नेपालमा अर्का एक युवकमा कोरोना संक्रमण पुष्टि : संक्रमितको संख्या २ पुग्यो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२५ मार्च, २०२०
काठमाडौं । केही साता अघि खाडी मुलुकबाट नेपाल आएका थप एक नेपालीमा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को संक्रमण देखिएको छ । राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशाला टेकुका अनुसार कोरोनासँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखिएपछि उनलाई आइसोलेसनमा राखेर उपचार थालिएको थियो ।

ल्याव परिक्षणका क्रममा गएराति उनमा कोरोनाको संक्रमणको पोजेटिभ रिपोर्ट आएपनि उनमा कोरोना भएको पुष्टि भएको हो । यो सँगै हाल नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या २ पुगेको छ । गत चैत्र ४ गते कतार एयरवेटबाट फ्रान्सको पेरिस हुँदै नेपाल आएकी एक युवती पनि हाल संक्रममित छिन् । उनको टेकु अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ ।

यसअघि थप एकजना नेपाली युवकमा कोरोनाको संक्रमण देखिएपनि उनी उपचारपछि स्वास्थ्य लाभ गरी घर फर्किसकेका छन् । सरकारले कोरोना संक्रमण रोक्न सिँगो देश नै लकडाउन गरेको दोश्रो दिन नेपालमा दोश्रो कोरोना संक्रमित भेटिएका हुन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अमेरिकामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या एक लाख नाघ्यो अमेरिकामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या एक लाख नाघ्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ मे, २०२०न्यूर्योक । कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को...

कतार एयरले  विश्वभरका स्वास्थ्यकर्मीलाई १ लाख निःशुल्क टिकट प्रदान गर्दै, नाम दर्ताको समय आजराति सकिँदै कतार एयरले विश्वभरका स्वास्थ्यकर्मीलाई १ लाख निःशुल्क टिकट प्रदान गर्दै, नाम दर्ताको समय आजराति सकिँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ मे, २०२०दोहा । यात्रुहरुलाई प्रदान गरिने हवाई सेवा...

पूर्वी नेपालमा भूकम्पको धक्का, केन्द्रविन्दु भारत पूर्वी नेपालमा भूकम्पको धक्का, केन्द्रविन्दु भारत

२०७७ कार्तिक २४ गते सोमबार

११ सेप्टेम्बर, २०२०दमक, झापा । नेपाल भारत सीमावर्ती क्षेत्रमा...

नेपालमा माघ १४ गतेदेखि कोरोनाविरुद्धको खोप लगाउन शुरु गरिँदै नेपालमा माघ १४ गतेदेखि कोरोनाविरुद्धको खोप लगाउन शुरु गरिँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ जनावरी, २०२१काठमाडौं । सरकारले भारतबाट अनुदानमा प्राप्त भएको...

Top