नेपाल प्रहरीको मुख्य कार्यालय काठमाडौंमा कार्यरत ४ प्रहरीमा कोरोना पुष्टि, अन्य केहीको रिपोर्ट आउन बाँकी

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण ११ गते आइतबार


२६ जुलाई, २०२०
काठमाडौं । काठमाडौंको नक्सालमा रहेको प्रहरी प्रधान कार्यालयमा कार्यरत चार जना प्रहरीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । प्रहरी स्रोतका अनुसार प्रहरी प्रधान कार्यालय अन्र्तगतको सवारी शाखामा कार्यरत ४ जना प्रहरीमा २ दिनअघि गरिएको स्वाब परीक्षणको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको हो । मुख्यालयमै गरिएको परीक्षणका क्रममा पोजेजिभ रिपोर्ट आएपछि यसको थप पुष्टिका लागि स्वाब टेकुमा रहेको राष्ट्रिय प्रयोगशालामा पठाइएकोमा त्यहाँबाट पनि पोजेटिभ रिपोर्ट आएको छ ।

प्रहरी मुख्यालय । तस्वीर : नेपाल प्रहरी

उनीहरुको सम्पर्कमा रहेका अन्य केहीको पनि स्वाब परीक्षण भै रहेको र रिपोर्ट आउन बाँकी रहेको बताइएको छ । अहिले सवारी शाखाका ३ जनामा मात्रै कोरोना पुष्टि भएपनि उनीहरुको सम्पर्कमा रहेका अन्य शाखाका केही प्रहरी अधिकारीहरुमा पनि कोरोनासँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखिएका कारण संक्रमितको संख्या बढ्नसक्ने अनुमान गरिएको छ ।

संक्रमितहरुलाई अहिले प्रहरी अस्पतालको आइसोलेसनमा राखेर उपचार अघि बढाइएको छ भने उनीहरु कार्यरत शाखा र उनीहरुको सम्पर्कमा आएका अन्यलाई पनि प्रहरीले तयार पारेको क्वारेन्टाइनमा राख्ने तयारी भै रहेको छ । यो विषयमा स्वास्थ्य मन्त्रालयले यो समाचार तयार पार्दासम्म कुनै औपचारिक जानकारी सार्वजनिक गरेको छैन ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोनाबारे भ्रमछर्ने अनलाईनप्रति कठोर बन्दै प्रेस काउन्सिल : १४ अनलाईन बन्द,  ३६ वटालाई स्पष्टीकरण (अनलाईनको सूची र कारणसहित) कोरोनाबारे भ्रमछर्ने अनलाईनप्रति कठोर बन्दै प्रेस काउन्सिल : १४ अनलाईन बन्द, ३६ वटालाई स्पष्टीकरण (अनलाईनको सूची र कारणसहित)

२०७६ चैत्र १७ गते सोमबार

३० मार्च, २०२०काठमाडौं । महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसको...

देशभर बाढीको ताण्डव, पृथ्वी राजमार्ग पूर्णरुपमा अवरुद्ध, हुम्लामा हिमपहिरोको खतरा बढेको भन्दै स्थानीयलाई सतर्क गराईयो देशभर बाढीको ताण्डव, पृथ्वी राजमार्ग पूर्णरुपमा अवरुद्ध, हुम्लामा हिमपहिरोको खतरा बढेको भन्दै स्थानीयलाई सतर्क गराईयो

२०७७ श्रावण ५ गते सोमबार

२० जुलाई, २०२०काठमाडौं । अविरल वर्षासँगै आएको बाढि पहिरोमा...

महाप्रसाद अधिकारी बने नेपाल राष्ट्र बैंकको १७ औं गभर्नर महाप्रसाद अधिकारी बने नेपाल राष्ट्र बैंकको १७ औं गभर्नर

२०७६ चैत्र २४ गते सोमबार

०६ मार्च, २०२० काठमाडौं । नेपाल राष्ट्रबैंकले नयाँ गर्भनर...

कोरोनाको विश्वयापी प्रकोप : भारतमा पनि एकको ज्यान गयो, संक्रमितको संख्या ६० पुग्यो कोरोनाको विश्वयापी प्रकोप : भारतमा पनि एकको ज्यान गयो, संक्रमितको संख्या ६० पुग्यो

२०७६ फाल्गुन २९ गते बिहिबार

१२ मार्च, २०२०नयाँ दिल्ली । भारतमा कोरोना संक्रमित एक...

Top