एकै टोलका १५ जनामा कोरोना संक्रमण

Best Khabar Team | २०७७ बैशाख २१ गते आइतबार


०३ मे, २०२०
नेपालगञ्ज । नेपालमा पहिलोपटक एकैदिन एकै जिल्लाको एकै टोलमा सबैभन्दा बढी कोरोना संक्रमित भेटिएका छन् । बाँकेको नेपालगञ्जस्थित महेन्द्रपार्क टोलमा बस्ने थप ६ जनामा आज साँझ कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि सरकारले गरेको छ । यसअघि आजै दिउँसो सोही टोलमा बस्ने ९ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएको थियो ।

आज साँझ कोरोना संक्रमित भएको पुष्टि भएकाहरुमा १६, २१ र ३४ वर्षका पुरुष तथा ४०, ५५ र ६० वर्षकी महिला रहेकी छन् । उनीहरुको नेपालगञ्जमा रहेको भेरी अञ्चल अस्पतालको आइसोलेसन वार्डमा उपचार भै रहेको छ । यसअघि भेटिएका ९ जना संक्रमितहरुको सम्पर्कमा रहेका थप गाउँलेको स्वाब परीक्षणका क्रममा थप ६ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएको मन्त्रालयलको भनाई छ । यो सँगै आजमात्रै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या १६ थपिएर कुल ७५ पुगेको छ ।

आजै पर्साको वीरगञ्जका एक युवकमा पनि कोरोनाको संक्रमण भेटिएको थियो । उनको नारायणी उप क्षेत्रीय अस्पतालको आइसोलेसनमा उपचार भै रहेको छ । देशभर कोरोनाको संक्रमणमा परेका मध्ये १६ जना उपचारपछि घर फर्केका छन् । संक्रमित सबै एउटै टोलको भएकोले उनीहरुको सम्पर्कमा रहेका थप स्थानीयको पनि स्वाब परीक्षण भै रहेको बताइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोनाको संत्रास : चैत्र ११ देखि १७ सम्म नेपालभर अघोषित ‘कफर्यु’ कोरोनाको संत्रास : चैत्र ११ देखि १७ सम्म नेपालभर अघोषित ‘कफर्यु’

२०७६ चैत्र १० गते सोमबार

२३ मार्च, २०२०काठमाडौं । सरकारले आगामी १ साताका लागि...

अस्पतालले भन्यो : ‘कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएकै छैन, मृत्युको विषयमा समाचार लेख्दा संवेदनशील बनौं’ अस्पतालले भन्यो : ‘कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएकै छैन, मृत्युको विषयमा समाचार लेख्दा संवेदनशील बनौं’

२०७७ जेठ ७ गते बुधबार

२० मे, २०२०बुटबल । कोरोना संक्रमणलगायत अन्य विभिन्न समस्याबाट...

नेपालमा हालसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या १०४२ पुग्यो नेपालमा हालसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या १०४२ पुग्यो

२०७७ जेठ १५ गते बिहिबार

२८ मे, २०२०काठमाडौं । देशका विभिन्न जिल्लामा आज थप...

‘परदेशिको पिडा’ लिएर सांगीतिक क्षेत्रमा झुल्किए फोटोपत्रकार वन्त ‘परदेशिको पिडा’ लिएर सांगीतिक क्षेत्रमा झुल्किए फोटोपत्रकार वन्त

२०७७ कार्तिक २१ गते शुक्रबार

०६ नोभेम्बर, २०२०काठमाडौं । सँधैभरी समाजमा हुने गरेका विभिन्न...

Top