पर्वतको दुर्लुङ्मा भीषण पहिरो, २ घर पुर्दा ७ वेपत्ता, २ को शव भेटियो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१३ जुन, २०२०
फलेबास, पर्वत । पर्वत जिल्लाको सदरमुकाम कुस्मासँगै जोडिएको दुर्लुङ्गमा केहीबेरअघि भीषण पहिरो गएको छ । करिब २ घण्टाअघिदेखि शुरुभएको भारी वर्षासँगै गएको पहिरोमा परेका कुस्मा नगरपालिका वडा नम्बर ३ दुर्लुङ्गमा २ वटा घरहरु बगाएको स्थानीयले बताएका छन् ।

दुर्लुङ्गको सरनचौरमा रहेको स्थानीय तुलबहादुर थापा र कमला विकको घर पहिरोले पुर्दा कम्तीमा ९ जना वेपत्ता भएको बताइएको छ । उनीहरुमध्ये २ जनाको शव भेटिएको खबर प्राप्त भएको छ । सो घटनामा १ जना महिला र एक बालिकाको शव फेला परेको बताइएपनि भीषण वर्षा जारी रहेकोले घटनाको बारेमा विस्तृत विवरण प्राप्त हुन सकेको छैन ।

अहिले घटनास्थलमा स्थानीय वासिन्दा र प्रहरीको टोली पुगेर पहिरोमा पुरिएकाहरुको खोजी कार्य तीब्र बनाएको छ । घटनामा अहिलेसम्म ७ जना वेपत्ता भएको र दुई जनाको शव भेटिएको स्थानीय वडाका प्रतिनिधिले बेस्टखबर डटकमलाई जानकारी दिएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पोखरामा  कोरोना संक्रमण भेटिएको छैन : स्वास्थ्य मन्त्रालय (अपडेट) पोखरामा कोरोना संक्रमण भेटिएको छैन : स्वास्थ्य मन्त्रालय (अपडेट)

२०७६ फाल्गुन २१ गते बुधबार

०३ मार्च, २०२० काठमाडौं । स्वास्थ्य मन्त्रालयले पोखरामा एक...

लकडाउन खुकुलो : नीजि सवारी साधन जोर विजोर गरेर चल्न दिइने, पसलहरु खुल्ने, लामो दुरीका गाडी तत्काल सञ्चालन गर्न नपाईने लकडाउन खुकुलो : नीजि सवारी साधन जोर विजोर गरेर चल्न दिइने, पसलहरु खुल्ने, लामो दुरीका गाडी तत्काल सञ्चालन गर्न नपाईने

२०७७ आश्विन २० गते मंगलबार

१० जुन, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमणका कारण मुलुकभर...

परिश्रमी हातहरू : जसको दैनिकी माटोसँगै खेलेर वित्दछ परिश्रमी हातहरू : जसको दैनिकी माटोसँगै खेलेर वित्दछ

२०७६ भाद्र २६ गते बिहिबार

पि.एल. तरङ्ग, सुकुलढोका / भक्तपुरभक्तपुर सुकुल ढोकाका ६५ वर्षका...

सर्वोच्चले साढे १६ वर्ष जेल सजायाँ घटाई दिएपछि पूर्वडिआइजी कोइराला थुनामुक्त सर्वोच्चले साढे १६ वर्ष जेल सजायाँ घटाई दिएपछि पूर्वडिआइजी कोइराला थुनामुक्त

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ जुलाई, २०२०काठमाडौं । आफ्नै श्रीमतीको हत्या गरी शव...

Top