अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्प बेलायतको राजकीय भ्रमणमा

Best Khabar Team | २०७६ जेठ २० गते सोमबार


०३ जुन, २०१९
न्युयोर्क । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प ३ दिने राजकीय भ्रमणका लागि आज बेलायत आइपुग्नुभएको छ । उहाँ बेलायती समय अनुसार बिहान ९ बजे स्टान्डस्टिड एअरपोर्टमा अवतरण गर्नुभएको छ । आफ्नी धर्मपत्नी मिलानियासहित बेलायत भ्रमणमा निस्कनुभएका ट्रम्पको बेलायत भ्रमणको स्वागत तथा विरोध भै रहेको छ । एयरफोर्स वनको विमानमार्फत ट्रम्प विमानस्थलमा आइपुग्नुभएको हो ।

उहाँलाई विमानस्थलमा बेलायती रानी एलिजावेथलगायत सरकारी उच्च पदस्थ अधिकारीहरुले स्वागत गरेका थिए । ट्रम्पको सम्मानमा आज रानी महारानीले बुकिङ्घम प्यालेसमा रात्रिभोजको आयोजना गर्नुभएको छ । अमेरिकी राष्ट्रपतिले सो रात्रीभोजमा सहभागीता जनाउनुहुने भएको छ । त्यसअघि ट्रम्प वेस्टमिनिस्टर ऐवीमा जाने तया त्यहाँ उहाँले राजकुमार चार्ल्ससँग पनि भेटवार्ता गर्ने कार्यक्रम छ । ट्रम्प र रानीले बेलायतमा स्थायी बसोबास गर्दै आएकाहरु सहभागी हुने केही कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको अन्र्तराष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमले जनाएको छ ।

तीन दिने लण्डन बसाइसका क्रममा अन्य विभिन्न कार्यक्रममा समेत ट्रम्प सहभागी हुनुहुने छ । यसैबीच ट्रम्पको बेलायत भ्रमणका क्रममा उहाँका विरोधीहरुले विभिन्न राज्यमा विरोध प्रदर्शन समेत गरेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नेपालमा कोरोना संक्रमण बढ्दो : पछिल्लो २४ घण्टामा ४ सय २५ जना थपिए नेपालमा कोरोना संक्रमण बढ्दो : पछिल्लो २४ घण्टामा ४ सय २५ जना थपिए

२०७७ जेठ ३२ गते आइतबार

१४ जुन, २०२०काठमाडौं । पछिल्ला केही साता यता नेपालमा...

मेक्सिकोमा ७ दशमलव ४ रेक्टरको भूकम्प, सुनामीको चेतावनी मेक्सिकोमा ७ दशमलव ४ रेक्टरको भूकम्प, सुनामीको चेतावनी

२०७७ असार ९ गते मंगलबार

२३ जुन, २०२०सान्ता मारिया, मेक्सिको । अमेरिकासँग सिमाना जोडिएको...

नेपालमा कोरोना संक्रमणको दर उच्च : २४ घण्टामा २२६ जना नयाँ संक्रमित थपिए नेपालमा कोरोना संक्रमणको दर उच्च : २४ घण्टामा २२६ जना नयाँ संक्रमित थपिए

२०७७ जेठ १९ गते सोमबार

०१ जुन, २०२०काठमाडौं । नेपालमा पछिल्ला दिनमा कोरोना संक्रमणको...

कोरोना सन्त्रास : उपत्यका बाहेक दोश्रो जिल्लामा जाने सबै सवारी पास रद्द (गृहमन्त्रालयकाे परिपत्र सहित) कोरोना सन्त्रास : उपत्यका बाहेक दोश्रो जिल्लामा जाने सबै सवारी पास रद्द (गृहमन्त्रालयकाे परिपत्र सहित)

२०७७ बैशाख ३० गते मंगलबार

१२ मे, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस (कोभिड १९)...

Top