एकै टोलका १५ जनामा कोरोना संक्रमण

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन २२ गते बिहिबार


०३ मे, २०२०
नेपालगञ्ज । नेपालमा पहिलोपटक एकैदिन एकै जिल्लाको एकै टोलमा सबैभन्दा बढी कोरोना संक्रमित भेटिएका छन् । बाँकेको नेपालगञ्जस्थित महेन्द्रपार्क टोलमा बस्ने थप ६ जनामा आज साँझ कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि सरकारले गरेको छ । यसअघि आजै दिउँसो सोही टोलमा बस्ने ९ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएको थियो ।

आज साँझ कोरोना संक्रमित भएको पुष्टि भएकाहरुमा १६, २१ र ३४ वर्षका पुरुष तथा ४०, ५५ र ६० वर्षकी महिला रहेकी छन् । उनीहरुको नेपालगञ्जमा रहेको भेरी अञ्चल अस्पतालको आइसोलेसन वार्डमा उपचार भै रहेको छ । यसअघि भेटिएका ९ जना संक्रमितहरुको सम्पर्कमा रहेका थप गाउँलेको स्वाब परीक्षणका क्रममा थप ६ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएको मन्त्रालयलको भनाई छ । यो सँगै आजमात्रै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या १६ थपिएर कुल ७५ पुगेको छ ।

आजै पर्साको वीरगञ्जका एक युवकमा पनि कोरोनाको संक्रमण भेटिएको थियो । उनको नारायणी उप क्षेत्रीय अस्पतालको आइसोलेसनमा उपचार भै रहेको छ । देशभर कोरोनाको संक्रमणमा परेका मध्ये १६ जना उपचारपछि घर फर्केका छन् । संक्रमित सबै एउटै टोलको भएकोले उनीहरुको सम्पर्कमा रहेका थप स्थानीयको पनि स्वाब परीक्षण भै रहेको बताइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
विवाहिता महिलाहरुको अन्तर्राष्ट्रिय सौन्दर्य प्रतियोगिता नेपालकी अनिला श्रेष्ठ सहभागी हुँदै (फोटोफिचर सहित) विवाहिता महिलाहरुको अन्तर्राष्ट्रिय सौन्दर्य प्रतियोगिता नेपालकी अनिला श्रेष्ठ सहभागी हुँदै (फोटोफिचर सहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । ईप्लानेट प्रा.लि.ले अनिला श्रेष्ठलाई...

गंगाजमुना गाउँपालिकाको गज्जबको काम : विदेशबाट आउनेको नाम, ठेगाना र मोबाइल नम्बर सार्वजनिक, कोरोना सचेतनामा गाउँपालिका एककदम अगाडि गंगाजमुना गाउँपालिकाको गज्जबको काम : विदेशबाट आउनेको नाम, ठेगाना र मोबाइल नम्बर सार्वजनिक, कोरोना सचेतनामा गाउँपालिका एककदम अगाडि

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० मार्च, २०२० धादिङ्गबेसी । धादिङ्गको गंगाजमुना गाउँपालिकाले पछिल्लो...

अमेरिकामा कोरोनाको ताण्डब : साढे ३ महिनामा ८५ हजार बढीको मृत्यु, संक्रमितको संख्या १४ लाख ३२ नाघ्यो अमेरिकामा कोरोनाको ताण्डब : साढे ३ महिनामा ८५ हजार बढीको मृत्यु, संक्रमितको संख्या १४ लाख ३२ नाघ्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ मे, २०२० सुनिल तिवारी– न्यूर्योक । कोरोना भाइरसको...

विश्वभर कोरोनाका कारण  ज्यान गुमाउनेको संख्या डेढलाख नाघ्यो विश्वभर कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या डेढलाख नाघ्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ अप्रिल, २०२०लिंकरोभर, बेल्जियम । गत २०१९ सालको डिसेम्बर...

Top