परिवारका १४ जनामा संक्रमित भेटिएपछि मोरङ्गको रंगेली बजार अनिश्चितकालका लागि बन्द

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण २० गते मंगलबार


०४ अगस्ट, २०२०
विराटनगर, मोरङ्ग । मोरङ्गको रंगेली बजारमा २२ जनाभन्दा बढी संक्रमित भेटिएपछि सिँगो रंगेली बजार नै सिल गरिएको छ । पछिल्लो २४ घण्टायता रंगेली नगरपालिकामा एकैपटक २२ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएपछि नगरपालिका क्षेत्र र सिँगो बजार नै सिल गरिएको हो ।

कोशी अञ्चल अस्पतालले गरेको स्वाब परीक्षणका क्रममा २२ जनामा कारोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । संक्रमितमध्ये १४ जना कोरोना संक्रमित एकै परिवारका रहेको अस्पतालको भनाई छ। संक्रमितको संख्या बढ्दै गएपछि अहिले बजार क्षेत्रमा अनिश्चितकालका लागि बन्द गरिएको छ।

बजारक्षेत्र भित्र अर्को सूचना जारी नहुञ्जेलसम्मका कलकारखाना, पसललगायत क्षेत्र अनिवार्य रुपमा बन्द गर्नुपर्ने छ भने अत्यावश्यकीय सेवामा रहेका पसल तथा सवारी साधनहरु मात्रै सञ्चालन गर्न पाईने छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
२४ घण्टामा २०१ जना थपिए, कुल संक्रमितको संख्या २३०० पुग्यो २४ घण्टामा २०१ जना थपिए, कुल संक्रमितको संख्या २३०० पुग्यो

२०७७ जेठ २१ गते बुधबार

०३ जुन, २०२०काठमाडौं । देशका विभिन्न जिल्लामा पछिल्लो २४...

धादिङ्गे गायक पारसको ‘जन्मदिनको शुभकामना’ बजारमा धादिङ्गे गायक पारसको ‘जन्मदिनको शुभकामना’ बजारमा

२०७६ माघ २० गते सोमबार

०३ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । धादिङ् जिल्लाको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकास्थित...

पार्टी राजनीतिबाट बाहिरिइन करिष्मा मानन्धर पार्टी राजनीतिबाट बाहिरिइन करिष्मा मानन्धर

२०७६ जेठ २० गते सोमबार

३ जुन २०१८ काठमाडौं । विगत केही वर्षयता बाबुराम...

बाजुरामा कोरोना राहतमा व्यापक भ्रष्टाचार : ७ किलो चामल हातमा, हस्ताक्षर भने ३० किलो बुझेको भन्दै गर्न लगाईयो बाजुरामा कोरोना राहतमा व्यापक भ्रष्टाचार : ७ किलो चामल हातमा, हस्ताक्षर भने ३० किलो बुझेको भन्दै गर्न लगाईयो

२०७७ असार ४ गते बिहिबार

बाजुराको बडिमालिका नगरपालिकाका हलिया, गरीब, असहाय र श्रमिकलाई कोभिड–१९...

Top