पर्वतको पहिरो अपडेट : मृतकको संख्या ८ पुग्यो, १ अझै वेपत्ता

Best Khabar Team | २०७७ जेठ ३२ गते आइतबार


१४ जुन, २०२०
फलेबास, पर्वत । पर्वतको सदरमुकाम कुस्मा नजिकैको दुर्लुङ्गमा गएराति वर्षासँगै आएको पहिरोमा परी ज्यान गुमाउनेको संख्या ८ पुगेको छ । यसअघि हिजो राति अबेरसम्म २ जनाको मृत्यु भएको र ७ जना वेपत्ता भएको बताइएपनि सुरक्षाकर्मी र स्थानीय वासिन्दाले गरेको खोजी तथा उद्दार कार्यमा आज मध्यान्हसम्म थप ६ जनाको शव भेटिएको छ ।

पर्वतको कुश्मा नगरपापिलकाको वडा नम्बर ३ मा पर्ने दुर्लुङस्थित ढकालबारी भन्ने ठाउँमा स्थानीय दुई घर पहिरोले पुरिएको थियो । घर नजिकै रहेका एउटा डाँडोबाट खसेको पहिरोमा परी स्थानीय तुलबहादुर थापा र कमला विकको घर परिँदा दुई घरमा रहेका ९ जना वेपत्ता भएका थिए ।

प्रहरी र स्थानीय वासिन्दाले गरेको खोजबीनका क्रममा तुलबहादुर थापा, उनकी श्रीमती मिनकुमारी थापा र एक ११ वर्षकी बालिकाको शव गएराति निकालिएको छ । थापाको परिवारका ६ जना सदस्य र कमला विकको घरका ३ जना सो पहिरोमा परेर वेपत्ता भएका थिए । वेपत्तामध्ये थप ५ जनाको शव भेटिएको प्रहरीको भनाई छ । घटनामा हराईरहेका एकको अवस्था अझै अज्ञात रहेको र खोजी कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

यो पनि पढ्नुहोला ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
१५७ नेपाली बोकेर दुबईबाट उड्यो एयर अरेवियाको विमान १५७ नेपाली बोकेर दुबईबाट उड्यो एयर अरेवियाको विमान

२०७७ जेठ २३ गते शुक्रबार

०५ जुन, २०२०सार्जा । कोरोना भाइरसको प्रकोप फैलन नदिन...

म्यानमारमा सैन्य दमन हिंसात्मक बन्दै : ज्यान जोगाउन हजारौं जनता थाइल्याण्डतर्फ भागे म्यानमारमा सैन्य दमन हिंसात्मक बन्दै : ज्यान जोगाउन हजारौं जनता थाइल्याण्डतर्फ भागे

२०७७ चैत्र १६ गते सोमबार

२९ मार्च, २०२१बैंकक, थाइल्याण्ड । म्यानमारमा गएको फेब्रुअरी १...

ज्ञान लिएर जाने होइन, छोडेर जाने हो ज्ञान लिएर जाने होइन, छोडेर जाने हो

२०७७ मंशिर २७ गते शनिबार

– पद्मप्रसाद शर्मा घोराहीउपमहानगरपालिका ९, अस्पारा, दाङ हरेक मानवमा...

तिलिचोको ‘तिलस्मी जादू’ तिलिचोको ‘तिलस्मी जादू’

२०७६ असार ३ गते मंगलबार

कसरी पुग्ने तिलिचो ? पहिलो बाटो यो ताल पुग्न...

Top