hi himalaya nepal

परिवारका १४ जनामा संक्रमित भेटिएपछि मोरङ्गको रंगेली बजार अनिश्चितकालका लागि बन्द

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण २० गते मंगलबार


०४ अगस्ट, २०२०
विराटनगर, मोरङ्ग । मोरङ्गको रंगेली बजारमा २२ जनाभन्दा बढी संक्रमित भेटिएपछि सिँगो रंगेली बजार नै सिल गरिएको छ । पछिल्लो २४ घण्टायता रंगेली नगरपालिकामा एकैपटक २२ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएपछि नगरपालिका क्षेत्र र सिँगो बजार नै सिल गरिएको हो ।

कोशी अञ्चल अस्पतालले गरेको स्वाब परीक्षणका क्रममा २२ जनामा कारोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । संक्रमितमध्ये १४ जना कोरोना संक्रमित एकै परिवारका रहेको अस्पतालको भनाई छ। संक्रमितको संख्या बढ्दै गएपछि अहिले बजार क्षेत्रमा अनिश्चितकालका लागि बन्द गरिएको छ।

बजारक्षेत्र भित्र अर्को सूचना जारी नहुञ्जेलसम्मका कलकारखाना, पसललगायत क्षेत्र अनिवार्य रुपमा बन्द गर्नुपर्ने छ भने अत्यावश्यकीय सेवामा रहेका पसल तथा सवारी साधनहरु मात्रै सञ्चालन गर्न पाईने छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
विवाहिता महिलाहरुको अन्तर्राष्ट्रिय सौन्दर्य प्रतियोगिता नेपालकी अनिला श्रेष्ठ सहभागी हुँदै (फोटोफिचर सहित) विवाहिता महिलाहरुको अन्तर्राष्ट्रिय सौन्दर्य प्रतियोगिता नेपालकी अनिला श्रेष्ठ सहभागी हुँदै (फोटोफिचर सहित)

२०७६ पुष ३ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । ईप्लानेट प्रा.लि.ले अनिला श्रेष्ठलाई...

पोर्चुगलका चिकित्सकको मर्मस्पर्शी भिडियो, जसले भाबुक तुल्याउँछ (भिडियोसहित) पोर्चुगलका चिकित्सकको मर्मस्पर्शी भिडियो, जसले भाबुक तुल्याउँछ (भिडियोसहित)

२०७७ बैशाख १३ गते शनिबार

२५ अप्रिल, २०२०पोर्तिमाउ । विश्वभर कोरोनाको महामारी चलिरहँदा यसको...

ललितपुरको किष्ट अस्पतालमा उपचाररत एक विरामीको मृत्यु, अस्पताल भन्छ : ‘स्वाब परीक्षणमा कोरोना संक्रमण देखियो’ ललितपुरको किष्ट अस्पतालमा उपचाररत एक विरामीको मृत्यु, अस्पताल भन्छ : ‘स्वाब परीक्षणमा कोरोना संक्रमण देखियो’

२०७७ जेठ १४ गते बुधबार

२७ मे, २०२०काठमाडौं । ललितपुरको ग्वार्को इमाडोलमा रहेको किष्ट...

देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या साढे २ लाख नजिक, निको हुने क्रम पनि बढ्दो देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या साढे २ लाख नजिक, निको हुने क्रम पनि बढ्दो

२०७७ मंशिर २८ गते आइतबार

१३ डिसेम्बर, २०२०काठमाडौं । देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या साढे...

Top