अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्प बेलायतको राजकीय भ्रमणमा

Best Khabar Team | २०७५ फाल्गुन २२ गते बुधबार


०३ जुन, २०१९
न्युयोर्क । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प ३ दिने राजकीय भ्रमणका लागि आज बेलायत आइपुग्नुभएको छ । उहाँ बेलायती समय अनुसार बिहान ९ बजे स्टान्डस्टिड एअरपोर्टमा अवतरण गर्नुभएको छ । आफ्नी धर्मपत्नी मिलानियासहित बेलायत भ्रमणमा निस्कनुभएका ट्रम्पको बेलायत भ्रमणको स्वागत तथा विरोध भै रहेको छ । एयरफोर्स वनको विमानमार्फत ट्रम्प विमानस्थलमा आइपुग्नुभएको हो ।

उहाँलाई विमानस्थलमा बेलायती रानी एलिजावेथलगायत सरकारी उच्च पदस्थ अधिकारीहरुले स्वागत गरेका थिए । ट्रम्पको सम्मानमा आज रानी महारानीले बुकिङ्घम प्यालेसमा रात्रिभोजको आयोजना गर्नुभएको छ । अमेरिकी राष्ट्रपतिले सो रात्रीभोजमा सहभागीता जनाउनुहुने भएको छ । त्यसअघि ट्रम्प वेस्टमिनिस्टर ऐवीमा जाने तया त्यहाँ उहाँले राजकुमार चार्ल्ससँग पनि भेटवार्ता गर्ने कार्यक्रम छ । ट्रम्प र रानीले बेलायतमा स्थायी बसोबास गर्दै आएकाहरु सहभागी हुने केही कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको अन्र्तराष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमले जनाएको छ ।

तीन दिने लण्डन बसाइसका क्रममा अन्य विभिन्न कार्यक्रममा समेत ट्रम्प सहभागी हुनुहुने छ । यसैबीच ट्रम्पको बेलायत भ्रमणका क्रममा उहाँका विरोधीहरुले विभिन्न राज्यमा विरोध प्रदर्शन समेत गरेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
मध्यरातमा बाँकेको जंगलमा भयानक दुर्घटना, १२ को मृत्यु, २१ घाइते मध्यरातमा बाँकेको जंगलमा भयानक दुर्घटना, १२ को मृत्यु, २१ घाइते

२०७६ पुष २१ गते सोमबार

०१ जुन, २०२०सोनारी, बाँके । बाँकेमा गएराति भएको भ्यान...

सरकारको निर्णय : चलचित्र विकास बोर्डको अध्यक्षमा दयाराम दाहाल नियुक्त सरकारको निर्णय : चलचित्र विकास बोर्डको अध्यक्षमा दयाराम दाहाल नियुक्त

२०७६ चैत्र २४ गते सोमबार

०४ जुन, २०२०काठमाडौं । सरकारले २ वर्षे कार्यकालका लागि...

कोरोना संक्रमितको संख्या २ लाख ६४ नाघ्यो कोरोना संक्रमितको संख्या २ लाख ६४ नाघ्यो

२०७८ भाद्र १६ गते बुधबार

०९ जनवरी, २०२१काठमाडौं । नेपालमा गएको चैत्र महिनादेखि आजसम्म...

तीर्थयात्रा गएका ६ नेपालीको भारतमा भएको बस दुर्घटनामा मृत्यु, २० घाइते तीर्थयात्रा गएका ६ नेपालीको भारतमा भएको बस दुर्घटनामा मृत्यु, २० घाइते

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२०, फेब्रुअरी, २०२० नयाँदिल्ली । दक्षिणी भारतको तामिलनाडु राज्यमा...

Top