थपिए ३ कोरोना संक्रमित, भोजपुरमा पनि भेटिए नयाँ विरामी

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२२ अप्रिल, २०२०
काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ४८ पुगेको छ । आज एकैदिन उदयपुर र भोजपुर र जनकपुरमा ३ जनामा कोरोना देखिएको हो । यी तीन जना थपिएसँगै नेपालमा हालसम्म कोरोनाको संक्रमणमा पर्नेहरुको संख्या ४८ पुगेको छ ।

स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार धरानस्थित बीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा गरिएको कोरोना टेस्टमा भोजपुरका एक २६ वर्षका युवकमा पोजेटिभ रिजल्ट प्राप्त भएको हो । ती युवक विदेशबाटै आएका थिए वा नेपालमै बस्दै आएका हुन् भन्ने विषयमा केही खुलेको छैन । यसअघि आजै उदृयपुरमा ५५ वर्षकी एक महिलामा पनि कोरोना संक्रमण भएको मन्त्रालयले पुष्टि गरेको छ ।

आजै जनकपुरमा पनि १४ वर्षका एक बालकमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । यसैबीच पाटन अस्पतालमा उपचारत २ जना र सुदुरपश्चिमका एक गरी आज तीन जना कोरोना मुक्त भएर अस्पतालबाट घर फर्केका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बेलायतमा कोरोनाबाट  थप २ नेपालीको ज्यान गयो बेलायतमा कोरोनाबाट थप २ नेपालीको ज्यान गयो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ अप्रिल, २०२०बेस्टह्याम । पछिल्लो पटक बेलायतमा कोरोना संक्रमणबाट...

२०७७ सालको दशैं आजबाट बिधिबत् रुपमा सम्पन्न २०७७ सालको दशैं आजबाट बिधिबत् रुपमा सम्पन्न

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० अक्टोबर, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको प्रकोपकैबीच यो वर्षको...

नेपालमा पहिलो पटक संघीय संरचना अनुसार एसइईको परीक्षा हुँदै नेपालमा पहिलो पटक संघीय संरचना अनुसार एसइईको परीक्षा हुँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ मार्च, २०१९ काठमाडौं । नेपालको इतिहाँसमा पहिलोपटक संघीय...

Top