाई नियन्त्रणमा लिएसँगै भोलि विशेष अदालतमा मुद्दा दायर गर्ने तयारीमा आफूहर जुटेको

अख्तियारको भनाई छ । यसैबीच अख्तियारले आजमात्रै भ्रष्टाचारसम्बन्धी करिब १ दर्जन मुद्दा दायर गरेका छ । देशका विभिन्न स्थानमा भएका भ्रष्टाचार र भ्रष्टाचारीहरुमाथि अख्तियारले मुद्दा दायर गरेको जनाएको छ । जसमा गुठी संस्थानमा भएको भ्रष्टाचारदेखि नक्कली शैक्षिक योग्यताको प्रमाणपत्र पेश गरेकोसम्मका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
राष्ट्रिय सभाका रिक्त सदस्य चयनका लागि माघ ९ मा चुनाव प्रस्ताव राष्ट्रिय सभाका रिक्त सदस्य चयनका लागि माघ ९ मा चुनाव प्रस्ताव

२०७६ भाद्र २६ गते बिहिबार

१० डिसेम्बर, २०१९काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले राष्ट्रिय सभाका रिक्त...

कोरोना महामारीकैबीच पहिलोपटक युरोपेली देश डेनमार्कले यसरी खोल्यो ‘प्राइमरी स्कुल’ कोरोना महामारीकैबीच पहिलोपटक युरोपेली देश डेनमार्कले यसरी खोल्यो ‘प्राइमरी स्कुल’

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ मार्च, २०२०कोपनहेगन, डेनमार्क । डेनमार्क युरोपको यस्तो एउटा...

काठमाडौंमा भूमिगत ढंगले सञ्चालित विप्लव समूहको कार्यालयमा प्रहरी छापा, ६ जना हतियारसहित पक्राउ काठमाडौंमा भूमिगत ढंगले सञ्चालित विप्लव समूहको कार्यालयमा प्रहरी छापा, ६ जना हतियारसहित पक्राउ

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । सरकारद्वारा प्रतिबन्धित नेत्रविक्रम चन्द...

काठमाडौंको टोखा र बुढानिलकण्ठका ३ सहित थप ७२ मा कोरोना, संक्रमितको संख्या ६७५ पुग्यो काठमाडौंको टोखा र बुढानिलकण्ठका ३ सहित थप ७२ मा कोरोना, संक्रमितको संख्या ६७५ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ मे, २०२०काठमाडौं । देशको राजधानी काठमाडौंको टोखा नगरपालिकामा...

Top